1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

Love....

شروع موضوع توسط ♥ąяεՔεн♥ ‏Feb 10, 2015 در انجمن درد دل

1. ♥ąяεՔεн♥

♥ąяεՔεн♥ {اېن نېز بگذرد..(:

6,530
    12,894
    62,285
    طـــوفـــانــی امــ میــکنــی ...

بــا چشــمــ هــایــی کــه آرامـــ تــر از آرامـشــ استـــ ...

تقــدیــم بــه عشقــــمــ :*

2. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    پاکن را برداشته ام تا پاک کنم !
    گذشته ای را که تو در آن نیستی... چراکه زندگی باتو آغاز میشود
    از همین حالا عاشقانه. ....

3. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي !

4. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    گه سلطنت بلد نباشم سلطنت نميکنمٍ اگه زندگي بلد نباشم زندگي نميکم اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطره تو ياد ميگيرم !

5. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    دوستت دارم.به وسعت يه کهکشان.اي نام تو مرهم روح و روانم مي خوانم از تو و مي گويم که به پاي تو مانند شمعي آب مي شوم تا پايان .

6. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    تو باراني من باران پرستم تودريايي من امواج تو هستم اگر روزي بپرسي باز گويم: تو من هستي و من نقش تو هستم!

7. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    مي دوني اگه خورشيد بميره چي مي شه . اونوقت زمين دورتومي گرده . ولي من نمي زارم چون فقط من بايد دورت بگردم !

8. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    مانند مجنون كه ليلا را دوست دارد مانند ماهي كه دريا را دوست دارد مانند شاعري كه شعرش را دوست دارد مانند بلبلي كه صدايش را دوست دارد به خدا قسم كه من هم تو را دوست دارم بي تو بودن را براي با تو بودن دوست دارم !

9. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    ياد گرفتم که عشق با تمام عظمتش 3-2 ماه بيشتر زنده نيست ياد گرفتم که عشق يعني فاصله و فاصله يعني 2 خط موازي که هيچگاه به هم نمي رسند ياد گرفتم در عشق هيچکس به اندازه خودت وفادار نيست و ياد گرفتم هر چه عاشق تري ، تنهاتري!

10. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    اگه فکر میکنی که رفتنت باعث شکستنم میشه ؛ اگه فکرمیکنی که بعد ازرفتنت اشک میریزم ؛ اگه فکرمیکنی که بانبودنت لحظه هام خالی میشن؛ اگه فکرمیکنی که هرلحظه دلم برات تنگ میشه؛ اگه فکرمیگنی که بی تومیمیرم؛ درست فکرمیکنی تو که میدونی نبودنت رو تاب نمیارم پس بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــمــون !