1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ღ♥ღهر چی بخواید پیدا میشهღ♥ღ

شروع موضوع توسط ❤Yasmina❤ ‏Feb 21, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. نت...
    انقدر من از اول صبح تو نت هستم که مخابرات میاد میگه من اشتباه کردم به شما سرویس نا محدود فروختم
    دارم ورشکست میشم...

alireza1377، Mr EhSaN، nYma و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. منفورترین آدم دنیا اون مراقب جلسه امتحانه که مدام روی صندلیش که دقیقا کنار آدمه نشسته و تکون هم نمیخوره.

alireza1377، Mr EhSaN، μ~¤@ฯmit@¤~μ و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. به نظرم آبرومندانه تره که روز بازى با آرژانتین،ایران بگه درس دارم نمیام فوتبال بازی کنم

alireza1377، Mr EhSaN، meshkat1371 و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. يكي از لوازم تحريراي لوكس زمان ما از اين پاك كن هايي بود كه يه سرش پاك ميكرد اون يكي سرش جارو!
    حكم تبلت الآن رو داشت!

alireza1377، Mr EhSaN، meshkat1371 و 10 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. "که بود و چه کرد" چيست؟
    سوالي که وقتي معلما سوال گير نميارن اينو ميگن، حالا اینش بیخیال، جوابش یه صفحه بود

alireza1377، Mr EhSaN، meshkat1371 و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. یه ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ ﻫﺴﺖ ، ﺍﺳﻢ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻣﺎ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺵ ﻧﮕﻬﺪﺍﺷﺘﻦ ﺷﻴﺸﻪ ﻋﻄﺮﻫﺎ ﻭ ﺍﺳﭙﺮﻱ ﻫﺎﻱ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ

7. دلهره آور تر از این آهنگ در تاریخ موسیقی ساخته نشده و ساخته نخواهد شد:

بـــــــاز آمــــــد بـــــــوی مـــــــاه مــــدرســــــــه

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

8. من تو مدرسه هميشه سر کلاس به اين فک ميکنم که اگه پنکه سقفي بيوفته کله کيا قطع ميشه...[​IMG]

alireza1377، Mr EhSaN، meshkat1371 و 9 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. زمان ما سرسره های آهنى و داغ.
    و زخم شدن پا با لبه هاش.

و تهش هم پرتاب شدن رو قلوه سنگهاى پارك بود.

سرسره هاى بچه هاى الان مشقاشونم مينويسه!

alireza1377، Mr EhSaN، meshkat1371 و 9 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. عجـایـب زبـان مشهـدی :

mibaram : moborom

man beram ? : moborom

miboram : moborom

barande misham : moborom

man bur hastam : moborom

alireza1377، Mr EhSaN، meshkat1371 و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.