1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

Marilyn Manson

شروع موضوع توسط MR.Nimasr ‏Jan 17, 2015 در انجمن بیوگرافی هنرمندان خارجی

 1. ca6bbfcd2b38bd7ab1358cfe093dc5d5.

  . بیوگرافی مرلین منسون
  مرلین منسون ” نام مستعار ” برایان وارنر ” متولد سال 1969 میلادی در یك خانواده فقیر و سطح پایین فرهنگی در منطقه كانتون اوهایو آمریكا می‌باشد . وی دوران كودكی سختی را پشت‌سر گذاشته و همواره با آرزوهای كوچك اما دست‌نیافتنی اقتصادی و مالی و آنچه در برهه زمانی موردنظر ، حداقل‌های یك زندگی را برای یك كودك و نوجوان در آمریكای افسار گسیخته لازم می‌ساخت بزرگ شد . وارنر دوران كودكی پر از حسرت خود را به جوانی می‌رساند . در حالی كه گروهی نیز اظهار كرده‌اند وی مدتی را در یك مدرسه مذهبی مسیحی تحصیل كرده‌است. برایان در سن 18سالگی ضمن نقل مكان به منطقه تامپابای در فلوریدا به شغل روزنامه‌نگاری روی می‌آورد .

  وارنر در طول این مدت مطالب مختلفی را با قلمی ضعیف و سطحی‌نگر در نقد اشعار موسیقی‌های مبتذل و سخیف ” متال ” و ” راك ” به رشته تحریر در می‌آورد. گروهی از هواداران وی به غلط او را منتقد متال معرفی می‌كنند . اما آنچه با اطمینان در‌خصوص این برهه زمانی شیطان‌مدرن می‌توان اظهارنظر كرد، این است كه سال‌‌های جوانی برایان سال‌‌های آشنایی وی با فضای مسموم گروه‌های شیطان‌پرستی و اقمار آن نظیر گروه‌های متالیكا ، هی‌پی و… است . بدیهی است از آن ساخت فاسد فرهنگی ، اگر انسان‌هایی به غیر از برایان وارنر شكل بگیرند ، محل تردید وجود خواهد داشت و این هشداری است جدی به آینده تمامی كشورهایی كه در زمینه اقدام دیر‌هنگام مهندسی فرهنگی ، هنوز هیچ تحركی را صورت نداده‌اند . در هر حال وی پس از آشنایی با اسكات میچل گیتاریست فعال در برخی گروه‌های كوچك و نه چندان حرفه‌ای راك ، گروه متال خود را تشكیل می‌دهد . وی در این سال‌‌ها نام مرلین منسون را با تركیب نام دو نفر دیگر بر خود می‌گذارد . نام مرلین را از بازیگر زن بنام هالیوودی ” مرلین مانرو ” كه شهرت به فساد و بازی در فیلم‌های غیر‌اخلاقی داشت و از ظاهر زیبایی برخوردار بود و منسون را نیز از نام یك كشیش ناراضی فرقه‌گرایی مسیحی بر‌می‌گزیند .

  31061236bc2541c4f50bbeabc82b372d.

