1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

3 فبلت برتر بازار را بشناسید!

شروع موضوع توسط ʍɛɦɖɨ_m ‏Oct 27, 2014 در انجمن اخبار موبایل

1. ʍɛɦɖɨ_m

ʍɛɦɖɨ_m همراه انجمن

384
    7,400
    13,499
    6ed08c30b5430a8763ca524d475c2e51.
    فبلت چیست؟ همان گوشی موبایل است که سایزش بزرگ شده و برخی آن را مرز میان گوشی و تبلت می‌دانند. به طور معمول سایزهایی بین 5.5 تا 6.5 اینچ در این رسته قرار می‌گیرند اما هیچ تعریف دقیقی برای آن ارایه نشده و بیشتر یک اصطلاح عمومی برای اتلاق به گوشی‌های بزرگ است که توسط بلاگرها ابداع شد. این کلمه، ترکیبی از نام تبلت و فون است.

حال در این مطلب، قصد داریم تا 3 فبلت برتر این روزهای بازار را به شما معرفی کنیم تا اگر به این دسته از گجت‌ها علاقه دارید و از طرفی پول کافی برای خرید آن‌ها را نیز در جیب دارید، نگاه خودتان را به آن‌ها معطوف سازید.

سامسونگ گلکسی نوت 4
    bc21c9abcc9563748d5d907804d30e62.

بایستی سامسونگ را پرچمدار عرصه فبلت‌ها دانست، جایی که 3 سال پیش با عرضه نخستین نوت، توانست این عنوان را تبدیل به یکی از واژه‌های پرطرفدار کند. حال گلکسی نوت 4، میراث دار تمام آن چیزی است که سامسونگ در این زمینه می‌داند و با تجهیز به نمایشگر 5.7 اینچی با وضوح تصویر QHD‌ و دوربین 16 مگاپیکسلی، خود را پرچم‌دار تمام فبلت‌ها می‌داند. البته قیمت این دستگاه به خاطر تازه وارد بودن و از طرفی هواداران بسیار زیاد، سر به آسمان می‌ساید و برای داشتنش، بایستی مبلغی در حدود 2.800.000 تومان هزینه کنید. آیا این فبلت، ارزش پرداخت چنین مبلغی را دارد؟

اپل آی‌فون 6 پلاس

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

شاید باور کردنی نباشد اما شرکتی که اصرار زیادی بر کوچک نگاه داشتن محصولاتش داشت، حال وارد دسته‌ای شده که بزرگ‌ترین گجت‌ها را دارد! آی‌فون 6 پلاس اولین گوشی غول پیکر این کمپانی آمریکایی است که با سر و صدای بسیار زیادی نیز وارد بازار شد. نمایشگر 5.5 اینچی آن از وضوح تصویر فول اچ‌دی بهره برده و حد نصاب معروف این کمپانی (رتینا) را نیز در چگالی پیکسلی شکسته است. بدنه تمام فلزی و بسیار نازک، از ویژگی‌های بارز آن است و اپل برای متمایز کردن بیشتر 6 پلاس، برای دوربین 8 مگاپیکسلی‌اش از لرزش‌گیر اپتیکال استفاده کرده است. اما چیزی که از همه بیشتر لرزه بر اندام افراد می‌اندازد، قیمت بالای آن است که برای نسخه 16 گیگابایت (ارزان‌ترین مدل) رقمی نزدیک به 3.5 میلیون تومان را بایستی پرداخت کرد! آیا شما هم یک آی‌فون 6 پلاس می‌خواهید؟

نوکیا لومیا 1520

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

با آنکه چند روزی بیشتر از اعلام رسمی مایکروسافت مبنی بر حذف نام نوکیا از روی محصولات سری لومیا نمی‌گذرد، اما این کمپانی به واسطه فبلت قدرتمند و موفقی به نام لومیا 1520، همچنان در بسیاری از فروشگاه‌ها می‌درخشد. لومیا 1520 که بزرگ‌ترین گوشی تولید شده برای ویندوزفون تا به امروز نیز است، از نمایشگری 6 اینچی با وضوح فول اچ‌دی استفاده کرده و از طراحی و رنگ‌بندی سری لومیا نیز بهره می‌گیرد. این محصول نوکیا، دارای دوربین خارق‌العادی‌ای نیز است که مجهز به لنز کارل زایس بوده و عکس‌هایی با وضوح 20 مگاپیکسل برای‌تان می‌اندازد. از طرفی این فبلت، ارزان‌ترین محصول لیست ما نیز است، چرا که برای داشتنش بایستی در حدود 1.650.000 تومان هزینه کرد و به راستی صاحب محصول ارزشمندی شد.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏Nov 14, 2014
    Merjhoi و ×امیرمحمد × از این پست تشکر کرده اند.
  2. متاسفانه نوت4 هم رقیبی نشد برای جی3...

مدرک:

ʍɛɦɖɨ_m از این پست تشکر کرده است.
  3. Wild_Tiger

Wild_Tiger اروم ولی خشمگین

300
    803
    1,118
    خدایی lumia 1520 یه چیز باهالی هست
    نمی گم n4 یا i6puls بده
    چون من با سیستم winphone خیلی حال میکنم
    الان 520 دارم اگر پول دستم بیاد اگر فبلت جدیدی وارد بازار نکنه 100 ذر 100 1520 میخرم
    ولی i6plus خم شد و فبلت apple زیر سوالات رفته
    شایه شده که n4 هم زیر تس خم شده ولی کلیپی پخش نشده

farshid73 و ʍɛɦɖɨ_m از این پست تشکر کرده اند.
  4. Wild_Tiger

Wild_Tiger اروم ولی خشمگین

300
    803
    1,118
    خدایی lumia 1520 یه چیز باهالی هست
    نمی گم n4 یا i6puls بده
    چون من با سیستم winphone خیلی حال میکنم
    الان 520 دارم اگر پول دستم بیاد اگر فبلت جدیدی وارد بازار نکنه 100 ذر 100 1520 میخرم
    ولی i6plus خم شد و فبلت apple زیر سوالات رفته
    شایه شده که n4 هم زیر تس خم شده ولی کلیپی پخش نشده

5. گوشی فقط نوکیا
    مدل فقط لومیا
    سیستم عامل فقط ویندوزفون