1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

۞استاتوس خونه هفتــــ ـــ ــ ــادیـــا۞

شروع موضوع توسط MahD!ye ‏Nov 9, 2012 در انجمن مطالب جالب

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    چند شب پیشا مهمون داشتیم من سرم درد میکرد رفتم تو اتاقم بدون این که چراغ رو روشن کنم دراز کشیدم بد از چند دقیقه خالم اومد تو اونم بدون اینکه چراغ رو روشن کنه همونجا وایستاد مونده بودم چه کار داره این جا که یهو یه گوز بلند داد بد گفت آخیش و
    رفت این قضیه ۲ بار دیگه هم تکرار شد دفعه آخر من شاکی شدم سرش داد زدم که خاله جان توالت در بغلی‌ها !یوهو یه متر از جاش پرید... داد و بیداد که خاک بر سر احمقت کنن قایم شدی اینجا کشیک منو می‌کشی حالا یه در این ور و انور چه فرقی‌ داره اه در رو کوبید و رفت !
    :279:

2. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    پسر دایی هام داشتن با هم دعوا می کردن ، دایی ام که باباشون باشه!!اومده می گه بچه ها به خاطر من کوتاه بیایین.داداش کوچیکه برگشته به بزرگه می گه پدر سگ این دفعه رو به احترام بابا هیچی بت نمی گم وگرنه پدرت رو در می اوردم !!!

marzieh از این پست تشکر کرده است.
  3. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    بابام همیشه عادت داره بعد از نماز، دستش رو میذاره رو سینه، ایستاده به هر ۴ طرف، سلام میده، ساعت ۴ صبح بود، منم طبق معمول بیدار، رفتم تو حال، بابام رو دیدم داره نماز میخونه، همینطوری با عشق وایستادم از پشت سرش بهش نگاه می‌کردم، نمازش که تموم شد، اول به همون سمت قبله سلام داد و بعد سمت راست و به سمت عقب که برگشت، در حالیکه دقیقا روبرو هم قرار میگرفتیم، همونطور دست به سینه گفت "السلام علیک"، منم گفتم، سلام از بنده است حاج آقا، واقعاً نیم متر از جاش پرید، گفت زهرِ مارِ سلام، خب ساعت ۴ صبحِ ، برو کپه بذار بی شرف :279:

4. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    یکی از فامیلامون خیلی دوست داره خودشو مایه دارنشون بده...یه شب شام خونشون بودیم ,بعد شام مثلا"میخواست کلاس بذاره..دخترشو که 8-9 سالشه صدا کرد... دستشو کرد تو جیب پیرهنش یه تراول 50000داد به دخترش گفت:نیایش بیا بابا داشت یادم میرفت اینو ببر بنداز تو قلکت....دخترشم با اخم گفت: نمی خوام بابا ...الان پول میدی دوباره چکت میخواد برگشت بخوره میای قلکمو میشکنی پولای خودمم بر میداری...نمیخوام...:16:
    نیایش:((
    باباهه:279:
    من وخونوادم :35:

5. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    کلن بهشت اونطرف دنیا وسط آمریکا و اروپاست، جهنم تو آفریقا و آسیا، قیامت که میشه خدا سوت میزنه میگه خوب حالا جاها عوض

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    تو ایران٬ بیسکوییت رنگارنگ و آدامس موزی خودش به عنوان یه واحد پول به حساب میاد :279:

7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    تو روحشون که بلد نیستن شلوار بدوزن من اگه خیاط بودم رو قسمت باسن شلوارها حوله میدوختم که وقتی از توالت بیرون میای راحت بشه دستا رو خشک کرد !!
    این مسئولین پس چه غلطی میکنن ؟

8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    یه جین آبجو خریده بودم گذاشته بودم تو یخچال مامان بزرگم کسی خبر دار نشه . به مامان بزرگم گفتم : این آب میوه ها مال منه ، هر وقت میام میخوام بخورم به کسی نده .
    دو روز بعد اومدم یکی بخورم ، میبینم نیست . میگم ننه این آب میوه ها رو چیکار کردی ؟
    گفت : سفره ابوالفضل داشتم دادم مهمونا ، کلی شاد بودن موقع رفتن

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    دختر خالم زنگ زده ميگه مشخصات كامل لپتابنو بده كار دارم، ميگم چيكار داري؟ ميگه ميخوام يه مدل بالاترشو بگيرم تا چشات در بياد.

10. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    پسرداییم 10سالشه داره با 100تا سرعت میدوه سمت دستشویی...
    داییم میدوه میزنه پس گردنش میگه بذا من برم پســـــر...مال تو بریزه میگن بچه اس...
    :35:)