1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

۞استاتوس خونه هفتــــ ـــ ــ ــادیـــا۞

شروع موضوع توسط MahD!ye ‏Nov 9, 2012 در انجمن مطالب جالب

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    من واس شاگرد اول شدن تقلب نمیکنم،درسم نمیخونم،از ترم اول هفتادیا رو به شاگرد اولای کلاس معرفی کردم!بعله همچین آدم کصافطیم من!!

2. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    شما بخند من گریه کنم
    عاغا من این شانسمو کجای دلم بزارم.امروز با بابام رفتیم ثبت نام مدرسه(روبروی مدرسه مون دبیرستان دخترانه است) حالا رفتیم اتاق مدیریت . نمیدونم مدیرمنو با کی اشتباه گرف برگشت به بابام گفت اقا این پسر شما شورشو در اورده از کلاس فرار میکنه میره جلو مدرسه وبه دخترا متلک میندازه.(خلاصه تخریبمون کرد) اومدیم بیرون بابام میگه فک میکردم مخاطب خاص پیدا کنی ادم میشی تو اخه مجازات کدوم گناهم. باور کنید وقتی با دختری روبرو میشم قرانو از حفظ میخونم دختره متلک نندازه بهم
    لایک=شانست از پهنا وبا زاویه30 درجه نسبت به افق تو حلقم

3. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    شما بخند من گریه کنم
    عاغا من این شانسمو کجای دلم بزارم.امروز با بابام رفتیم ثبت نام مدرسه(روبروی مدرسه مون دبیرستان دخترانه است) حالا رفتیم اتاق مدیریت . نمیدونم مدیرمنو با کی اشتباه گرف برگشت به بابام گفت اقا این پسر شما شورشو در اورده از کلاس فرار میکنه میره جلو مدرسه وبه دخترا متلک میندازه.(خلاصه تخریبمون کرد) اومدیم بیرون بابام میگه فک میکردم مخاطب خاص پیدا کنی ادم میشی تو اخه مجازات کدوم گناهم. باور کنید وقتی با دختری روبرو میشم قرانو از حفظ میخونم دختره متلک نندازه بهم
    لایک=شانست از پهنا وبا زاویه30 درجه نسبت به افق تو حلقم

4. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    نه جان من یکی واسم طوذیح بده اینایی که یه تیکه از آهنگا رو به عنوان اس ام اس عاشقونه میدم چی فکر میکنن پیش خودشون؟؟!! نه جان من یکی بگه؟!

5. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    نه جان من یکی واسم طوذیح بده اینایی که یه تیکه از آهنگا رو به عنوان اس ام اس عاشقونه میدم چی فکر میکنن پیش خودشون؟؟!! نه جان من یکی بگه؟!

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    اغا تولد دختر عمه ام بود صبح بیدار شدم با هزار تا ذوق بهش اس دادم تولدت مبارک عسیسم و از این حرفا(اره تولدا یادم میمونه)بعدش اس داده مرسی ولی من الان به دنیا نیومدم بعداز ظهر به دنیا اومدم اونموقع دوباره اس بده من:OOOOOOOOOOOO دختر عمه بی احساسی داریم

7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    چند روز پیش بعد 90 قرن و اندی پیسر عموم پیام داده:
    إإإإإإإإإإ......... راستی حالت خوبه؟
    من:< متعجب اس دادم.> بامنی؟(به خدا فک کردم اشتباه داده، میخواستم درجریان باشه)
    پیسر عموم: پ ن پ باگوشیتم خیلی وقته پیامی نداده نگرانش شدم نکنه مشکلی پیداکرده.حالا دیگه مزاحم نشو....
    من: o_O
    اینم یعنی خوب خوبشونه.
    به خدا اینم پیسر عمو من دارم؟؟؟؟
    بکوب لایکو لااقل یه خورده دلم خنک بشه!!!!!
    دمت گرم:smile:)

8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    یه بیماری جدیدم اومده این روزابه نام خود معشوق پنداری،یعنی تا دوقیقه با بعضیا گرم میگیری فک میکنن عاشقشون شدی !!

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    بعضی ها رو هم باید "حلزون" صدا کنی!
    آخه لامصبا خیلی مشهورند...!

10. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083