1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

❤(◕‿◕) مـــــن زنـــــــــــم!؟ (◕‿◕)❤

شروع موضوع توسط MahD!ye ‏Jun 15, 2013 در انجمن درد دل

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    مرد اگر بودمنبودنــت را غروب های زمستان در قهوه خانه ی دوری سیگار می کشیدم. نبودنــت دود می شد و می نشست روی بخار شیشه های قهوه خانه . ...بعد تکیه می دادم به صندلیچشمهایم را می بستم و انگشتانم را دور استکان کمر باریک چای داغ حلقه می کردمتا بیشتر از یادم بروی .نامرد اگر بودم ،نبودنـــت را تا حالا باید فراموش کرده باشم .مرد نیستم؛ اما نامرد هم نیستم !زنم و نبودنـت پیرهنم شده است . . .

2. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    عـشــق یکـــ مــرد را زمـانے بـه دلتـــ راه بــده کـه "دوستتــــ دارم" را در اوج آرامــش بـه تـو بگــوید و ببــوسدتــ کـه در آטּ لحظــه بـرقے از شهوتــ در نگـــاهش نبــاشد وگــرنه براے یکـــ ساعتــ نامتــ را معشــوقـه نمے گــذارد

3. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    جسارت می‌‌خواهد
    نزدیک شدن
    به دورترین افکار زنی‌ که
    درد بی‌ کسی‌ را
    به مسلخِ کوچه پس کوچه‌هایِ شهر برده
    ... زنی‌ که هر شب
    به پابوسِ کابوس‌هایِ مردانه میرود
    و سحر گاه
    لحافش را پر می‌ کند از هق هقِ تنهایی‌ بی‌ مرزش
    .
    .
    ها ا ا ا ا ی روزگار لعنتی
    با دختران غریب خود چه میکنی‌ ؟؟؟

4. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    لالایی بخوانید
    برای زنی‌ که کابوس‌های شبانه اش را پا به ماه است
    شب های سیاه مست
    تب دارند و تاریکی‌ و تنهایی‌
    و بیدار خوابی‌
    و بیدار خوابی‌
    و بیدار خوابی‌

5. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    غروب های جمعه
    رویِ گنبد های این شهر
    جایِ باد خالی‌ است
    و جایِ گیسوانِ سیاهِ تو

( من از آنها که می‌‌روند ... و بی‌ خبر می‌‌روند ... سخت دلگیرم)

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    من زن هستم..همان که در مرزی ترین نقطه کردستان..مرز بین کشورم و کشوری دیگر که زنانشان آوازه خوانند..همان..آری ..من همانی هستم که از ساده ترین عادات ماهیانه زندگی ام تا نوجوانی بی خبرم...تا نوجوانی که چند سالی از بلوغ زنانه ام گذشته....پسران جوان منطقه کوهستانی ما پی دختران شهری روانه شهر گشته اند.. بی هیچ قول و قرار بازگشتی...
    و من ناخواسته یا شاید هم خودخواسته از جبر زمانه نصیب پیزمردهای منقل به دست آبادی گشته ام و بلوغ چندباره ام ام را می فهمم..در عطر تریاک دهان پیرمرد..در خس خس های مردک پیر وقتی از شادابی تن من لذت می برد ..می فهمم زجر زنانگی را...

7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    من زن هستم..زیبایی حق من است..اشتغال...تحصیل..معجزه زن بودن..جراح ارولوزی..برابری با مرد..انسان بودن..زایمان بی درد..هم آغوشی با کودکم وقتی پدرش کهنه هایی که من صبح شستم را از بند لباس بر سبد قرمز رنگ حمام می گذارد با لطافت مردانه اش..
    من زن هستم..باور کن بی شوهر نمی مانم اگر سهمیه بندی نشود آن کنکور فلک زده...باور کن همیشه به دنبال شوهر نیستم در روابط کاری و درسی ام..باور کن هرگز نخواسته ام برتر باشم یا بهتر...خواسته ام دوشادوش تو باشم مرد جامعه مه گرفته ام..دستانت را بفشارم..اما تپش قلبت از گرمای حضورم تندتر و غیرمعمول تر نگردد...
    آه..من زن هستم..عاشق مردی می شوم..شکمم باد می کند..مردک هرزه می رود و من می مانم م کودکی در بطنی که همیشه جلوی چشمانم است..بر آمدگی بطن را نابود کنم یا چشمان تو را از جا در آورم..یا زن بمانم و هم رنگ پلیدی های شوم زنانه گردم..
    راستی صیغه هم بوده ام..کودکم بی پدر شد..نفقه ندارم..شناسنامه ام از نام پدر کودکم پاک است..............
    من زن هسنم..عاشق می شوم..شکممم باد می کند..مردک خسته ام طلاق می گیرد. بعد از وجب کردن پله های دادگستری..بچه ام را باید به پد ر ببخشم..بی بچه می شوم..افسرده..
    من زن هستم...عاشق مردی می شوم..شکمم باد می کند..مردک عاشق پیشه ام می میرد و شنگول و منگول و حپه انگورم را با آیفونی تصویری در خانه تنها می گذارم..
    و می روم پی نان..بیوه ای با 3 بره ..شاید چشمان هوشمند آیفون تصویری با گرگ ها هماهنگ گردند..و کودکانم بر باد روند...

8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    اری من زن هستم
    من زن هستم..با فیزیک بدنی خودم..عادت کن!..
    عادت کن! به برجستگی های حضورم..ذهنم..نگاهم..انقدر تلو تلو نخور در راه رفتن و دیویدن من...
    من زن هستم..دلم می خواهد شب که شد...باران که بارید..پارک سر خیابان را متر کنم..بدوم..انقدر بدوم که پاهایم زخم شود..تاول بزند..تاول هایش را بترکانم...صورتم گلی شود از خاک تک باغچه های پارک...
    من زن هستم ..اری تو برایم در بهشت مادران پارک اختصاصی می سازی و خبر نداری از فلش های دوربین هایی که به روزنه های حصار پشت پارک هم رحم نمی کنند..و من همیشه عکس می شوم..حتی در استخر...
    من زن هستم..محکم و استوار..در محیطی مرد سالار که باید مرد باشم و زنانگی هایم را به دست باد دهم...تا پذیرایم باشی..تا اگر مدیر شدم و رئیس و دستور دادم...تو اجراکنی..دلم برای خودم تنگ می شود..برای زن بودنم..زن بودن را از من مگیر..
    نامم را زن نهادن،اما دلیلی بری این نیست
    که سرم داد بزنی . . . !
    مـטּ اورژـآنـس نیسـمـ ..
    ڪـه هـر وقـتـ بـــہ فـَنآ رفـتــے یـآכمـ بـیوفتــے !

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    روے حرفم , دردم بـآ شماست

اگر زنی را نمی خواهید دیگر،

یا برایش قصد تهیه ی زاپاس را دارید

به او مردانـہ بگو داستاטּ از چه قرار است

آستانه ے درد او بلند است...یا می ماند،یا می رود ....

هر دو درد دارد !!

10. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    چه کسی‌ دست‌های خسته ی تو رو میبوسد ؟
    چه کسی‌ بارِ سنگینِ زندگی‌ را از شانه هایت بر می‌‌دارد؟
    چه کسی‌ شب به شب ، اشکِ حسرت را از گونه‌هایِ زنانه ات پاک می‌کند ؟
    چه کسی‌ قدرِ روز‌هایی‌ را که جوانی نکرده‌ای می‌‌داند؟
    چه کسی‌ غم پیریِ زود رس تو را می‌‌خورد ؟
    ... کدام یک از ما
    کدام یک از ما به اندازه ی کافی‌ گفته ایم خسته نباشی‌ ؟؟

ما را ببخش شیر زن
    برایِ قدر دانی , کلامِ ما خالی‌ تر از شب‌هایِ توست