1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

English Love

شروع موضوع توسط simin ghr ‏Aug 4, 2014 در انجمن درد دل

1. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    تو را هیچگاه نمی توانم از زندگی ام پاک کنم چون تو پاک هستی می توانم تو را خط خطی کنم که آن وقت در زندان خط هایم برای همیشه ماندگار میشوی و وقتی که نیستی بی رنگی روزهایم را با مداد رنگی های یادت رنگ می زنم

I can’t clean you from my life never because you are pure, I can incarcerate you behind my lines for ever, & when you are absence I paint my colorless days with colors of your memory

موضوعات مشابه

شوخ از این پست تشکر کرده است.
  2. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست … تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در آن نیست … تنهایی را دوست دام زیرا تجربه کردم … تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست … تنهایی را دوست دارم زیرا…. در کلبه تنهایی هایم در انتظار خواهم گریست و انتظار کشیدنم را پنهان خواهم کرد
    I love solitude because it isn’t faithless…I love solitude because there isn’t any sham love in it…I love solitude because I experience…I love solitude because the God is alone too…I love solitude because…I will cry in waiting at my solitude hut & I will hide my waiting

3. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    گفتی دوست دارم قلبم تندتر از همیشه تپید ، لبخند زدم وباورت کردم .با اینکه می دونستم لب ها دروغ می گن .با صدات نوازش کردی تپش قلبت روحس کردم !مهربونو پاک بود .نگاهت گرم ودلنشین !صدات آرامش دل !نفست بوی بهار

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

شق بود ! به تو تکیه کردم وآروم شدم با تو از همه چیز در امان بودم

You say you love me my heart beats faster, I smiled & believe you, but I knew that your lips are liar, you patted with your voice & I felt your heart beats, it was kind & pure, your glance was hot & beautiful, your voice was solace of heart, your breathe smelled spring of love! I leaned to you and felt solace I was in safe with you

4. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    LOVE مخفف :

(دریای غم) L : LAKE OF SORROW

(اقیانوس اشک) O : OCEAN OF TEARS

(دره مرگ) V : VALLEY OF DEATH

(پایان زندگی) E : END OF LIFE

است …

5. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    اگه یه روز فکر کردی نبودن یه کسی بهتر از بودنشه ،چشماتو ببند واون لحظه ای که اون کنارت نباشه رو به خطر بیار ،اگه چشمات خیس شد ،بدون داری به خودت دروغ می گی وهنوز دوسش داری
    One day if you think absence of one is better that his existence, close your eyes and imagine the moment that he isn’t with you, if your eyes got wet, know that you are liar with yourself & you love him yet

6. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    هزار بار شنیدم دوستم داری! هزار بار شنیدی من بیشتر! هزار بار شنیدی تنهام نزار !هزار بار شنیدم کاش می تونستم ! هر هزار بار که خواستم به جواب برسم معادله ام یا حل نشد یا جوابش این نامساوی بود : دوست تدارم رهایت می کنم ! ولی همون آخرین بار معادله را تو حل کردی ونتیجه این شد :
    دوستت دارم = میرم = برای همیشه تنهات می زارم
    Thousands of times I heard you love me, thousands of times you heard I love you more, thousands time you heard “don’t leave me” & thousands of times I heard “I wish I can”. Every thousand of times that I want to solve this equation it didn’t be solved or that’s answer was this: I love you # I leave you. But that last time you solved equation & answer was this:
    I love you = I will die = I will leave you for ever

7. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    هیچ وقت گریه نکن چون هیچکس لیاقتش رو نداره ! اون کسی هم که داره طاقتش رو نداره
    Don’t cry never because no one has attitude of your crying, & who has this attitude doesn’t have patience of your crying

8. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    ما آدما همیشه صداهای بلند می شنویم ،پررنگ ها را می بینیم ،وکارهای سخت و دوست داریم ! غافل از اینکه خوب ها آسون میان ،بیرنگ می مونن ،بیصدا می رن
    Always we hear just load voice, we see the chromatic, we love hard works, alas that the goods come easy, stay colorless, leave voiceless

9. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    در دنیا همه چیز دوست داشتنی است اما برای دنیا شتاب نکن که مقصد خاک است
    In this world everything id loveable but don’t hurry for this world because the destination is soil

10. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    پرسید چون دوستم داری بهم نیاز داری ؟ یا چون بهم نیاز داری دوستم داری ؟ بهش گفتم : چون دوستت دارم بی نیاز ترینم
    He asked you need me because you love me or you love me because you need me? I told him: I am needless of all because Il love you