1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

Malévola( بدخواه)

شروع موضوع توسط kamyar_mj ‏Sep 7, 2014 در انجمن اخبار سینما

1. kamyar_mj

kamyar_mj The Fault in Our Stars

964
    2,193
    7,729
    این فیلم سینمایی در مورد یک دختر پری به نامه(ملفیسنت) است که در جایی به نامه (مورس)زندگی میکرد او در یک روز عادی در حال پرواز بود که میبینه پری ها بزرگ و کوچک در یک جا جمع شدن او(ملفیسنت)از آن ها پرسید چه خبر شده و پری های کوچک گفتن که یک آدم اومده و او (ملفیسنت) با تمام سرعت به اونجای میرکه نگهبانان مرزی بودن اون آدم یک پسر بچه بود که یک چیزی دزدیده بود (ملفیسنت) برای اولین بار یود که یک آدم میدید.
    (ملفیسنت) پسرک رو تا خروجی(مورس) همراهی میکنه (ملفیسنت) برای اولین بار عاشق یک آدم شد پسر که اسمش (استیفن) بود به (ملفیسنت) گفت که من حتما دوباره پیشت میام و اومد .
    (ملفیسنت) وقتی که 16 سالش شد (استیفن) اورا بوسید و (استیفن) به (ملفیسنت) گفت ای بوسه بوسه ی عشق واقعی است ولی قرار نبود اینگونه شه.
    بعد از سال هل (ملفیسنت) به بزرگ ترین و قوی ترین پری (مورس) شد و (استیفن) بخاطره جاه طلبی خودش از (ملفیسنت) دور شد و (ملفیسنت) بر خواست تا از (مورس) محفظت کند ویک روز پادشاه آدم ها به (مورس) حمله کرد ولی شکست خورد وبه قصر خود برگشت و (استیفن) خدمت کار پادشاه بود پادشاه دستور داد که هرکی (ملفیسنت) رو بکشه و برای من بیاره من اونو پادشاه میکنم.
    (استیفن) بعد از سال ها پیش (ملفیسنت) میره و اونو گول زد و او را بیهوش کرد اول خواست اورا بکشد ولی نتوانست ولی بعد بال های (ملفیسنت) رو از بدنش جدا کرد وبرای پادشاه برد

ثمـــــــــینم ツ، meshkat1371 و Mohseni از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Mohseni

Mohseni the end

4,512
    22,101
    24,538
    مرسی

ثمـــــــــینم ツ و meshkat1371 از این پست تشکر کرده اند.
  3. kamyar_mj

kamyar_mj The Fault in Our Stars

964
    2,193
    7,729
    در اصل این فیلم سینمایی همون زیبای خفته ی خودمونه ها والا

ثمـــــــــینم ツ و meshkat1371 از این پست تشکر کرده اند.