  وی با همكاری عناصر دیگری همچون ” گجت گین ” نوازنده باس ، ” مادونا واین ” ، نوازنده كیبورد و ” اسپوكی كیدز ” چند مجموعه موسیقی را ضبط و روانه بازار می‌نماید . پس از انجام اقدامات جسورانه گروه منسون در انتخاب رنگ‌بندی صحنه ‌، نوع اجرا ، گستاخی در استفاده از الفاظ ركیك و ترویج فحشا در آثار ایشان ، ” ترنست رزنور ” (یكی از فعالان گروه متال در آمریكا) در سال 1993 زمینه تبادل‌نظر گروه منسون كه دچار تغییرات رادیكال‌تری نیز شده بود را با مدیر یك شركت فعال در حوزه موسیقی آمریكا بنام ” ‌تایتینگ ریكورد زلیپل ” را فراهم می‌آورد . عناصر تازه وارد گروه و مدیر شركت یاد شده زمینه‌های گرایش بیشتر شیطان‌مدرن را به وحشی‌گری در صحنه‌های اجرا و انجام اعمال خارق‌العاده یك انسان سالم و دارای هویت انسانی را فراهم می‌آورند.منسون در این سال‌ها و به سرعت عصر توحش موسیقیایی‌اش را پشت سر گذاشت و به ستاره مبتذل ، اما پر‌مخاطب رسانه‌های آمریكایی بدل شد . این اقدامات او را از جایگاه یك مطرب محلی در فلوریدای جنوبی خارج و از او چهره‌ای ملی در آمریكا ساخت .در طول این مدت نگرانی‌های برخی از اقشار اجتماعی از هنجارشكنی وحشت‌زای این فرد ،‌زمینه‌های مقاومت‌های داوطلبانه و لغو برخی از برنامه‌های عمومی منسون را فراهم آورد . او در این سال‌ها آلبوم‌های ضد مسیح (یا آنتی كریست)، هالیوود ، حیوانات مكانیكی و … را منتشر كرد . ناگفته نماند كه حضور معنادار روزنامه‌های آمریكایی در چهره‌سازی این عنصر نامطلوب فرهنگی نیز بی‌تاثیر نبوده كه در جای خود مورد بحث قرار خواهد گرفت. او در سال 1997 به یكی از خبرسازترین چهره‌های جهان بدل شد . اما آنچه باید ذكر شود ، آن است كه محصول این فعالیت‌ها شهرت و ثروت بسیار زیادی است كه حداقل 5 نسل بعد از این خواننده متال را بیمه كرده‌است و بسیاری از آگاهان نامبرده را از سوپرمیلیونرها یا بهتر بگویم میلیاردرهای جهان می‌شناسند كه به كمك تسلط بر احساسات

  برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

  دور‌مانده از معنویت و به مدد كارهای شنیع توانسته است ثروت كلانی را جذب حساب‌های بانكی‌اش نماید. سبك خاصی را نیز در ارائه آثار موسیقیایی به منسون نمی‌توان نسبت داد ،‌اگرچه همانطور كه اشاره شد پایه تم‌های آثار وی همان پایه‌های برگرفته شده از موسیقی متال است . اما اگر می‌خواهیم درك درستی از سبك موسیقی وی داشته‌باشیم تداعی قارچ‌های روییده بر ریشه درختان جنگلی و یا سایر انگل‌ها می‌تواند ترسیم‌گر منظور نگارنده از طرح موضوع باشد . عامل سودجویی در تبیین خط‌مشی منسون نقش ویژه‌ای را عهده‌دار است و اما باید یادآور شد كه از فعالیت وی سود سرشاری نصیب كمپانی‌های طرف قرارداد تبلیغاتی با او كرده‌است كه در زمینه‌های مختلفی از جمله زیور‌آلات ، لباس و… فعالیت اقتصادی دارند .
  4ca79a0db8cde1f1f067e3f2e8c5fca6.

  2. عقاید مرلین منسون
  هیچ عقیده ثابتی را نمی‌توان به منسون نسبت داد ، ‌او مظهر لاقیدی و بی‌عقیدگی محض است و آنجا كه پای عقیده به میان كشیده می‌شود آن عقیده به شیطان‌ و بزرگی این موجود رانده شده‌است . لكن از آنجا كه انسان‌های بی‌عقیده و مكاتب بی‌عقیده باید در پی انجام اعمال خود به فلسفه‌بافی بپردازند تا مرموزتر و در نتیجه احساس‌ نیاز در جستجوی ایشان معمول داشته‌شود ، او نیز فلسفه‌بافی‌هایی را طرح می‌نماید . به عبارتی دیگر فلسفه‌‌بافی به كمك ” مشتری‌داشتن ” و ماندگاری مشتریان به كار او آمده‌است . وارد شدن در تونلی یا سالنی كه با تصاویر هر چند بی‌ربط تزیین شده‌است كمك می‌كند تا مخاطبانش مدت‌ بیشتری را در این تونل یا سالن باقی بمانند و در نتیجه گزارش می‌كنند كه ” ما فلان میزان مخاطب را داریم ” . منسون اولین دیدگاهش در صدور عقاید یا فلسفه‌بافی‌ها همین مورد است ، یعنی نگاه داشتن بیشتر مشتریان در صف انتظار دریافت تولیدات فكری جدید . در مرحله بعد القای مفاسد فكری و عقیدتی در دستور كار وی قرار دارد كه در صدر آن همان بی‌عقیدگی است

  برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

  بی‌عقیدگی كه در پلورالیسم یا نسبت‌گرایی نیز رخ می‌نماید امروزه شاخصه زیربنای بسیاری از مكاتب فكری است ، بد نیست در اینجا متذكر شویم كه منسون مصداق نسبیت‌گرایی در حوزه اخلاق است . در هر حال این شیطان‌مدرن به نظر گروهی یك متال و ‌به نظر گروهی دیگر یك پانكیسم است .

