1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

♥منو و حرفای ناگفته4♡

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Aug 18, 2013 در انجمن درد دل

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    سلام...
    دوستای دهه هفتادی من نمیدونم واقعا چیکار کنم؟
    همه کاری کردم...همه کاری کردم برگرده...
    اصلا موندم خاطرات قبل عید و بعضی خاطرات خوب بعد عیدا بهش فکر کنم یاخاطرات اخیرا؟
    من اشتباه کردم اما یقین دارم خیانت نکردم...
    با اینکه وقتی بهم گفت تو خیانت کردی من سکوت کردم...
    بعضی وقتا انگار حوصله ندارم از خودمم دفاع کنم...
    دوس دارم بشینم یه گوشه و ببینم با اتهامی که بهم وارد شده چه میکنند دیگران...
    عجیبه نه؟؟؟؟
    نمیدونم چی شده!
    همه میدونند عشق من کیه...
    نمیگم اون اشتباه میگه...اما من همیشه براش بهترین بودم...اینا تو اوج عصبانیتشم خودش بهم میگفت...یه مرد کامل بودم...راستش همه را ریختم تو دلم...هی سنگین شد سنگین شد سنگبن شد تا همش ترکید و اون انفجار باعث شد من اشتباهی بکنم(نه خیانت)...
    یکی بهم گفت تو چرا مشکلاتتا میخوای همه بدونند!
    از عشقم میپرسم من کی دعواهامونا به کسی گفتم؟خودم میگفتم به کسی نگو چون نمیخوام کسی دخالت کنه تو مشکلات کوچیک...
    اگه تو سایتم مینویسم به خدا رد و دلمه...اگه برا شماها که مث خانوادمیم درد و دل نکنم برا کی درد و دل کنم؟
    مهر ماه نزدیک...
    ما مهرماهی ها دورمون خیلی شلوغه اما واقعا تنهاییم...
    تنها که میگما دیدم که میگم...چند تا مهر ماهی دیگه هم دیدم...
    عشق من خیلی خوب بود کاراش...شما کدوم دخترا دیدی که ملاحظه عشقشا بکنه وقتی ببینه پول تو جیبیش را باید تا آخر ماه مدیریت کنه و اگه منم بخوام ولخرجی کنم بهم تذکر بده؟؟؟
    به خدا از پاییز میترسم که بیاد...بچه ها تموم خاطرات ما تو پاییز و زمستونه...
    از بارون میترسم...اخه یادم نمیره زیر بارون تو بغلم بود و خیس آب شدیم اما سرخوشانه هنوزم باهم صحبت میکردیم...
    از بخار گرفتن شیشه تو زمستون میترسم...اخه یادم نمیره اولین بار که تو ماشینم سوار شد رو شیشه چی نوشت...
    بچه ها باورتون میشه کیف سی دی موسیقی م را جمعش کردم؟تموم ترک های سی دی ها به رخم میکشه نبودنش را...
    میخوام اینجا جلو همه ازش عذرخواهی کنم اون اشتباهم را...
    مهرنازم؟ببخشید اگه اون اشتباه بزرگا کردم...تاوانشا دادم...تاوانش نبودنت بود تو این دو ماه....اونروز قسم خوردم بهت نگم برگرد
    و یک ماه نگفتم برگرد
    اما قسمما میشکنم جلو همه و میگم...
    خانومه گلم اگه فکر میکنی میتونی بهم اعتماد مجدد کنی و بدونی پپشیمون شدم برگرد...

••ÐêMōn••، sajjad.y و Goln@r از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    رفقا اشتباه نکنید این گدایی عشق نیست
    گدایی عشق اینه که من بگم تو رو خدا تو رو جون فلانی و ...برگرد... اینجا دلایلما گفتم. و گفتم اگه فکر میکنی میتونی بهم اعتماد کن برگرد...
    تو عشق گدایی نکنید هیچوقت...
    عشق یه طرفه به درد نمیخوره...
    منم امیدوارم عشقم یه طرفه نباشه و دلم و قلبم میگن نه یه طرفه نیس...قلبم با یقین میگه...بهش ایمان دارم...

sajjad.y از این پست تشکر کرده است.
  3. cesar

cesar Parsa

266
    1,321
    249
    خب پسر گل تو بهش چيگفتي كه اينجوري شد

4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    یه اتفاقای بدی برا هردومون افتاد...
    اما تو دلم ولوله ست واسه خواستنش...حتی عکساشا پاک کردم تا به قول خودش اگه وابستگی از بین بره...اما این وابستگی نیست...عشق مطلق...

5. sajjad.y

sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

2,010
    5,891
    791
    من که مهرنازتو نمیشناسم محمد جان ولیییی .
    نمیدونم تو این سایت هستش یا نه ؟
    ولی تو عشق هر کاری میتونی بکنی حتی التماس چووون زندگیته گدایی هم نیست کی گفته گدایی ؟
    مهرناز خانوووووووووووم محمدم مثل من یه اشتباهی کرده حالا شما به بزرگیت ببخشش اومده جلو این همه کاربر شاید هزاران کاربر داره ازت معذرت میخواد یعنی بدووووون چقده دوست داره یعنی غرورشو زیر پا گذاشته اگه میشه برگرد به خاطر عشقت

6. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    دیشب وضعیتش نوشت خداحافظ برای همیشه.... :frown: شماره اش رو دیگه نداری؟ ان قد اشتباهت بزرگ بوده؟ دخترا بخشنده ان... (البته بستگی به خودت داره....):cry:
    ناراحت نباش داداشی....

7. cesar

cesar Parsa

266
    1,321
    249
    خب يني اينقدر برات عزيزه....

8. sajjad.y

sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

2,010