1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ᓗـــــر؋ ها و ر؋ـتـــــלּ شیـــــــما

شروع موضوع توسط รђเ๓ค ‏Sep 15, 2014 در انجمن انتقاد از کاربران

1. รђเ๓ค

รђเ๓ค تمنای هادی عزیز دل عسگری پس نگارا بفرما کجایی؟

5,209
    15,160
    22,151
    چشم محتاجم به دعا

✔Javad-fa✔، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، narges.m و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. keeper

keeper ♥ Emoción ♡ & आमिर अब्बास

65
    558
    1,253
  3. keeper

keeper ♥ Emoción ♡ & आमिर अब्बास

65
    558
    1,253
    ایشالله همیشه موفق باشی :(
    من بت
    بدی زیاد کردم حلال کن

✔Javad-fa✔، รђเ๓ค، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. JACK DOWSON

JACK DOWSON | THIS IS THE END |

677
    4,128
    7,497
    منم امسال با یک سال تاخیر میخوام کنکور بدم ....

✔Javad-fa✔، รђเ๓ค، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,093
    134,982
    ای جونه دلم شیمولی جون جونیمممم خودت میدونی ک من چقد دوست میدارم ی عالمه گله مهربونمممم من نزدیکه 5 ماهه اینجا عضوم ولی تو همین مدته کم با همه کلی صمیمی شدم و شناخته شدم و با تو هم کلی صمیمی شدم و زیاد حرف زدیم خعلی ازت خوشم میاد و دوست دارم ی عالمه ب خدا خعلی عجقه دلم ی عالمه جیگر طلای جون جونیم خوجل موجله خودمی موفق باشی خواهری جیگریه من اورین کنکور مهم تر ا همه چیزه بعدش دیه بری یونی راحت میای همش نت جیگولیه من خوجل موجله مهربونممممم عاجقتممممممممممممممممممممم ی عالمه عزیزدلم ی عالمه فدای تو بشم و اصلانم ازت ناراحت نیستم اصلا و دلم کلی واست تنگولیده میشه و ب یادتم همیشه جات خالیه وجودیم گوگولی مگولیم مواظب خودت باش کلی گله مهربونم بدون ک اندیا همیشه ب یادته و دوست داره جات تو قلبمه شیمای گله من مثه خواهرمی و دوست دارم ی عالمه بهترینم عاجقتم ب نهایت فدای تو بشممممم خواهری جیگولیه من زندگیم^_^!

MahDiyaR Mjd، ✔Javad-fa✔، Earthian_2 و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. من ازت دل پری دارم... کجا خالیت کنم؟:35:گلاب به روت خخخ:35::35::35:
    ایشالا موفق و موید باشی..:16: دختر خوبی بودی و هستی:16: هرکی هم ازت بد بگه خودم میزنم تو دهنش:8:

7. รђเ๓ค

5,209
    15,160
    22,151
    :35:خوبه میدونی کینه ای ازت ندارم

keeper، ✔Javad-fa✔، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. รђเ๓ค

5,209
    15,160
    22,151
    موفق باشی

✔Javad-fa✔، JACK DOWSON، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. รђเ๓ค

5,209
    15,160
    22,151
    فدات اندیای مهربرونم

✔Javad-fa✔، JACK DOWSON، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. รђเ๓ค

5,209
    15,160
    22,151
    تو هم موفق باشی ایشالله
    مرسی داداشی