1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

♥ ♥♥ ♥جدال قلب و مغز بر سر عشق♥ ♥♥ ♥

شروع موضوع توسط barfi ‏Sep 19, 2012 در انجمن عکس عاشقانه

1. saber

saber

145
    107
    191
    خب دیگه چه بخوایم یا نخوایم همراهمونه
    داداش شما یه چیزی رو بگو که این لامصب توش نباشه؟؟؟

Merjhoi از این پست تشکر کرده است.
  2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,228
    7,301
    واقعا من هر چی فک میکنم به نتیجه نمیرسم...یکی مثل اپل امریکا...داره ازکارگزای مفت چین استفاده میکنه،واسه مونتاژ...یکی هم مثل ایران...ازش جنس میخره...

3. saber

saber

145
    107
    191
    حالا برو تو بازار یه چرخی بزن میبینی همین اشغال های چین هم پیدا نمیشه 2 ماه پیش رفتم یه هارد500خریدم 135همین دیروز برای دوستم همونو گرفتیم 160 تازه اونم با بدبختی پیدا شد
    نمیارن میگن قیمت معلوم نیست

4. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,228
    7,301
    خدا رو شکر تا جایی که میتونم جنس چینی نمیخرم...به کسی هم توصیه نمیکنم همچین حماقتی بکنه...ولی متاسفانه همون جنسایی که به اسم اصلی میاد،حداقل مونتاژ چینه...مخصوصا تو بازار گوشی...بیداد میکنه

5. saber

saber

145
    107
    191
    بله شما درست میفرمایید ولی هر چی که تو بازاره یا ماله چینه یا چین تایپه(تایوان)میخوای از کجا جنس اصل بخری

6. Merjhoi

5,423
    12,228
    7,301
    جنس اصلی تو بازار هست...ولی قیمتا نجومیه....تفاوت زیاده...

7. saber

saber

145
    107
    191
    پیدا کردی سلام بنده را هم برسان:biggrin: