1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

☆☆ اردوي كاربران هفتادی☆☆

شروع موضوع توسط barfi ‏May 15, 2013 در انجمن مسابقات هفتادی ها

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. 1. قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا ؟

امین چون حالش گرفته میشه میخندیم(هرچند بازم میاد:whistling: )

2. کدام کاربر را میخواهدی راننده ی اتوبوس باشد ؟ و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم ؟

مجتبی:biggrin:

3. کدام کاربران در محل اردو تا دیروقت بیدارن؟

برفی کلوچه ژیگول آتنا من سونیا:laugh:

4. کدام کاربر است که میخواهید در اتوبوس کنارتان بشیند ؟

میثم

5.کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست ؟
    مهدی ( تا حالش گرفته شه:39:)

6. اگه برای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانومها و آقایون در هر گروه کی اول میشه؟

خودم:16: تو خانوما . آقایون هم رضا

7. چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید ؟

مدیر گلمونو:biggrin:

8. کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند ؟

میثم

9. کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید؟

ستاره:inlove:

10.کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟

:24:امین و مهدی

11.کیو میشناسی که این اردو رو با مزه تر و خاطره انگیز تر میکنه؟؟

میثم

12. اگر تو اردو بنا به هر دلیلی عصبانی بشی دوست داری عصبانیتت رو رو سر کی خالی کنی؟

کلوچه:giggle: فک کنم درک کنه:biggrin:

13. کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم برگردونیدم ؟

سامان:whistling:

14.کدوم یک از بچه ها در طول راه دائم مشغول پیامک بازی است و اصلا به طبیعت نگاه هم نمیکنه؟

الهه

15. کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید ؟

محمد حسین؟؟؟:rolleyes:

16. فکر میکنی تو اردو از کی بیشتر خوشت میاد و عاشق رفتار و حرکتاش میشی؟

برفی

17. کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و .. آورده است ؟

مرضیه:laugh:

18. اگه یهو دلت بگیره و بخوای با یکی تنهایی پیاده روی کنی و درد و دل کنی اون یکی ترجیح میدی کی باشه؟

میثم:cool:

19. کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند ؟
    سونیا خیلی مسئولیت پذیره:inlove:

20. کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد ؟

برفی

21. اگه تو اردو پول کم بیاریم فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟

الوین :giggle:

22. در آخر دوست دارید در برگشت از چه کسی تشکر کنید و به عنوان دوست دائمی خود انتخاب کنید؟

برفی کلوچه آتنا ژیگول شیوا مرضیه کلوچه و کلیه فامیلهای وابسته!!!!:35:

بعدی خود برفی:tongue:

mateen، Sonya، ا مین و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,517
    50,713
    29,767
    بل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا ؟[/B]

محمد،چون اردو رو با فساد خونه اشتباه میگیره!!!

2. کدام کاربر را میخواهدی راننده ی اتوبوس باشد ؟ و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم ؟

الوین

سامان،زیگول،الکسی،اتنا،خودم،کامیار

الکسی،اتنا'نازنین
    5.کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست ؟
    رسول
    6. اگه برای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانومها و آقایون در هر گروه کی اول میشه؟

خودم:16: و علی

کامیار

8. کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند ؟
    اتنا و خودم،نازنین
    9. کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید؟
    الهه
    10.کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟

رضا و الوین

خودمو اتنا و گیلدا

12. اگر تو اردو بنا به هر دلیلی عصبانی بشی دوست داری عصبانیتت رو رو سر کی خالی کنی؟

امین،محمد حسین،شیوا

13. کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم برگردونیدم ؟

سونامی و باران

14.کدوم یک از بچه ها در طول راه دائم مشغول پیامک بازی است و اصلا به طبیعت نگاه هم نمیکنه؟
    اخودم;18:سامان
    15. کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید ؟

گیلدا و مجتبی

نازنین و مجتبی فردین
    17. کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و .. آورده است ؟

شیوا:17:

18. اگه یهو دلت بگیره و بخوای با یکی تنهایی پیاده روی کنی و درد و دل کنی اون یکی ترجیح میدی کی باشه؟
    اتنا و یاسی

19. کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند ؟
    یاسی:154:
    20. کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد ؟

کلوچه و مجتبی
    21. اگه تو اردو پول کم بیاریم فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟

رضا:55:
    22. در آخر دوست دارید در برگشت از چه کسی تشکر کنید و به عنوان دوست دائمی خود انتخاب کنید؟
    از همه تشکر میکنم و همه هم دوستم بودن هستن و خواهند بود:136:

rezaco2196، mateen، *امين* و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    نفر بعدی علی m.a

❥ℳĀΣĐξĤ❥، ★ سونامی ★ و m . a از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. m . a

m . a

309
    808
    204
    1. قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا ؟

نگار15 چون با من لجه

اتنا

من ،كاميار،برفي ،اتنا

كيميا

ژيگول

پسرا خودم دخترا فاطمه

ميلاد(نهنا)

كاميار

فاطمه وكيميا

سونامي

كاميار(الكي ملكي)

فاطي

فاطمه

كاميار ،فاطمه وآتوسا وبهروز

خودم

برفی وكيميا

مگه ميشه بجز برفي كس ديگه اي باشه

كاميار

آبجي

برفی،كيميا،اتنا،كاميار

فاطي ،كامي،كيميا

كامي،برفي ،كيميا،آتنا،بهروز

mateen، ❥ℳĀΣĐξĤ❥، ★ سونامی ★ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. m . a

m . a

309
    808
    204
    نفر بعدي كاميار(الكي ملكي)

★ سونامی ★ و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  6. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
    :17:

barfi از این پست تشکر کرده است.
  7. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    تو که منو نبردی اردو دیگه چی میگی تا نیمه شب بیدارم:O_o:
    سالمی آیا؟:laugh:

m . a و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  8. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    عاخه میدونست تو خودت بزور میای!!!!!:17::16:

m . a، Nayereh و ا مین از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    مگه من بی کلاسم مثله خودش:barefoot:

10. :cautious:نه تو اند کلاسی :5:

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.