1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

%25 سود سالانه تضمینی در ایمن سود گستر Esg

شروع موضوع توسط OBI91 ‏May 1, 2012 در انجمن معرفی سایت و وبلاگ

1. OBI91

OBI91

4
    4
    116
    با سلام خدمت همه دوستان!
    می خوام یه سایت سرمایه گذاری براتون معرفی کنم که سالانه %25 سود میده!! من هم(مثل شما) قبلاً با این سایت آشنایی نداشتم و از طریق یک از دوستای صمیمیم بهم معرفی شد. این دوستم که با مدیر این سایت آشناست میگفت که قبلاً هم باهاشون کارکرده و حساب و کتابشون هم درسته. به موقع هم، پول وسود آدمو پس میدن! کارشون هم اغلب سرمایه گذاری در انبوه سازی و ساخت و سازهای کلان و بزرگه! من و رفیقم هم به تازگی توی این سایت سرمایه گذاری کردیم. آدرس سایت رو این پایین نوشتم، حتماً یه سری بهش بزنید:

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

Admin از این پست تشکر کرده است.
  2. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,519
    24,682
    62,952
    ببخشیدا ولی وقتی یه شرکت یه وبسایت واسه خودش نداره و از وبلاگ، اونم.... استفاده میکنه بیشتر بوی کلاه برداری میده تا دادن سود

میگفتین 30-40 درصد باز یه چیزی 25درصد رو بانک هم میده. قابلیت اطمینانشم بالاس

ثبت نام اینترنتی؟اونم با ایمیل؟سند فقط ایمیل؟:eeK:

3. OBI91

OBI91

4
    4
    116
    با سلام خدمت Admin محترم از شما و از همه کسانی که به این پست ارزش قائل شدن و اونو مطاله کردن خیلی ممنونم! ببینید من هم مثل شما خیلی سوالات به ذهنم خطور میکنه و این حق رو به شما هم می دم که سوالات زیادی تو ذهنتون بیاد، ولی اون چیزی که منو به سرمایه گذاری تو این سایت تشویق کرد این بود که دوست صمیمی خودم که با مسئول این سایت آشناست خودش جلوتر از من ثبت نام کرده بود و بعداً منو دعوت کرد. اما به خاطر اینکه وقتتون رو زیاد نگیرم بهترین راه حلی که به ذهنم می رسه اینه که از طریق ایمیل با خود این سایت تماس بگیرید و سوالاتون رو مطرح کنید من خودم هم دارم سوالام رو جمع بندی می کنم تا ازشون بپرسم و اگه پاسخشون مناسب و مطمئن بود، حتماً سعی می کنم به اطلاع همه دوستان برسونم. البته تا یادم نرفته، دوستم که اخیراً با مسئول این سایت صحبت کرده بود می گفت در آینده نزدیک اگه استقبال خوب باشه، قول دادن نرخ سود را بالاتر هم ببرند!! باسپاس از همه شما عزیزان

4. OBI91

OBI91

4
    4
    116
    با سلام مجدد خدمت همه دوستان!
    تغییرات اساسی و قابل توجهی در مرکز سرمایه گذاری ایمن سود گستر انجام شده که از مهمترین آنها افزایش نرخ سود تا 30% و کاهش حداقل مبلغ سرمایه گذاری تا 100000 ریال است!

همانطور که قبلاً هم قول داده بودم سعی کردم که آخرین خبرها رو به اطلاع همگی برسونم.

از ما گفتن. بعداً نگید نگفتی ها ... :180:

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

5. OBI91

OBI91

4
    4
    116
    دوباره سلام!
    این بار هم با یک خبر خوب خدمتتون رسیدم و اون هم اینکه دوست صمیمی من(آقا شایان) از طرف مرکز سرمایه گذاری «ایمن سود گستر» به عنوان مسئول روابط عمومی این مرکز انتخاب شدن.
    ضمن تبریک به ایشون به اطلاع همه می رسونم که از این به بعد ایشون به پیشنهاد من و جهت ارتباط سریعتر با شما عزیزان و همچنین پاسخگوئی به سوالات و انتقادات همه، با استفاده از نام کاربری بنده در خدمت شما دوستان محترم خواهند بود.