1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

☆☆ اردوي كاربران هفتادی☆☆

شروع موضوع توسط barfi ‏May 15, 2013 در انجمن مسابقات هفتادی ها

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. بهله بهله...بی خود که داداشی نشدم...حتما یه چیزی بوده...خخخخخخ:tongue:
    :44::44:

★ سونامی ★ و فرزانه از این پست تشکر کرده اند.
  2. barfi 2

barfi 2 karbar ekhraji:-D

375
    1,023
    232
    سونیا لطفا ج بده عزیزم :smile:

barfi از این پست تشکر کرده است.
  3. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    1. قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا ؟
    بماند

2. کدام کاربر را میخواهدی راننده ی اتوبوس باشد ؟ و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم ؟
    سامان

3. کدام کاربران در محل اردو تا دیروقت بیدارن؟

برفي اتنا شيوا گيلدا

4. کدام کاربر است که میخواهید در اتوبوس کنارتان بشیند ؟

هيچكس

5.کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست ؟
    پسرهاي انجمن

6. اگه برای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانومها و آقایون در هر گروه کی اول میشه؟

خانم ها: خودم آقايون: رضا
    7. چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید ؟

سونامي يا اذين

8. کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند ؟

كلوچه خودم امين سعيد بهنام برفي تيلور

9. کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید؟

تيلور مائده

10.کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟

فرزانه برفي

11.کیو میشناسی که این اردو رو با مزه تر و خاطره انگیز تر میکنه؟؟

به سوال 8 مراجعه شود.

12. اگر تو اردو بنا به هر دلیلی عصبانی بشی دوست داری عصبانیتت رو رو سر کی خالی کنی؟

هيچكس

13. کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم برگردونیدم ؟

بهروز

14.کدوم یک از بچه ها در طول راه دائم مشغول پیامک بازی است و اصلا به طبیعت نگاه هم نمیکنه؟

برفي شيوا

15. کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید ؟

سارا جون متين

16. فکر میکنی تو اردو از کی بیشتر خوشت میاد و عاشق رفتار و حرکتاش میشی؟

:32:

17. کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و .. آورده است ؟

نگار 15
    18. اگه یهو دلت بگیره و بخوای با یکی تنهایی پیاده روی کنی و درد و دل کنی اون یکی ترجیح میدی کی باشه؟

سعي ميكنم دلم نگيره
    19. کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند ؟

هيچكس چون همه شب قبل تا صبح دور اتش بيدار بودن و كسي نميتونه صبح بلند بشه:roflmao
    20. کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد ؟

سعيد:roflmao

21. اگه تو اردو پول کم بیاریم فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟

كم نميارم

22. در آخر دوست دارید در برگشت از چه کسی تشکر کنید و به عنوان دوست دائمی خود انتخاب کنید؟
    همه بچه ها

نفر بعد تيلور

parimah، ❥ℳĀΣĐξĤ❥، barfi 2 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. barfi 2

barfi 2 karbar ekhraji:-D

375
    1,023
    232
    تیلور اگه نمیای نفر بعدی رو یکی دیگه بزاریم :154:

❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده است.
  5. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا ؟همه بیان چرا که نه دور هم خوش میگذره البته با جت شخصیه من میریم نه اتوبوس خخخخخخخخخ
    2. کدام کاربر را میخواهدی راننده ی اتوبوس باشد ؟ و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم ؟اولن که من راننده ی شخصی می گیرم همه راحت باشن چون کسی بلد نیس جت رو کنترل کنه من جونمو دوس دارم خخخخخخخ
    3. کدام کاربران در محل اردو تا دیروقت بیدارن؟خودم مائده هیوا اوریل ارمیلا وسارا ها احتمالا همه ی بچه ها
    4. کدام کاربر است که میخواهید در اتوبوس کنارتان بشیند ؟دوس دارم دخترا بشینن مثل مائده اوریل هیواو نرگس . شبی و ارمیلا فرزانه و..... ببخشید از اونایی که یادم رفت ولی کلا همه دخترا رضا هم حق نداره از 100متریه من رد شه خخخخخخ
    5.کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست ؟فکر کنم به همه ی پسرا بگم جا پر شده خخخخخخخ مخصوصا رضا خخخخخخخخخخ
    6. اگه برای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانومها و آقایون در هر گروه کی اول میشه؟
    خانوما خودم خخخخخخخخخ
    اقا یونم نمی دونم
    7. چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید ؟
    هیچ کس چه کاریه یه روز رفتیم مسافرت پخت و پز راه بندازیم یا اشپزمی گیریم خخخخخ یا رستوران می ریم
    8. کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند ؟
    همه ی بچه ها فکر کنم ولی خودم و خیلی از بچه های دیگه که تو چت گروهی هم میان
    9. کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید؟همه دخترا
    10.کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟
    همه پسرا
    11.کیو میشناسی که این اردو رو با مزه تر و خاطره انگیز تر میکنه؟؟
    خودم و خیلیای دیگه چون زیادن اسم نمی برن اگه کی رو یادم بره بگم ناراحت می شن
    12. اگر تو اردو بنا به هر دلیلی عصبانی بشی دوست داری عصبانیتت رو رو سر کی خالی کنی؟
    بیمز
    13. کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم برگردونیدم ؟
    سارینا و کلوچه خخخخخخخخخخخخخ
    14.کدوم یک از بچه ها در طول راه دائم مشغول پیامک بازی است و اصلا به طبیعت نگاه هم نمیکنه؟
    سونیا بهنام بهار میلاد پیش هم هستن ولی باز اس می دن خخخخخخخخ
    15. کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید ؟
    نازنین و فرزانه
    16. فکر میکنی تو اردو از کی بیشتر خوشت میاد و عاشق رفتار و حرکتاش میشی؟نیی دونم
    17. کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و .. آورده است ؟همه ی دخملا
    18. اگه یهو دلت بگیره و بخوای با یکی تنهایی پیاده روی کنی و درد و دل کنی اون یکی ترجیح میدی کی باشه؟نمی دونم مائده اوریل ولی من انسانی هستم که تو خودم نگه می دارم به کسی چیزی نمی گم
    19. کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند ؟شیوا و ادمین دوتاییشون باهم خخخخخخخخ
    اتنا هم فکر کنم منظم باشه و خودم
    20. کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد ؟
    برفی خخخخخخخخخخخ
    21. اگه تو اردو پول کم بیاریم فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟
    از کسی نمی گیرم میرم به عابر بانک مراجعه می کنم چه کاریه از کسی بگیرم
    22. در آخر دوست دارید در برگشت از چه کسی تشکر کنید و به عنوان دوست دائمی خود انتخاب کنید؟
    همه ی دخترا
     ​
     ​
    از دوستانی که اسمشونو نگفتم معذرت می خوام نفر بعدی هیوا

