1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

۵۷۶ سال زندان برای بزرگترین کودک آزاری تاریخ

شروع موضوع توسط mohammadali ‏Jun 4, 2013 در انجمن اخبار اجتماعی

 1. mohammadali

  mohammadali پسر خوشمل انجمن

  403
  903
  260
  دادگاهی در اسپانیا، سه مربی کاراته را که به عنوان عامل بزرگترین کودک آزاری در تاریخ این کشور غربی به شمار می روند، در مجموع به ۵۷۶ سال حبس محکوم کرده است.
  ؛ دادگاه جزیره «لاس پالماس» واقع در مجمع الجزایر قناری، برای سه متهم اصلی «پرونده کاراته» برای «فرناندو تورس بائنا» ۳۰۲ سال، همسرش خانم «ماریا خوسه گونزالس» را به ۱۴۸ سال و «ایوون گونزالس» یک مربی دیگر کاراته را به ۱۲۶ سال زندان محکوم کرده است.
  خبرگزاری رسمی «افه» گزارش داد که این افراد که همگی مربی بودند، در پرونده «کاراته» متهم هستند از شاگردان خود سوءاستفاده جنسی کرده و برخی از آنها را به فساد کشانده اند.

  بنا به حکم دادگاه، «تورس بائنا» مربی و قهرمان کاراته اسپانیا در طول دو دهه از ۳۵ شاگرد خود سوءاستفاده جنسی کرده و عامل ۱۳ مورد فساد کودکان بوده است.
  بر اساس این حکم، بائنا با کمک «ماریا خوسه گونزالس» همسرش و مربی باشگاه و «ایوون گونزالس» دیگر مربی باشگاه مرتکب این کودک آزاری ها شده است.
  به همین دلیل، همسر بائنا به جرم ۲۰ مورد سوء استفاده جنسی از کودکان به ۱۴۸ سال حبس و ایوون گونزالس به جرم ۱۷ سوء استفاده جنسی به ۱۲۶ سال حبس محکوم شده اند.
  با این حال، دادگاه «خوان لوییس بنیتز» چهارمین متهم پرونده و مربی دیگر باشگاه را که دادستانی خواهان صدور حکم ۲۰ سال زندان برای وی بود، از اتهامات وارده تبرئه کرده است.

  [​IMG]


  دادگاه لاس پالماس در حکم خود تصریح کرده است که این پرونده کودک آزاری گسترده و وسیع که در تاریخ دادگاهی اسپانیا بی سابقه است، حکایت از اجبار کودکان به برقراری روابط جنسی بدون تبعیض در طول دو دهه بدون در نظر داشتن سن و یا جنسیت آنها دارد.
  دادگاه معتقد است این رفتارها، مستحق بالاترین مجازات پیش بینی شده در قانون کیفری هستند و به همین دلیل از نهادهای قانونگذاری کشور به طور جدی خواست مجازات این نوع جرایم را تشدید کنند زیرا به رغم آنکه این افراد به مجازاتهای طولانی ۳۰۲ ، ۱۴۸ و ۱۲۶ سال محکوم شده اند اما بر اساس قانون زندانبانی اسپانیا ، حداکثر مدتی که آنها در حبس خواهند بود، ۲۰ سال است.
  منبع: ایرنا