1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

Behnam Safavi

شروع موضوع توسط Melody♪ ‏Aug 20, 2014 در انجمن بیوگرافی هنرمندان ایرانی

1. "بهنام صفوی" متولد سال ۱۳۶۲ در شیراز است.
    به دلیل اصلیت آبادانی پدر او ،صادره شناسنامه وی را شهر آبادان زدند. او دارای دو خواهر به نام های بهناز و مهرناز می باشد و برادری ندارد.
    بعد از مدتی از شیراز به ماهشهر رفته و تا ۱۶ سالگی در انجا ماند و در حال حاضر ساکن تهران می باشد.
    از بارزترین ویژگی های اخلاقی صبر و تحمل اوست اهل خرافات نمی باشد و نقطه ضعف او از نظر خودش خونسردی زیاد وی است.بهنام دارای تکیه کلام بابا ایول است.از نظر خودش بهترین تصمیم زندگی اش توجه نکردن به حاشیه ها در زمینه های مختلف کار و زندگی ست.به خوشتیپ بودن و زیبایی اهمیت می دهد اما به مد عقیده ای ندارد.
    وی فارغ التحصیل رشته عمران است.
    موسیقی را از سنین کودکی ۶-۷ سالگی با نواختن پیانو شروع کرد.در ۱۶ سالگی به صورت حرفه ای آهنگ سازی و تنظیم را اغاز کرد.
    اولین کار وی قطعه تمنا در سال ۱۳۸۵ پخش شد و پس از استقبال خیلی زیاد مردم از این قطعه تصمیم به تهیه البومی با همان سبک گرفت و بعد از ۲ سال کار البوم عشق من باش را در سال ۱۳۸۸ به بازار عرضه کرد و مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت و از پرطرفدارترین آهنگ های او "تمنا" و "عشق من باش" است.
    وب سایت رسمی بهنام صفوی :

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

فیسبوک بهنام صفوی :

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

بهنام از بهترین خواننده هایی ست که تاکنون بهترین ها را ارایه داده است به شما پیشنهاد می کنم آهنگ های بهنام صفوی رو هم جزو پلی لیستتون کنید مچکرم...