1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

...

شروع موضوع توسط aysha98 ‏Nov 6, 2013 در انجمن داستان و رمان

1. aysha98

aysha98

869
    1,645
    372
    مسابقه فوتبال بین بچه های مدرسه شروع شد. ما امیررضا رو بخاطر نقص عضوش، گذاشتیم توی دروازه. آخه زانوهاش مشکل داشت و درست نمیتونست راه بره. اما وسط مسابقه، فرشید و یوسف، هی امیررضا رو مسخره می کردند!

یوسف:

_ آهای مفلوج! توی دروازه چیکار می کنی؟ ها…ها…ها…!

فرشید:

_ آهای امیررضا، جون فرشید یه شوت بزن، یه خرده بخندیم!

امیررضا اما چیزی نمیگفت و فقط حواسش به گرفتن توپها و شوت بچه ها بود. طعنه ها و زخم زبونهای یوسف و فرشید، یه سری از بچه ها رو میخندوند و یه سری رو هم خب، ناراحت می کرد. وسط بازی بودیم که یهو یکی از بچه های تیم حریف، شوت محکمی زد و توپ درست خورد وسط صورت یوسف! این شوت حسابی داغونش کرد. یوسف از درد شدید و خونریزی بینی، نشست زمین. یه خورده دلم خنک شد! چند دقیقه بعد، یکی دیگه از بچه های فوتبالیست بخاطر سرعت زیادش، کنترلشو از دست داد و رفت لای تماشاگرا! تماشاگرا که چه عرض کنم، توی شکم فرشید! غوغایی شد لای تماشاگرا.فرشید نقش زمین شد اما چند ثانیه بعد شنیدم سرش شکسته! باز دلم خنک شد!

اما خیلی تعجب کردم از اینکه چرا حالا باید این دو آقا پسر بد طوریشون بشه؟!

از لای جمعیت پراکنده بچه ها، خودمو به امیررضا رسوندم. دیدم خیلی توی خودشه!... بهش نگاهی کردمو گفتم:

_ چرا جواب فرشید و یوسفو نمیدای؟… ندیدی مگه چقدر مسخره ت کردند؟… خدایی دلت شکست، نه؟

امیررضا گفت:

_ نه! مهم نیست!

با شنیدن این جواب جا خوردم. اینبار جدی تر بهش نگاه کردمو گفتم:

_ برای تو شاید مهم نباشه، اما برای خدا خیلی مهم بود!...

Mr EhSaN، magid202020، flor@ns و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. magid202020

magid202020 خوشا عشقو خوشا خون جگر خوردن

854
    2,911
    335
    چیزی که اهمیت داره اینه که ادم مشکلاتشو انگیزه کنه واسه رسیدن به هدف هاش نه بهونه واسه توجیه شکستاش اگه کسی به این باور داشته باشه هیچ وقت از این حرفا ناراحت نمیشه مگه نه ایشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