1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

Azərbaycan Türk Dili Təlim

شروع موضوع توسط Admin ‏Feb 21, 2012 در انجمن معرفی کتاب

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,516
    24,657
    62,903
    ae4d93c9b3283169c2af70e9cafecfe2.

سلام
    به مناسبت فرا رسیدن 2 اسفند، روز زبان مادری گفتیم ماهم یه کاری برای زبان و فرهنگ خودمون انجام بدیم.
    هرچی تو اینترنت گشتم کتاب یا مقاله ی کاملی برای آموزش زبان ترکی پیدا نکردم هرچی که بود در حد پست و مطلب داخل وبلاگا بود، با توجه به این و اینکه خودمم زیاد با زبان آشنا نیستم (در نوشتار) تصمیم گرفتم یه کتاب تهیه کنم تا هم خودم بتونم یاد بگیرم و هم یه کتاب تقریبا کامل و رایگان در اختیار سایر دوستان که علاقه به یاد گیری زبان ترکی آذربایجانی دارن قرار بدم.
    بلاخره در طول 2 ماه مطالب وبلاگا و سایتا رو جمع کردم و اونارو به صورت یه کتاب منظم در آوردم که نتیجش شد یه کتاب 545 صفحه ای.
    2-3 ماهی میشه کار کتاب تموم شده ولی وقت نمیکردم تو اینترنت قرار بدم. ولی بلاخره به مناسبت روز زبان مادری هرجوری که میشد شرایط رو محیا کردم تا اون رو در اختیار سایر دوستان قرار بدم.
    امیدوارم من هم با این کتاب، هرچند تالیفی نمیباشد، در حفظ و پاسداری از زبان و فرهنگ خودم سهمی داشته باشم.
    برای دیدن فهرست و همچنین دانلود کتاب روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

ftmzz، Merjhoi و ♫ Sαвα Bαɴυ ♪ از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. سلام
    لینک برای من باز نشد!
    اگه میشه یه نفر برام ایمیل کنه، ممنون میشم.
    arm13771999@gmail.com

3. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,203
    7,284

کلمات جستجو شده:

1. book 70ia ir azərbaycan turk dili təlim