1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

Llılı"[چــالـــش هــفــتـادی]"llılı

شروع موضوع توسط ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ ‏Dec 27, 2014 در انجمن مسابقات هفتادی ها

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. سـیـگـاری:سیگار؟؟؟؟ الله اکبر
    قِـلــیــون:میگم این چیزای خارجکی چیه؟زیر دیپلوم بگین
    آهَـنـگِ مُـورِد عـَلـاقِـه: خیلی زیاده البته الان دارم یکیشون رو گوش میدم اسمش اینه pitbull
    تـیـمِ مـورد عـلـاقـه:اصن کلا فوتبال نیگا نمیکنم و طرفدار هیچ تیمی و شخصی نیستم
    عِــلـَت عـُضـویَت دَر هـفتـادیـا:بیکاری و شهید شدن حوصله
    [B]عـاشِـق شـُدی:نه باو هنو فک میکنم که پسر رو پدر به دنیا میاره دختر رو مامان[/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B]مـادَر:اینقدر سر ب سرش میزارم که حد نداره اصن فضایی از اخر هم با هم کلی میخندیم[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]پــِدَر:فوق العاده و فرا تر از ان[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

رِِفـیـق:والا از خودم تعریف نکنم من قدر همه دوستامو میدونم و تا جایی ک میتونم بهشون وفادارم خدایی یه مجازی چه واقعی

دوست پـسـر:اندازه موهای سر این دختره بالایی
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]خـوانـَنـَدِه مـُوردِ عـَلـاقـِه:مورد علاقه ندارم،فقط اهنگاشو نو گوش میدم بعضیارو[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]یـه تـُوضـیـحِ کـوچـیک راجِبِ خُـودِت:خب 13 سالمه از بیرجندم،کلاس هشتم،شوخ طبعم فضایی،کمی اسکل،بعضی موقع ها هم جو میگره منو شعر میگم الان یکی گفتم در مورد کلاسمون خخخ،دوست ندارم زیاد بیرون از خونه باشم مگر اینکه با 3تا دوست بالا تر باشم، معلمامون هم خیلی اسکل میکنم،اگرم بعضی موقع ها اعصابم خورد شه امکان داره هر چیزی بگم البته به جز فحش های بووووووقی[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]وَرزِش:فوتبال بازی میکنم،بسکتبال،والیبال،[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.