  فرزند شیطان عمق سطحی‌نگری منسون را می‌توان در القابی كه مردم به او نسبت داده اند جستجو كرد ،‌ مانند ” ‌دیوانه پلید ، شیطان‌بزرگ ، ابله‌رذل ، انسان سگ‌صفت ، خبرساز ، پول‌دوست شهوت‌پرست، كشف‌نشده ، فرزند شیطان‌ و مظهر شیطان‌ . ” اما برخی عقاید محوری این شیطان‌ دست‌آموز آمریكا به قرار ذیل است : 1. هر كس او را نمی‌فهمد خودش دچار مشكل فكری است و كودن است . 2. هر كس برداشت بدی از آثار وی دارد ،‌ خودش دچار رذایل اخلاقی است و براساس زاویه دیدش به كارهای او نگاه می‌كند . 3. تكثر در قرائت‌ها و برداشت‌ها (پلورالیسم) 4. اقتدار و قدرت وسیع شیطان‌ از دیگر عقاید وی است . 5. منسون در جای دیگر می‌گوید من از خدای مردمی متنفرم كه از آن مردم تنفر دارم . 6. ضدیت با مسیح نیز با توجه به گرایش كلی شیطان‌پرستان در عناد با دین مسیح در ساخت فكری بدون سازمان منسون جایگاه ویژه‌ای دارد

  3. اشعار مرلین منسون
  نگاه به متن اشعار منسون كه اغلب توسط وی سروده شده‌است نیز خالی از تاثیر در شناسایی محورهای القایی این ستاره بی‌فروغ فرهنگ فاسد آمریكایی نیست كه در ادامه به برخی از آنان قید می‌شود . تجلی تفكرات (پوچ‌گرایی) نیچه را می‌توان در اشعار منسون مشاهده كرد .

  4. روش تبلیغ مرلین منسون
  خبر تكان‌دهنده‌ای از پاره‌كردن انجیل در اجرای كنسرت زنده منسون و پرتاب آن به سوی جمعیت در سراسر جهان منتشر شد . منسون انجیل را پاره كرده و خطاب به جمعیت با صدای سنگین و خشكیده فریاد زد : ” این است خدای شما . ” باز خبر می‌رسد و به زودی در تمامی سایت‌های خبری پخش می‌شود كه او در هنگام برگزاری یكی دیگر از كنسرت‌هایش مدفوع را بر روی صحنه اجرا بلعیده و سپس مست و لایعقل به نعره كشیدن‌های مداوم ادامه داده‌است . این اخبار علی‌رغم زشتی خیره‌كننده‌اش ، به سرعت در جهان گسترش می‌یابد ، طبیعی است كه در جامعه ویران آمریكایی انجام چنین اقداماتی صرفا تندروی‌های كودكانه یك جوان آمریكایی است كه در حال حاضر هم كه 37 سال سن دارد در وجودش مانده‌است . اخبار یاد شده به خاطر برخورداری از پارامترهای خبری نظیر شگفت‌انگیز بودن ، درگیری و … به سرعت انتشار می‌یابد و از تولید‌كننده یا بهتر بگویم منبع شكل‌گیری چهره‌سازی می‌نماید . این اقدامات در كنار تیمی كه مدام برای صاحبشان خبرسازی می‌كنند ، مانند انتشار خبر مضروب ساختن محافظ وی كه به سرعت انتشار یافت ، كمك می‌كند تا این چهره بی‌فروغ همواره در صدر خبرسازترین چهره‌های ضد‌فرهنگی جهان قرار داشته‌باشد . ناگفته نماند كه ترویج نمادها ، ساخت كلیپ‌ها ، توزیع تصاویر متعدد در چهره‌های گوناگون از منسون نیز به نوبه خود نقش حائز اهمیت در تبلیغ عقاید و آثار وی دارد . مجموعا باید اظهار داشت كه تبلیغات عمدتا در این برنامه‌ریزی‌های گروه منسون قرار دارد و همه اقدامات با اهداف كوتاه‌مدت و بلند‌مدت تبلیغاتی تبیین می‌شود .

