1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

Llılı"[چــالـــش هــفــتـادی]"llılı

شروع موضوع توسط ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ ‏Dec 27, 2014 در انجمن مسابقات هفتادی ها

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. فقط دعوت میکنید سوالارو هم بگین من حوصله ندارم برم صفحه اول :35::42:

2. خعلی گ..... هستی :35:

3. من جدیدم میشه یکی منم به چالش بدعوته؟:268::71:

4. از طرف من دعوت شی برو حال کن

5. با تشکر از mohammad_1379 :20

سـیـگـاری: نبودم و نیستم ونه میخوام باشم از اونایی هم که میکشند خیلییی بدم میاد:23:
    قِـلــیــون:NOPE اصلا دود که میره توی گلوم تا دم مرگ میرم:18:
    آهَـنـگِ مُـورِد عـَلـاقِـه: زیادند مثل کسی از ما جهان آرا نمیشه ، دل به دل ، بدون تو هیچم ،The Center ، all I needو ... ( خواستین باز هم هستا:16::113:)
    تـیـمِ مـورد عـلـاقـه: فوتبال رو که نمیبینم ولی پرسپولیسیم ولی توی والیبال پیکان و متین ورامین
    عِــلـَت عـُضـویَت دَر هـفتـادیـا: تا دوسال پیش عضو فروم پرشین تولز بودم اونجا جو صمیمی خیلی خوبی داشت ولی بعدش همه ی دوستان پشت سر هم رفتند منم دلم برای همچین جایی تنگ شده بود دنبال یه فروم برای دهه هفتادیا گشتم و رسیدم اینجا با خوشحالی عضویدم:111:
    عـاشِـق شـُدی: آدم حقیقی ؟ نه ولی عاشق آدم های توی سرزمین خیالمم :180:
    مـادَر: خیلی با هم دعوا داریم اصلا نمیشه گفت رابطه ی دوستانه ای داریم:14:
    پــِدَر: خیلی خوب هم دیگه رو میفهمیم :32:
    رِِفـیـق: دارم اتفاقا هم اسم خودمم هستش خیلیی دوستش دارم حیف الان از هم دوریم ولی خدا شکر وایبر و میل و... هستش:121:
    دوست پـسـر: ندارم
    خـوانـَنـَدِه مـُوردِ عـَلـاقـِه : همایون و محمدرضا شجریان ، سامی یوسف ، رضا یزدانی و بیشتر خواننده های کانتری جدید و قدیمی امریکایی مثل جانی کش و کری آندروود , برد پیزلی
    یـه تـُوضـیـحِ کـوچـیک راجِبِ خُـودِت: 20 سالمه دانشجوی نرم افزارم وسومین و اخرین فرزندم. چادریم و افتخار میکنم بهش دوستام میگن آدم متفاوتیم به نسبت بقیه .عاشق سر به سر گذاشتن و شوخی و خندم و خیلی هم خیالاتیم و اگه تنها باشم یا سر کلاسی که حوصلم سر بره میرم توی سرزمین خیالم خیلی کیف میده اونجا میشه یه مامور مخفی بود یا یه ادم ساده یا عاشقی با یه معشوق سرسخت یا... کلا خیلی کیف میده
    وَرزِش:قبل از اینکه عمل کنم بدمینتون و دوچرخه سواری ولی الان فعلانمیتونم :28:

6. میگم یه وخت منو دعوت نکنینا

7. با کمال خوشنودی شما رو به چالش میدعوتم( یکی نیست به من بگه تو دو روز نیست اومدی بشین سرجات بچه:35: )

8. میگم نکنه تو قرنهاست اینجایی فسیل شدی :35:

9. نه تو فروم قبلیم فسل شدم اومدم اینجا بزارینم توی موزه:35: :280: دارین که؟

10. ماشلله چه نمکن دهه هفتادیا ی جدید

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.