•KOSAR•، ••ÐêMōn••، Sonya و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    نفر بعدی هیوا

թคгเรค، barfi و ❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. sky girl

sky girl اومدیم بالا رسیدیم با دست خالی!

2,190
    6,036
    1,892
    thumbsup

թคгเรค از این پست تشکر کرده است.
  8. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,481
    50,621
    29,394
    aysha98...... zhigol... Azin..........اﻣﯿﻦ Shiva..... *sarina*... mateen.... leili....BlUe......behruzz.....alakimalaki......m magid202020..... ....ﻓﺮزاﻧﻪ....... a.....♠Maedeh saeid-barfi......NAZANIN......ATE......ﺳﻮﻧﺎﻣﯽ.....ha NA.....rezaco2196....تیلور.....
    جواب دادن تا به اکنون :16:

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و թคгเรค از این پست تشکر کرده اند.
  9. թคгเรค

թคгเรค ... تقدیــر بیـ تقصیــر نیــس ...

894
    3,566
    501
    1-کسایی ک فک میکنن خیلی باحالن واردوبدون اوناکیف نمیده بهتره نیان.
    2-راننده اتوبوس.بایدراننده اتوبوس باشه هه هه
    3-خودم ک تاصب بیدارم اوریل هم پایس ارمیلان زیاد.مایده ساراجون برفی نرگس.
    4-خووووومعلومه ب همه پسرا.
    5-ازخانم هاک همه اولن اقایونم همه خستن پایه دونیسن.
    6-ناهاروشام واشپزدرس میکنه ن کاربر.
    7-کسی ک کمتربحرفه اردوباحال ترمیشهههههه.
    8-مامان همه دختراzمیزنن اماپسراب ماماناشونzمیزنن.هه
    9-همون کسایی ک خودشون ب ماماناشونzمیزنن.هه هه
    10-باوجوووودهمه دخترااردوبامزه ترمیشه.
    11-عادت دارم توخودم باشم ولی اونیکه سریش شه بگه چراعصبی هستی100%کتک رودوس داره.
    12-کسایی ک میگن برگردیم بچه ننه هاهسن.هههههههه خودم
    13-ب فکرافقطsمیدن.
    14-شعروشاعری مخصوص ساراجووووونه.ماهم دنبال میکنیم.
    15-شخص شخیصه متشخصم.خخخخخخالبته اوریل وارمیلاروک میشناسم بقیه هم ک احتمالاخوبن دیگه باپسراهم ک کاری ندارم.ههههههه
    16-اونایی ک اعتمادب سقف ندارن لوازم ارایش دارن تازه جالب اینجاس اکثرن پسراهستن ک لوارم ارایش باخودشون میحملن.
    17-اونکه کارهرثانیشه اماخب ترجیح میدم تهناباشم.!!!
    18-ب نظرم خودم منظمم اماهمه دخترااگه نظم نداشته باشن ک دخترنیسن پسرن.هههه
    19-خوووعاشقاسرب هوان.هه هه
    20-ایشالاه ک پول کم نمیارم اماخب هم عابربانک هس هم اوریل وارمیلا.
    21-دوستان دایمی من تیلورسونیاساراجون نرگس برفی فرزانه بهارمایده ...ب جان خودم هنگیدم انقدفکریدم.شرمنده اگه یادم رف ساراومریمم ک خواهرامن .
    مثه اینکه من هووووول شدم ی سوال وجواب ندادم اونم اینکه کی پیشم بشینه:خب ازاونجایی ک تهنایی بهترازدوتایی چاکرخودم وخودم هسم البته اگه جاکم بودهرکی ک کم حرفه بیادپیشم بشینه چون من خودم خرف میزنم فقط دوتاگووووش شنوامیخوام.هه هه
    سفربی خطر...خوش بذگره من نمیام

❥ℳĀΣĐξĤ❥، Sonya و barfi از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. թคгเรค

թคгเรค ... تقدیــر بیـ تقصیــر نیــس ...

894
    3,566
    501

barfi از این پست تشکر کرده است.
  11. avril lavigne

avril lavigne یه کاربر قدیمی

758
    3,191
    411
    خععععععلی باحالی عجقمممممم..خخخخخ :249:

թคгเรค، ❥ℳĀΣĐξĤ❥ و sky girl از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.