  5. هواداران مرلین منسون
  یكی دیگر از روش‌هایی كه به گسترش محدودة مخاطبان منسون كمك شایان توجهی كرده‌است ،‌علاقه وافر وی و گروهش به ساختن گروه‌های هوادارانست . منسون در بسیاری از كشورها توانسته‌است گروه‌های مختلفی از جوانان را تحت‌تاثیر فضای عمومی رایج در آمریكا مبنی بر داشتن حلقه‌‌های هوادار برای خوانندگان مطرح نظیر مایكل جكسون و … را ایجاد نماید . تغذیه این گروه‌ها با ترتیب دادن دكورهای ویژه ـ ‌ساخت كلیپ‌های پرهزینه و فوق فنی و … و به مدد انجام امورات خلاف اخلاق امكان‌پذیر می‌شود . ارائه آثار متناوب و بدون وقفه‌های طولانی از دیگر عواملی است كه كمك می‌كند این خواننده متال با راك آمیخته ، همواره گروه‌های كوچك و بزرگ از هواداران را به خود اختصاص دهد . در بخش‌های بعدی به تفصیل در‌خصوص جریان‌‌های هواداری از منسون در ایران و چیستی رویكرد ایشان اشاره خواهیم كرد . همچنین نكته دیگری كه در جذب هواداران بیشتر به این فرد كمك زیادی می‌كند نمادها و علائمی است كه پس از مدتی به فرهنگ رایج در بین طرفدارانش بدل می‌شود . به طور كلی بسیاری از ویژگی‌های اسطوره شدن برای انسان تهی از معنویت ، در منسون شكل گرفت و با نظری عمیق‌تر بر جای‌جای این نوشتار ، ویژگی‌های موردنظر قابل لمس خواهند بود.

  94591e0777c104ab0b186f2efca3c770.

  6. ظواهر مرلین منسون
  تمام افرادی كه با شیطان‌مدرن برخورد داشته‌اند ، چنانچه مورد سوال قرار بگیرند ، ‌اولین موردی را كه از منسون نقل خواهند كرد نوع آرایش سر و صورت و نحوه لباس پوشیدن ، راه‌رفتن و حتی وسایل نقلیه مورد استفاده او خواهد بود . استفاده از آرایش‌‌های خاص و بسیار تند تهوع‌آور از جمله ویژگی‌های ظاهری این ستاره ‌آمریكایی است . اگرچه این شیطان‌ ساخته‌شده توسط نظام سلطه و استحاله فرهنگی آمریكا فلسفه‌بافی‌هایی را نیز در خصوص ظاهر نامتعارفش ارائه كرده است ،‌ مانند اینكه می خواهد ” با انجام چنین چهره‌آرایی‌ها باطن انسان‌ها را به تصویر بكشد ” و … اما آنچه حقیقی به نظر می‌رسد وجود بسیاری از بیماری‌های روحی و روانی است كه درون وی به وجود آمده و این‌گونه راه به جهان خارج گشوده‌است .البته این ظواهر همواره با پس‌زمینه‌های تیره و وهم‌انگیز در حالی كه ارزش‌های انسانی و اخلاقی در آنها به مسلخ برده می‌شوند ، ‌به معرض نمایش گذاشته شده‌اند .

