1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

♥روز هــــــــاےآخــــــــــــــــــر بـــــــــرفــــــــے،حــــــرفــــــــهـــــاےآخــر ♥

شروع موضوع توسط barfi ‏Jul 8, 2013 در انجمن درد دل

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,615
    29,361
    ببخش محسن !!! حواسم نبود اسمتو
    من بیرون از نت بهترین دوستارو داشنم،نمونه،بی نطیر اما خودم با کارام و رفتارام از خودم دورشون کردم این دقیقا حرفه خودشونه !!!
    تما سعی میکنم فراموششون کنم و شاد باشم چون من بیدی نیستم به این بادا بلرزه !!!!!

SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
  2. barfi

20,480
    50,615
    29,361
    گاهی اوقات از خودم و چشمام بدم میاد،وقتی اشکام شروع مبکنه ریختن دلم میخواد دست کنم چشمامو در بیارم بندازم دور،بچه های این انجمن،دوستام هیچوقت نفهمیدن چه راحت اشکم بخاطرشون ریخت !!!
    نفهمیدن دلم از پر گلم نازک تره،زود میشکنه !!!
    بار ها که داشتیم اس ام اس میدادیم یا همینجا حرف میزدیم،اونا اونور داشتن میخندیدن اما من بدون هیچ صدایی و خیلی آروم از روی فکم اشکام میریخت روی گردنم !!!
    هیچوقت نتونستم از کسی متنقر باشم یا کینه به دل بگیرم،خیلی تلاش کردم حداقل دیگه به این ادما توجه نکنم اما بازم براشون دل سوختم و احساس ریختم به پاشون !!!

3. خب داری اشتباه میکنی برفی باید بچسبی به دوستای واقعیت نه دوستای مجازی اگه دوست خوب میخوای باید تو دنیای واقعی دنبالشون بگیردی نه تو دنیای مجازی مجازی یعنی چی ؟ یعنی دروغی یعنی غیر واقعی دوست مجازی یعنی دوست غیر واقعی از دوست غیر واقعی اصن نباس هیچ انتظاری داشت تو همین دنیای واقعی نمیشه همه رو شناخت چه برسه دنیای مجازی که همه جور ادمی هست توش از جاهای مختلف اینجا خیلیا بلدن مثل ادمای بد فقط خوب حرف بزنن همیشه هوای دوستای واقعیتو بدون و تو نت از هیچ کس انتظار نداشته باش و به هیچکسم اعتماد نکن و به هیچ وق فکر نکن تو نت دوست خوبی پیدا میکنی نه پیدا نمیکنی

SHAPARAK و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  4. ★SARINA★

★SARINA★ بانوی زمستان:d

11,703
    27,122
    1,447
    منم مثل تو هستم فاطی...یه لحظه شاد شادم...لحظه ی بعد بیخودی گریه م میگیره...شاید افسرده شدم...:sick:
    دیگه هیچ چیز مثل قدیم برام شادکننده نیست....:thumbsdown:

5. ببخش زیاد حرف زدم سرتو درد اوردم خوش باشی امیدوارم به ارامش برسی روز خوش

6. barfi

20,480
    50,615
    29,361
    اینو خوب میدونم محسن که فضای مجازی در اکثر مواقع =دروغ و ی دنیای پوشالی
    من اصمیمم اینه که همه چیمو دیگه بریزم تو خودم،دیگه نه دوستی واسه حرفهای دلم تو فضای مجازی و نه تو فضای واقعی داشته باشم !!!
    از سادگی زیادم خیلی راحت سفره دلم باز میشد واسه بقیه !!!
    حالا همون سفره تبدیل شده به سلاح اونا علیه من،واسه خندیدن :279:|||
    ادم اگه تنها باشه هسچی نمیشه،فوقاش درداش اینقدر زیاد میشن و میریزه تو خودش تا دق میکنه و تموم :279:|||
    از مرگ بالاتر داریم،من مرگ رو به شرایط حال ترحیح میدم !!!

7. barfi

20,480
    50,615
    29,361
    اتفاقا تو این چند روز تنها کسی بودی یکم با شنیدن و خوندن حرفاش قلبم اروم گرفت !!!
    ممنون :279:||

SHAPARAK و *MigMig* از این پست تشکر کرده اند.
  8. barfi

20,480
    50,615
    29,361
    سارینا زندگی سخته،باید ساخت و کنار اومد :279:|||

9. بازم داری اشتباه میکنی تو نت هیشکی هوای اون یکیو نداره برفی منم چون عین تو بودم دارم اینارو بهت میگم باید عوض کنی خودتو باید عوض کنی دلیل اومدن به اینجارو فقط برای سرگرمی خنده باید بیایی اینجا چون اینجا کسی صلاح تورو نمیخواد دنبال اینن که ازت چیزی بفهمن و بشکننت جلو همه حتی من همه رو با یه چشم ببن تو نت فقط بیا بخند برو

10. barfi

20,480
    50,615
    29,361
    مخسن تنهایی و دل گرفته هامو میام این تاپیک،اما تاپیکای دیگه میترکونم :279:|||
    ادمیم که میتونم خودمو نگه دارم !!!

SHAPARAK و *MigMig* از این پست تشکر کرده اند.