1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

1 درخواست از دوستانیکه رزمی کار کردن دارم

شروع موضوع توسط diamondpower ‏Nov 13, 2014 در انجمن ورزش های رزمی

1. اگه تمایل دارید ورزش و سبکتون رو همراه ویژگیهاش بگید تا با سبکهای مختلف از زبون همدیگه آشنا بشیم، و اگر سوالی هست بپرسیم. البته بعضیا معتقدن 1 رزمی کار باید طوری رفتار کنه که اصلا بقیه نفهمن رزمی کاره ولی خب اگه تمایل داشتید برای تبادل اطلاعات هم که شده راجب سبکتون کمی توضیح بدید. اول هم از خودم شروع میکنم

alireza1377، پوآرو، ѕαмα و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. کیوکوشین کارته رو دوست دارم چون: سبک آزاده و کنترلی نیست،ضربه ها کاملا واقعیه و خبری از دستکش و کلاه و ضربه گیر نیست، امتیاز گرفتن به تعداد یا نوع ضربه نیست بلکه فقط به قدرت ضربه ربط داره، این رشته در حال حاضر مشت تو صورت نداره ( هرکسی میتونه با مشت تو صورت حریف بزنه) ولی با پا تو سر زدن کار هرکسی نیست، البته بعضی سبکهای فرعیه کیوکوشین مشت صورت آزاده، قدیما هم آزاد بوده ولی الان چون جوونا قرتی شدن حذفش کردن

alireza1377، پوآرو، amircj و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. amircj

amircj ...I see the light

1,136
    29,675
    61,633
    ای کی دو یا قفل بدن تمامی نقاط حساس بدن رو یاد میگیری که با یه ضربه میشه طرفتو فرستاد پیش خدا و یادگیری قفل مفاصل و یادگیری دفاع در برابر تمامی سلاح ها و..........

پوآرو و diamondpower از این پست تشکر کرده اند.
  4. نینجوتسو:یه ورزش ترکیبیه(ترکیب چند سبک رزمی) که از دفاع شخصی،حرکات آکروباتیک و استفاده از سلاح تشکیل میشه. به رزمی کاران این سبک میگن "نینجا" . اسم لباس نینجا "شینوبی شو کوزو" هست. توی این ورزش از سلاح هایی مثل: بو ، تونفا ، کاتانا ، واکی زاشی ، نانچیکو ، سانچیکو ، شوریکن ، سای و... استتفاده میشه. برای این ورزش مسابقاتی وجود نداره. کلاً سبک جالبیه و من عاشقشم.
    [​IMG][​IMG]

diamondpower و amircj از این پست تشکر کرده اند.
  5. amircj

1,136
    29,675
    61,633
    البته بوکس هم هست که فقط از مشت یا دست استفاده میشه و مبارزه بیشتر تو قد همدیگه انجام میشه (یعنی نزدیک به هم)اصلا حق استفاده ار پا رو ندارید و بوکس بهترین ورزش برا کسایی است که تو خیابون دعوا میکنن و یا دوست دارن دعوا کنن

diamondpower و پوآرو از این پست تشکر کرده اند.
  6. لباسشون خیلی باحاله مثه دامن میمونه
    عاشق نینجتسو ام هم سلاحش هم آکروباتش هم ضربه های سریع، کوتاه و مرگبارش

پوآرو از این پست تشکر کرده است.
  7. حکمت اون شلوارهای گشاد و بلندشون چیه؟مثه دامن میمونه1!

8. مشت تو
    مشت تو صورت خیلی برای مغز ضرر داره، چند سال که مشت تو سرت بخوره وقتی پیر بشی هم بخاطر کیسه زدنه زیاد هم بخاطر مشت هایی که خوردی دستات میلرزه

amircj از این پست تشکر کرده است.
  9. amircj

1,136
    29,675
    61,633
    اره میدونم ولی سبکش اینجوریه به شکم و پهلو هم میشه ضربه زد

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و diamondpower از این پست تشکر کرده اند.
  10. amircj

1,136
    29,675
    61,633
    برا راحتی و ازادی پا

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و diamondpower از این پست تشکر کرده اند.