1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

★ღ☆من و درد دل هام★ღ☆

شروع موضوع توسط MahD!ye ‏Jul 9, 2012 در انجمن درد دل

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,517
    50,744
    29,783
    ♥ ⊰ غرق در اشتبـــــــــاهم ..√⊱می آیم به دنبالت هر جا که باشی غرق میشوم تا تو نیز درون دریا تنها نباشی فکر میکردم بی وفایی ، هوای دلم را نداری فکر میکردم رفتنت بوی خیانت میداد ، دلت ارزشی به دلم نمیداد فکر میکردم تو هم مثل همه هستی ، آمده ای که بشکنی دلم را و بروی در جستجوی تو آمدم به اینجا و آنج...

maryam khanom و msalehi92 از این پست تشکر کرده اند.
  2. barfi

20,517
    50,744
    29,783

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

♥ ⊰ گذشته خــــــــــــــــــــــاموش ..√⊱گاهی سکوت تسلیم فریاد ، گاهی اشک همصدا با سکوت گاهی باید رفت بی دلیل ، لحظه ای می آید که پر از غمی اسیری در قفسی که اسیر است در قفس زندگی گاهی باید فراموش کرد، به یاد آن فراموشی یادها را در دل خاموش کرد و ما رفتیم و از این رفتنها خاطره ای نماند، هر چه بود د...

3. barfi

20,517
    50,744
    29,783

♥ ⊰ در پنـــــــــــــــــــــاه تو :» ..√⊱اینجا بمانیم نگاه ها ما را از هم دور میکنند ،دستهای آلوده چشمه ی عشقمان را گل آلود میکنند خیلی وقت است که قلبم را سپرده ام به توخیالم راحت است هم از بابت قلبم و هم از توبا صدای قلب تو میروم به اوج احساساتماز تو مینویسم، از چشمانت ، مینویسم که عاشقتم...

4. barfi

20,517
    50,744
    29,783

♥ ⊰ بی مخاطــــ ـــب... ..√⊱ روزگاری نه چندان دور دختری را از پشت پنجره ی اتاقش دیدمتا سیگار را بر لبانش گذاشت و خیره به دور دست ها ماندسیگارش آتش گرفتبعدها یافتم ، هویتش ، دردش ، نامش و زنانگیشسیگار او را آتش زد نه کبریتش !❤❤❤چشمانم هرشب خیال تورا به سرم میزنند...باران من تو دیگرچرا؟جواب عاش...

5. barfi

20,517
    50,744
    29,783

♥ ⊰ جملات پر احســــــاس ..√⊱ حماقت یعنی اینکهتو میتونی من و آروم کنیاما با خودخواهی پسم میزنیو من ....باز هم به تو فکر میکنم بلکه آروم شمحماقت یعنی من به فکر ساختن با تویی هستمکه فقط به فکر خراب کردن منی....من بیش از یک احمق نبوده و نیستمولی روزی خواهم فهمید که حماقتم به هیچ دردی نخوردجز درد ...

6. barfi

20,517
    50,744
    29,783

♥ ⊰ برای دلهای تنها...مث دل خودم ..√⊱ کفش های پاشنه بلندبه کارم نمی آیدشیرینیِ بوسه هایمان به خم شدن سَرت است..***بدون من هوا "سرده"الان "داغی" نمی فهمی...!! ***کاش توی این "جاده" تابلو نصب می کردنواسه دلخوشیم...!!!"تــــو""هفت" کلیومتر...!!! ***ارزان تـــــــر از آنچه که فکرش را بکنی بــــود...

7. barfi

20,517
    50,744
    29,783

♥ ⊰ از تو میگذرم ( متن عاشقانه ) ..√⊱از تو میگذرم بی آنکه دیگر تو را ببینم ، از تو میگذرم بی آنکه خاطره ای را از تو بر دوش بکشم ، نمیخواهم دیگر طعمی را از عشق بچشم. از تو میگذرم ، تویی که گذشتی از همه چیز ، این را هم فراموش میکنم ، جای من در اینجا نیست! میروم تا آرام باشی ، تا از شر من و احساسم را...

8. barfi

20,517
    50,744
    29,783
    اعتقاد ابن تیمیه درباره خداوند و صفات او

ابن تیمیه معتقد است که:واقعا خداوند جسم و دارای جهات وبر روی عرش قرار گرفته و مانند انسان با صداو حروف صحبت میکند.

9. barfi

20,517
    50,744
    29,783

♥ ⊰ در پنـــــــــــــــــــــاه تو :» ..√⊱اینجا بمانیم نگاه ها ما را از هم دور میکنند ،دستهای آلوده چشمه ی عشقمان را گل آلود میکنند خیلی وقت است که قلبم را سپرده ام به توخیالم راحت است هم از بابت قلبم و هم از توبا صدای قلب تو میروم به اوج احساساتماز تو مینویسم، از چشمانت ، مینویسم که عاشقتم...

10. barfi

20,517
    50,744
    29,783

به آرزوی بچگی ام رسیدمچقدر دلم می خواست تو صف اول نماز جماعت باشماین بار نه تنها صف اول ، بلکه جلوتر از صف اول جای گرفتمحتی جلوتر از پیش نمازهمه به من اقتدا می کنندچقدر مهم شدمنماز تمام میشودهمه به سمتم می آیندروی دست بلندم می کنندچقدر عزیز شدمچند قدمی حرکتم می دهندیکی فریاد می زند : بلند ب