  7. مطبوعات چهره‌ساز مرلین منسون
  تحقیقات درباره این چهره موسیقی متال نشان می‌دهد نشریات مطرح آمریكا نقش بسزایی را در شهرت یافتن وی ایفا كرده‌اند . شاخص‌ترین این اقدامات را می‌توان در اقدام نشریه رولینیگ در درج یك مصاحبه مفصل و در واقع تبلیغاتی به نفع منسون یاد كرد . نشریه آمریكایی یاد شده ، توانست ضمن خبر‌سازی یكی از بالاترین امتیازات و بهره‌برداری در فروش بیوگرافی منسون را نصیب خود سازد . جالب توجه است این اقدام زمانی صورت می‌پذیرد كه خشم مردم متوجه اقدامات هنجار‌شكنانه فرد مورد بحث و كمك‌های مالی دولت آمریكا در قبال او صورت گیرد .رولینیگ این مصاحبه تریبونی را در اختیار وی قرار می‌دهد تا به راحتی به تبلیغ و رواج دروغ‌های قابل توجه درباره خودش بپردازد .

  8. كلیپ‌های مرلین منسون
  كلیپ‌های منتشر شده توسط مرلین مانسون كه متاسفانه با كیفیت‌های بسیار بالا اكنون در كشور عزیزمان نیز به راحتی قابل دسترسی است ، حاوی موارد انحرافی و ضد‌اخلاقی فراوانی است . این مجموعه‌ها از آن نظر قابل‌تامل است كه دقیقا به ترویج آموزه‌های صهیونیستی و عبرانی نسبت به مقوله شیطان‌ و حواشی مربوط به آن می‌پردازد. در این تصاویر شیطان‌ موجودی قدرتمند و دارای گسترة بسیار وسیعی است ، شیطان در این تصویر‌سازی‌ها موجودی قدرتمند و حاكم مطلق بر تاریكی‌ها فرض می‌شود . دائما در این تصاویر بر لزوم اتكای انسان‌ها به شیطان‌ به گونه‌های مستقیم و غیر‌مستقیم تاكید می‌شود . این تاكیدات تا جایی پیش می‌رود كه بینندگان پس از مدتی احساس می‌كنند بجز تكیه بر شیطان‌ راه فراری ندارند و چاره‌ای جز این نیست كه مغلوب او شوند . در عین حال سازندگان كلیپ‌ها كه به صورت حرفه‌ای محصول خود را تنظیم می‌نمایند ، می‌كوشند تا تصاویر سیاه‌نمایی شده‌ای را از انسان ، جهان و مناسبات جاری در آن ارائه نمایند . اینها نیز درست در راستای اهداف اساسی ترویج شیطان‌پرستی در جهان قرار دارد. نكته همیشگی و تكراری در این كلیپ‌‌ها نیز رواج فحشا آن هم به شیوه‌های خشن و وحشیانه است و جالب آنكه دولت‌های غربی كه جلسات متعددی را در راستای جلوگیری از خشونت علی‌الخصوص خشونت علیه زنان برگزار می‌نمایند ، امروزه صادر‌كننده تصاویری هستند كه در آنها به بدترین شكل ممكن به انسان‌های مذكر و مونث تجاوز می‌‌شود .

  9. مرلین منسون و نمادها
  همانطور كه در مطلب اول

  برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

  نیز اشاره شد ساخت و استفاده از نمادهای مختلف از جمله اقدامات محوری گروه های شیطان‌پرستی به شمار می‌آید ، ‌در این میان نیز مرلین منسون خود دست به ساخت نمادهای ویژه‌ای زده‌است . این نمادها كه شامل انواع مختلفی نیز می‌باشد ، با چند هدف عمده طراحی شده‌اند : الف) كسب منافع از طریق فروش محصولات كه نماد بر آنها درج شده‌است. ب) رواج دادن و استفاده شعاری از نمادها در ترویج شیطان‌گرایی به شكل منسون ج) شناسایی افراد توسط این علائم و برقراری روابط خاص تشكیلاتی با آنان د) جلب توجه بیشتر و دریافت انعكاس بیرونی

  چشم چپ منسون و چشم چپ شیطان
  چشم چپ منسون اولین نمادی است كه از آن به عنوان (look Marilyn manson) یاد می‌شود . این چشم با لنزی پر‌رنگ روشن از چشم دیگر وی متمایز شده‌است . اغلب تصاویر از منسون به گونه‌ای تهیه می‌شود كه این چشم به صورت واضح نمایان باشد . در این خصوص نیز اشاره به مقاله اول شیطان‌پرستی و تاكید بر ” رمانس‌گرایی ” به عنوان پایه‌های شكل‌گیری شیطان‌پرستی در درك واقعیات مربوط به سنخ‌شناسی چنین اقداماتی می‌تواند موثر واقع شود . این فرد همچنین برخی از نمادهای جدیدی را در شیطان‌پرستی ابداع كرده و برخی دیگر را نیز دستخوش تغییر و تحولاتی نموده است كه در ادامه به شرح و توضیح آنها خواهیم پرداخت .

