1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

۞استاتوس خونه هفتــــ ـــ ــ ــادیـــا۞

شروع موضوع توسط MahD!ye ‏Nov 9, 2012 در انجمن مطالب جالب

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    یه نرم افزار خریدم، موقع نصب در قسمت توافق شرایط نامه، مثل همیشه موافقم رو تیک زدم و زدم رو دکمه بعدی، پیغام داده: «کاربر گرامی حداقل زمان برای خواندن توافقنامه 5 دقیقه است، لطفا درباره با دقت شرایط را خوانده و سپس وارد مرحله بعد شوید»
    یعنی تا حالا اینجحوری کسی مچمو نگرفته بود لامصب!!

barfi از این پست تشکر کرده است.
  2. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    روش های بیدار کردن من توسط مامانم:
    مایی جان پاشو
    مایی دخترم پاشو
    مایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي
    مگه مــــــــــــــــــــردی پاشو دیگه
    ب جهنم اون 2رکعت بخوره تو کمرت
    رضا(داداچم)تو برو بیدارش کن
    یعنی آدمو دستل عزرائیل بدن نگن ب این دادچ من بیدارش کنه یه دفعه خواب بودن همچین زد تو گوشم تابیدارم کنه تا3روز بعد خونه دور سرم میچرخید
    دیگه خودتون حساب کنید روشهای دیگشو
    شماهم از داداچاخونتون دارید،آیا؟

3. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    قبلنا به یه دانش آموز میگفتی یه برگه بده، همه بچه ها سریع شروع میکردن از توی دفتراشون برگه کندن و دویدن سمتت که اول بشن. اما حالا:
    بچه ها لطفا یه برگه بدید. بچه ها: سرشون اونطرف، توی کیف نگاه میکنند، زیر چشمی همدیگرو می پایند و دست دست میکنند!!!
    آخر سری هم یکی از بچه های با معرفت تر میگه آقا میخای برم از دفتر براتون بیارم!!!

4. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    به همین سوی چراغ طرف تو پروفایلش زده … Works at FBI … پیش خودم گفتم دمش گرم … پرچم ایرانی ها تو اف بی آی هم بالاست … بعد دیدم تو پرانتز زده ….
    Works at FBI (Fedrasion e Bikaran e Iran).
    خدایا رحم کن !...:279:

5. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    یادتونه قدیما میز صندلی نبود بچه ها میشستن زمین خم میشدن رو دفتر و کتاب مشق مینوشتن؟؟؟؟
    عاگا ما بچه بودیم 5-6 ساله مادرم جارو برقی رو ول کرده بود وسط اطاق داداش بزرگم با حالت مذکور داشت مشق مینوشت
    دسته جارو برقی رو بلند کردم بالا سر داداشم نگه داشتم گفتم:بزنم بزنم؟؟
    گفت: جرأت داری بزن
    ی لحظه دیدم توانائیه نگه داشتنشو ندارم و دسته جارو داره سقوط میکنه رو سرش گفتم بزار بترسونمش فک کردم با سرعت بیارمش پائین و جهتشو عوض کنم بکوبمش بقل سرش عاگا چشمتون روز بد نبینه ب خودم که اومدم دیدم سر و صورت داداشم با دفترشو ورقاش یکی شده فقط دوئیدم داداشم هم دنبالم(تام و جری زیاد میدیدم)در حال دویدن هر چند قدم میپریدم هوا که با عنایت و زمانبندی دقیق داداشم و لگد زیبائی ک بر تحتم نواخت من اولین موجود دو پائی بودم ک بدون بال پرواز را تجربه کردم خیلی حال داد خدائی دردم یادم رفت فقط کیف کردم

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    چند وقته بابام بهم میگه ابی دریایی دیروز دیگه شاکی شدم میگم بابا جان من منظورت چیه از ابی دریایی میگه همون حیونه که بزرگه تو دریاس رو میگم دیگه (اسب ابی)عاشقشم منو با چیزی تشبیه کرد که کسی تا حالا تشبیه نکرده ابی دریای بهتر از گاوه حداقل کسی نمیدونه چیه

7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    یکی از فانتزیام اینه که پستم جلو خودم دو سه تا پشت سر هم لایک بخوره........../////

8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    خاهرم يه استاد داره تو دفتر كارش هر وخ كسي مياد براي پذيرايي بيسكوييت رو ميزنه تو چايي(؟) و ميگه بفرماييد بيسكوييت بخورين!

نه شما بگين استاده خاهرم داره؟

به اميد اين كه گير چنين استاداي مملكتي نيفتين لايك كنين!!!!
هالا از من گفتن بود ميخاين لايك نزنين ، نزنين به من هيچ ربطي نداره فقد اگه گير اين استادا افتادين ديگه به من ربتش ندينااااا

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    رفتیم خونه فک و فامیل ...
    همه دور هم نشستیم زدن یه شبکه ماهواره ای که فیلم نگا کنن... اونم چه فیلمی همش صحنه های خاک بر سری ...;-)
    مامانم یواش به اشنامون میگه بابا بزن جای دیگه خانواده نشسته ، زشته...
    خانومه میگه : ا اینا کا خوبه شبکه ی خانوادگیه ... ما شبکه های بدو قفل کردیم ..
    خوآهرم حالا میگه میشه بزنید شبکه 3 میخوام هوش سیاه ببینم..
    خانومه صاحب خونه وای عزیزم ما اصلا شبکه های داخلی رو ننگا نمیکنیم . مگه فیلم و سریالم پخش میکنن ؟؟!!
    ما : o_O :-Q
    با کلی افاده و کلاس میگه من که اصلا نمیتونم شبکه داخلو تحمل کنم ... ما اصلا شبکه های داخلو نداریم عزیزم :smile:
    o_O :-\ :-| :-Q
    حالا خوبه تا همین چن وقت پیش رنگ تلوزیونم ندیده بودنا . دیگه چه برسه به ماهمواره ... الان کلاس میذارن بیجنبه های بدبخت... :-(

10. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    چند وقت پیش برق خونمون رفته بود.مامانم زنگ زد اداره برق.خانمه گفت:فدائیان اسلام 17 شهید ثابت بیگیان.....
    بعد مامانمم گفت:بله خانم این چه وضعشه این چندمین دفعه برق ما رفته هر دفعه زنگ زدم گفتین سیم برق رو دزدیدن.از صبح پاشدیم برق نداریم معلوم نیست برق از کی رفته.بعد خانمه میگه:خانم اگه تاکسی بخواین ما میتونیم براتون بفرستیم ولی برای این کار باید زنگ بزنین اداره برق نه 133.
    یعنی من و داداشم تا چند دقیقه داشتیم در و دیوار و گاز میزدیم.