1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

4 تا دوست ! خیلی جالب بخونین

شروع موضوع توسط ثمـــــــــینم ツ ‏Aug 31, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. ثمـــــــــینم ツ

ثمـــــــــینم ツ ♪·¯·♫¸¸ ˏsˊ㋡ˋaˊˋmˏˎiˏˎnˊ ㋡ ¸♪·¯·♫

475
    13,801
    34,706
    چهار تا دوست که 20 سال بود همدیگه رو ندیده بودند توی یه مهمونی همدیگه رو می بینن و شروع می کنن در مورد زندگی هاشون برای همدیگه تعریف کنن ...

بعد از مدتی یکی از اونا بلند میشه میره دستشویی .

سه تای دیگه صحبت رو می کشونن به تعریف از فرزندانشون :

اولی : پسر من باعث افتخار و خوشحالی منه . اون توی یه کار عالی وارد شد و خیلی سریع پیشرفت کرد .
    پسرم درس اقتصاد خوند و توی یه شرکت بزرگ استخدام شد و پله های ترقی رو سریع بالا رفت و حالا شده معاون رئیس و اون قدر پولدار شده که حتی برای تولد بهترین دوستش یه مرسدس بنز بهش هدیه داد !

دومی : جالبه . پسر من هم مایه افتخار و سرفرازی منه . توی یه شرکت هواپیمایی مشغول به کار شد و بعد دوره خلبانی گذروند و سهامدار شرکت شد و الان اکثر سهام اون شرکت رو تصاحب کرده . پسرم اون قدر پولدار شد که برای تولد صمیمی ترین دوستش یه هواپیمای خصوصی بهش هدیه داد !!!

سومی : خیلی خوبه . پسر من هم باعث افتخار من شده ... اون توی بهترین دانشگاه های جهان درس خوند و یه مهندس فوق العاده شد . الان یه شرکت ساختمانی بزرگ برای خودش تاسیس کرده و میلیونر شده . پسرم اون قدر وضعش خوبه که برای تولد بهترین دوستش یه ویلای 3000 متری بهش هدیه داد !
    هر سه تا دوست داشتند به همدیگه تبریک می گفتند که دوست چهارم برگشت سر میز و پرسید این تبریکات به خاطر چیه ؟!

سه تای دیگه گفتند : ما در مورد پسرهامون که باعث غرور و سربلندی ما شدن صحبت کردیم ؛ راستی تو در مورد فرزندت چی داری تعریف کنی ؟!

چهارمی گفت : دختر من رقاص کاباره شده و شب ها با دوستاش توی یه کلوپ مخصوص کار میکنه !

سه تای دیگه گفتند : اوه مایه خجالته چه افتضاحی !!!

دوست چهارم گفت : نه ! من ازش ناراضی نیستم . اون دختر منه و من دوستش دارم . در ضمن زندگی بدی هم نداره .

اتفاقا همین دو هفته پیش به مناسبت تولدش از سه تا از صمیمی ترین دوست پسراش یه مرسدس بنز و یه هواپیمای خصوصی و یه ویلای 3000 متری هدیه گرفت

Sonya، fatemeh99، MahdiyarMJD و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,092
    134,981
    میسی خل و چله خودم ثمین گوگولی مگولیه عجقولیه من خخخخخخخخخخخ!

setareh و ثمـــــــــینم ツ از این پست تشکر کرده اند.
  3. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    ما دخترا اینیم ازمون بترسید ...

setareh، ثمـــــــــینم ツ و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. نفس جوووون

نفس جوووون nafaaaaas

528
    1,165
    701
    واییییییییی چه باحال بود مرسی

setareh، ثمـــــــــینم ツ و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493