  تلفیق نمادهای مسیحیت
  نمادی تلفیقی از 3 نماد مسیحی در شیطان‌پرستی است كه شامل صلیب وارونه ‌، چرخ خورشید ( صلیب شكسته) و پنتاگرام است .
  [​IMG]

  این نمادها علاوه بر استهزا مسیحیت ، تحقیر دینداران مسیحی و باورهای صحیح و غلطشان را در بردارد.

  نماد mm یا دوران طلای مزخرف نیز نامگذاری شده‌است (Grotesque mm,The Golden Ayeof) :
  هواداران منسون او را به اختصار mm می‌خوانند ، ضمن اینكه در طراحی این نماد و به آرم یوف یا همان كمپانی سینمای یونیورسال و گشتاپو سازمان اطلاعاتی هیتلر اشاره‌شده است . القا‌كننده این معانی نیز در كنار هم می‌باشد . این نماد كه به نحوی صلیب شكسته را به تصویر می‌كشد ، نقش دو عقاب را نیز به نمایش گذاشته است . (عقاب نیز نماد كشور آمریكا است) گفتنی است در حال حاضر شیطان‌پرستی مبلغ نژاد‌پرستی خاص نازیسم نیز هست كه این اقدام با دو هدف عمده صورت می‌پذیرد .

  • غرب و جریانات صهیونیستی می‌كوشند تا نشان‌دهند كسانی كه یهودیان را مورد آزار قرار دارند (البته صرفا بنابر ادعای واهی هلوكاست) از تبار شیاطین هستند .
  • همچنین پوششی نیز برای جدایی تبلیغات مدنظر قرار دارد ، جدایی دروغین صهیونیسم از نازیسم كه این امر خلاف واقعیت است .
   [​IMG]

  این نماد نیز مانند بسیاری از نمادهای رایج میان شیطان‌پرستان از نمادهای صهیونیستی و دقیقاً امتداد ستاره داوود و با حاشیه‌هایی از حروف یونانی مبنی بر كلمه نهنگ (كه بنا بر برخی اعتقادات نه چندان صحیح عبرانی از اشكالی است كه شیطان‌ به شكل آن ظاهر می‌شود.) علاوه بر ستاره داوود كه مبنای طراحی این ارم است ، تعادل و چرخش نیز از خصوصیات این نماد است كه در مجامع شیطان‌ مدرن مورد تایید قرار می‌گیرند.

  امگا و حیوانات مكانیكی
  نام آلبوم پرفروش منسون است كه شامل 15 ترك است این تعداد به شكل كلید‌هایی در سر این نماد كه بی‌شباهت به بز نیست طراحی شده‌است. امگا نیز از حروف یونانی است كه با توجه به الهام گرفتن تفكرات شیطان‌پرستی از فلسفه یونانی مورد استفاده قرار گرفته است .
  9d824b5c9281886548eb758e1ff11b4f.

  این نماد پس از آلبوم هالی‌وود با اندك تغییراتی مورد استفاده گروه منسون قرار گرفت .این نماد مبتذل بر روابط جنسی نامشروع میان زن و مرد و آثار اروتیك تولید شده نیز دلالت دارد در حقیقت عطارد یا هالی‌‌وود نمادی است از كارهای به اصطلاح هنری كه در خدمت رواج فحشا قرار می‌گیرند.

  نماد سر مرگ

  7e7a84651cb468455595c4a5dd891fd4.
  این نماد تركیبی از جمجمه انسان و گوش‌های موش است ، موش كه توسط نازی‌ها به یهودیان نسبت داده‌می‌شود . ( البته در سراسر اروپا یهودیان از لقب موش‌های كثیف برخوردار بودند) این نماد نیز مانند برخی از موارد بررسی شده به جهت همسویی تبلیغاتی با صهیونیسم در برقراری پیوند سوری میان نازیسم و شیطانیسم طراحی شده‌است.

