1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

♥روز هــــــــاےآخــــــــــــــــــر بـــــــــرفــــــــے،حــــــرفــــــــهـــــاےآخــر ♥

شروع موضوع توسط barfi ‏Jul 8, 2013 در انجمن درد دل

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,516
    50,682
    29,715
    مرسی مائده عزیزم !!!!:279:|||

SHAPARAK و ❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده اند.
  2. barfi

20,516
    50,682
    29,715
    آره حتما :279:||||

SHAPARAK و *MigMig* از این پست تشکر کرده اند.
  3. ❥ℳĀΣĐξĤ❥

❥ℳĀΣĐξĤ❥ ـمـــهــرـبــانـــو

3,596
    17,058
    4,186
    ای خـــــــــــــــــــــــــدا....:154:
    شاید نفهممت فاطمه...:155:
    ولی این شرایطتو تجربه کردم...:205:
    ولی هیچکس نمیتونه درکت کنه...:187:
    چون جای "تــــــــــو" نیست...:188:
    فقط خودت خودتو میفهمی عزیزم...:55:
    :157::134:

SHAPARAK و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  4. خودندم چیزایی رو که نوشتی منم حرف داشتم برا گفتن اما دیدم همه رو گفتی
    امروز بعد از 4 سال دوستامو گذاشتم کنر میخوام خودم باشم از یه جاهای خودمو حذف میکنم میرم یه جا های دیگه زندگی تکراری شد نت روم داره تاثیر میذاره داغون شدم تو این دنیای مجازی میخوام بجنگم برا زندگی برا خندیدن برا خوش بودن برا خوشبختی اما تا میام قدم اولو بردارم داغونتر میشم هر کاری میکنم مثل قبل بشم نمیشه همه بهم میگن که خوبم خوشم خندونم اما نمیدونن داغونم از داخل دو سه سال پیش من یه بمب بودم اما الان چی هی چی ازم نمونه
    فقط میام جمله های عاشثونه میخونم جمله های یه زمان همین جمله های و کسایی که برام میفرستادن رو مسخره میکردم فکر میکردم اون طرفی که داره اینارو میفرسته و دنیاش شده غمو قصه داره برام فیلم میاد اما تازه دارم درک میکنم تک کته ائنارو خستم خسته خسته از زندگی واقعی خسته از ادما خسته از دروغایی که مردم این شهر شلوغ به هم میگن بیخیال دیگخ زیاد حرف زدم یادتون باشه هیچ وقت جو نگیرتتون که عین من بشید همیشه با خودتون رو راست باشید از مشکلات فرار نکنید باهاش بجنگید تا زیاد نشدن و احاتتون نکردن یا علی

5. barfi

20,516
    50,682
    29,715
    مرسی از حرفای قشنگت اما . . .
    جایی که خیلی راحت به عمل و گفتارت شک میکنند . . .
    جایی که اجازه میدن جلو هرکسی ضایع شی . . .
    جایی که تو مشکلات میگن من نظری ندارم . . .
    جای که خیلی کارای پنهونی دارن . . .
    جایی که همه چیزتو گذشتی وسط و هیچی دریافت کردی در برابرش . . .
    جایی که مثله آب خوردن بهت تهمت میزنند. . .
    جایی که صادقانه پاتو میزاری وسط اما ابترا دروغگویی میخوری . . .
    بنظر من اوزش موندن نداره . . . :279:||||

6. barfi

20,516
    50,682
    29,715
    خدایا دقایقی که دفتر خاطراتم را ورقمیزنم،اشک درون چشمانم حلقه میشود،دلم میگیرد،گلویم از یک بغض سنگین پر میشود،اامروز که در همین حال داشتم خاطرات و بغض های سینه ام را مرور میکردم نظرم به نیم برگه ای افتاد وسط دفتر،روش این جمله نوشته شده بود،چقدر زیباست !!!!!
    <<دیگه نمیگم گشتم نبود نگرد نیست،بزار صادقانه بگم،گشتم،اتفاقا بود اما ماله من نبود،بزار دیگری بگردد شاید ماله او باشد >>
    :279:||||

SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
  7. نه ارزش موندن نداره متاسفانه مردم ما جورین که تا بد نباشی نمیگن خوبی تو رو همه شناختن باور کن من که تازه عضو شدم اینجا ترو شاختم میدونم چجور شخصیتی داری شاید بگی دارم دروغ میگم اما به خاطر همین موضوعات بدو که امروز از کلوبی که چن ساله بچه هاشو میشناختم جذف کردم دیگه نمیخوام ببینمشون دلمو خون کردن دیگه بارم مهم نیستن همشونم فراموش میکنم حتی میبخشمون تا حتی اون دنیا هم نبینمشون
    من مثل تو با همه خوب بودم اونجا همه بهم احترام میذاشتن همه هوامو داشتن اما تو ضاهر
    من با همه خوبم اونی که بفهمتم قدرمو میدونه باهم میمونه اما اونی که ول کنه 100 در 100 روزی دلش برای خوبیام تنگ میشه پس واسم فرقی نداره کجا باشم با کی باشم چون همه از خوبیم بهرمند میشن برفی جان نمیگم زیاد سخت نگیر سخت بگیر از این به بعد سخت بگیر نه برا خودت برا اونایی که خوبی کردیو قدر ندونستن اما همه رو با یه اتیش نسوزون اینم بدون حتی هزار بار از این نوشته ها بذاری اینجا کسی اصلاح نمیشه بازم تو کار خودشونن همیشه سعی کن کاری نکنی که بعدش بفهمی اشتباه کردی که اون کارو کردی حتی اگه کارت خوب بوده باشه هیچ کسم نمیتونی مقصر کنی چون مقصر خودتی که دارن باهات اینجوری میکنن

8. barfi

20,516
    50,682
    29,715
    امید دل تو از آدمای مجازی گرفته !!!!
    دله من چی بگه که از داخل این فضا و انجنن گرفته تا بیرون از اینحا و مدرسه در رفته !!!!
    امید نمیدونم خدا عدالتش کجا رفته ?!
    که یه نیم نگاهی به زندگی من نمیندازه !!!!
    از این ماجرا خیلی چیزارو یاد گرفتم !!
    میخوام بی احساس بشم به تمام احساسای پاک و نحس دنیا !!!
    میخوام دیگه حرفام بویی از صداقت نداشته باشن !!!
    میخوام زیرک ترین و مارموز ترین دختر روی زمین شم !!!
    میخوام دیگه فقط به منافع خودم فکر کنم !!!
    میخوام دیگه همه رو دوست نداشته باشم !!!
    میخوام فارغ شم از این وحود پاک،ساده،بی الایش و خاکی ...

SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
  9. پس تو هم میشی یکی مثل اونا به نظرم بهتره یکم دور باشی از اینجا ها بری یکم با خودت خلوت کنی فکر کن چاره پیدا کنی بعدشم اینه من امید نیستم من مخسنم :16: بی انصافیه نمیکنم من دوستای خوبی دارم خارج از نت تک تکشون ستارن ناب نابن ناباب توشون هست اما اونایی که نابن هوای همو دارن نمیذارن ما خراب بشیم دوستای واقعیتو بشناس

10. barfi

20,516
    50,682
    29,715
    الان شونزده سالمه،وقتی نه ساله بودم پام کشیده شد به فضای مجازی،اولین سایتی که عضو شدم و پاتوقم شد اونجا کلوب بود،هفت سال گذشته اما هنوز وقتی میرم کلوب کله اد لیستم میگن وووووی سلام خانم کوچولو :32:
    اخه اون موقع من واقعا خانم کوچولو بودم،تو این هفت سال شاهد عکسای عروسی و دامادی 7تا از دوستای اون موقعم بودم،فرید،گلی،امیر و . . .
    چند شب پیش تو ی چت گروهی. تو کلوب ده تا دوسته قدیمی جمع بودیم،یکم از اتفاقای این یکسال گفتم،کلا بچه ها حااشون بهم خورد،خانمه فرید میگفت،وقتی فرید میخونده اشک تو چشماش جمع شده !!:279:||
    نمیدونم دردایی کشیدم بزرگ بودن،یا من خیلی ضعیف بودم :279:|||
    هفت ساله تو فضای مجازی دردو دلشون رو پیش من میارن،الان که خودم درد دارم نمیدونم پیشه کی ببرم !!!