1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

㋡ ☠㋡ گاهی ㋡ ☠㋡

شروع موضوع توسط ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ ‏Feb 1, 2014 در انجمن مطالب جالب

1. گاهی ؛ اگر توانستی
    . . . اگر خواستی
    . . .
    اگر هنوز نامی از من در سر داشتی . . .

نه در دل!در کوچه تنهایی من قدمی بگذار . . .شلوغی کوچه ظاهریست . . . نترس !

بیا . . .نگاهی پرت کن و برو ...

~~HaNNaNe، •KOSAR•، ❤Yasmina❤ و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. μ~¤@ฯmit@¤~μ

μ~¤@ฯmit@¤~μ hastye eshgh Im lovable lovable for loveer

9,041
    24,805
    2,687
    مرسی فرزانه جووووووووونم:22::22::inlove:

Majid r2 و ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این پست تشکر کرده اند.
  3. لب‌هايت به جان ديگري مي‌افتددردهايت به شب مناين مشروب‌ها بي‌تو سري را گيج بي‌كسي نمي‌كنندتو از تمام جمع‌هاي بي‌من تا می‌تواني لذت ببر من به دراكولايی قناعت كرده‌ام كه از بي‌كسيتنها خون خودش را مي‌خورد..
    !

~~HaNNaNe، •KOSAR•، ❤Yasmina❤ و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. هی لعنتــــی !مـــن مــــــی روم !تـــو مـــــی مــــانــی بــا دنـیــایـــی از

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

راســتـــی آن روز کـــــه دلـــــداده تــو شــــدم یــادت هست ؟از آن جــا بـــه بـــعــدش را پـــاک کــــن . . . !

5. شوخ

شوخ

2,648
    12,931
    1,151
  6. و کاش ندانیتمام این سال هامرگبارترین فصل‌ها پاییز بوده استکه بعد از تورو به جاده ی شمال که میرومنه عطرِ دریا سرشار ترم می‌‌کندنه بوییدن ساقه‌های برنج عاشق ترمنه اندوهِ پر ابهتِ سبزِ جنگل ، شاعر ترم..[​IMG]

~~HaNNaNe، ❤Yasmina❤، lady taylor و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. خـاطـرات ...همان سرباز مـفقود الاثـری اسـتکه تا مردن اش را باور مـی کنـیزنگ در را می فشارد . . ![​IMG]

~~HaNNaNe، ❤Yasmina❤، lady taylor و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. میخــــــــــــــــندم ...تا باورت را عوض کنم .... آری ... هیچ کجای دنیا عوض نشده تنها من پی برده ام ،...ماهی که شبم را زیادی می کند برق چاقوییست...که از رگ گردن بر من واجب تر است شب ها را تقسیم کرده ام میان چاقو ها و چراغ ها .......................صبح باید یکی از ما دو تا صاحب این هم تنهایی باشدمن یا ...سایه ام...!![​IMG]

9. من اگر عاشقانه می نویسمنه عاشقم نه شکست خورده امفقط می نویسم تا عشق یاد قلبم بمانددر این ژرفای دل کندن ها و عادت ها و هوس هافقط تمرین آدم بودن میکنم!![​IMG]

~~HaNNaNe، ❤Yasmina❤، lady taylor و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. دستهایم میخواست شعرِ دستانت را ... حفظ کندکه فعلِ رفتن را ... صرف کردی.حالا، سالهاستبه تو در نقاشی چشمهایمکه انتظار میکشند ...خیره میشوم !.تو را آنقدر باور.... دارمکه شاه بیتِ شعرهایم را .....گاهی قافیه می شوی! [​IMG]

~~HaNNaNe، •KOSAR•، ❤Yasmina❤ و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.