  صلیب لوراین ، مرا بخور مرا بنوش
  این نماد باستانی كه توسط منسون مورد استفاده قرار می‌گیرد ویژة گروهی از چهره‌های افسانه‌ای به نام شوالیه‌های معبد بوده‌است . این نماد كاربردهای جادوگری و مصرف برخی امور غیرمعمول مانند كیمیاگری و … را نیز دارا می‌باشد . از صلیب لوراین به عنوان مرگ مجازی روح و اتحاد مقابل نیز تعبیراتی ارائه شده‌است .

  10. گروه مرلین منسون
  افراد متفاوتی تاكنون در گروه كاری مرلین منسون حضور پیدا كرده‌اند و بنابر دلایل مختلفی موفق به ادامه فعالیت در این گروه نشده‌اند. البته منظور از گروه ، نوازندگانی می‌باشند كه به اجرای زنده در كارهای او می‌پردازند و این افراد چنانچه كارایی خود را از دست دهند و یا آنچنانكه باید ارزش‌های اخلاقی این افراد را مورد توهین و لگدكوب نمودن قرار ندهند ،‌ فورا با نفر یا نفرات بعدی كه در لیست انتظار برای شهرت قرار دارند جایگزین می‌شوند به لحاظ ظاهری نیز این افراد عمدتا كم سن و سال و عمیقا تحت‌تاثیر رئیس گروه قرار دارند اما علی‌رغم همه تلاش‌هایشان توان رقابت با او را پیدا نمی‌كنند ، زیرا به محض ورود به شهرت فوراً اخراج خواهند شد. این گروه در بسیاری از خبرسازی‌ها دوشادوش منسون ، وی را یاری می‌كنند . در حقیقت افراد گروه منسون باید مانند قبیله شیطان كاملاً در اختیار او و تحت‌الشعاع چهره ، رفتار و برنامه‌های او قرار گیرند تا بتوانند ادامه همكاری دهند .

  11. مرلین منسون و رواج زنا با محارم
  حفظ حدود خانوادگی به عنوان محملی برای شكوفایی انسان كامل و تعالی روحی ، جسمی و معنوی تك‌تك اعضای آن ، عمدتا در صدر آموزه‌های نجات‌بخش الهی می‌باشد ،‌مهم نیست كه از منظر مسیحیت آن را به نظاره بنشینیم بلكه از دیدگاه یك مسلمان‌ ، آنچه مهم است حفظ نهاد خانواده است . اما نحله‌های مختلف فاسد فكری غرب در سالیان گذشته تلاش های ویژه‌ای را برای ناامن‌كردن حریم خانواده‌ها و یا به عبارتی دیگر خانگی كردن دزدان دین ، اعتقاد و وجدان انسان‌ها را پدید آوردند . منسون در صدر اولویت قرار دارد . سال‌ها پیش وقتی نخستین اخبار مبنی بر راه‌اندازی سایت‌های مروج روابط شنیع جنسی خانوادگی به راه افتاد ، ترس كشنده‌ای را در سطوح مختلف مطلعین دامن زد، اتفاقی كه بحمدالله و بانفوذ كلان اندیشه اسلامی در سطوح مختلف جامعه ایرانی مطرود ماند . اگرچه گروهی نیز در این بین به اشكال مختلف جذب این آموزه‌های بسیار فاسد شدند اما مطالب فجیعی در ترویج روابط خلاف اخلاق فی‌‌ما‌بین ” پدر و دختر ، پدر و پسر ، مادر و فرزند ، ‌برادر ، خواهر و … ” در جمع وسیع سایت‌های هوادار مرلین منسون مطرح است كه باعث شگفتی جوانان به او شده‌است . امروزه نیز همین متون غیراخلاقی با استفاده از بلوتوث مبادله می‌شود . شیوه انتقال مفاهیم شیطانی كه مرلین منسون به عنوان مروج گستاخ آن در سراسر جهان شهرت یافت ،‌ عمدتاً با تنظیم

  برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

  از نقاط مختلف دنیا دنبال می‌شد .
   
  آخرین ویرایش: ‏Jan 17, 2015
  ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، AIDA_SKATER و Negin189 از این ارسال تشکر کرده اند.