1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 9

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Aug 31, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    4-5ساله ك بودم تصميم گرفتم آرايشگر بشم به عنوان اولين كار حرفه ايم ي روز بعدظهر ك همه خواب بودن قيچي مامان و پيشبند بابامو ور داشتم و شروع كردم به كوتاه كردن موهاي خودم! خونواده با ديدن نتيجه ي كار منو ب سرعت ب نزديك ترين آرايشگاه رسوندن!
    يادم نيس موهام قبلش چجوري بودن اما يادمه بعد از آرايشگاه رفتن كل فاميل حسن كچل صدام ميكردن!!!!!!!!

دوستانه و hosseiN.1 از این پست تشکر کرده اند.
  2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یه روز یکی از فامیل های دورمون اومد خونمون منم از این اشنامون حالم بهم میخورد بنا به دلایلی حالا... خلاصه داداشم رفت ظرف میوه ها رو درست کنه منم رفتم باهاش تو اشپزخونه داداشم پشت به من بود منم شروع کردم به حرف زدن که باز این مرتکه بوق اومده با زن بچش مفت خوری با اون سبیلای شاسگولیش اون پسر اسکلش که مث خر با کیبورد کامپیوترم بازی میکنه هر فحشی یاد داشتم بهش دادم که داداشم یکدفی برگشت و دیدم ماتش زده منم از همه جا بی خبر پشتمو نگاه کردم دیدم عباس اقا(فامیلمون)واستاده با پلاستیک قرصاش اونم با حالت عصبانی / هیچی دیگه من لباس سیاهم و کفنمو اماده کردم.......

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اقا مادر زندایی من فوت کرده مامان خانوم گیر داده زنگ بزن تسلیت بگو
    حالا مکالمه ما
    زندایی تسلیت میگم ایشاالله غم اخرتون باشه
    زنداییم با گریه و زاری مرسی شادی جان
    همچنان هق هق میکرد :(
    من دیدم خوب گفتم خوشم اومد :smile:
    زندایی گریه نکن ایشالله خدا مادرتونو واستون نگه داره :O
    شااااااااادی جان مادرمو از دست دااااااادم گریش به شیون تبدیل شد :((
    چه غلطی کردمااا امدم جمعش کنم گفتم زندایی تورو خدا گریه نکن خدا پدرتونو واستون نگه داره
    با شیون گفت اونم پارسال از دست دادم با جیغ گفت این و
    دیگه صدایی نیومد انگار غش کرد :( :(
    مامانم که اصلا نمیتونست حتی فحشم بده از بس که هنگ بود :(
    خوب چیه هی به مامانم میگم من سختمه بلد نیستم :((
    شما ها دیگه اینجوری نگام نکنید خجالت میکشماااااااااا :( بهرحال که زنداییم غش میکرد من جلو انداختمش دیگه :smile:

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آقا(یه کلاس خصوصی تضمینی رفتم یادگرفتم عاغا چطور نوشته میشه اگه خواستید به شمام معرفیش کنم) ترم قبل من با عجله رفتم دانشگاه امتحان بدم وقتی رفتم تو سالنی که تو کارتم خورده بود دیدم که باید تنها بشینم.
    خلاصه سرتونو درد نیارم یکم نشستم دیدم خبری نیست مثل طلابکارا رفتم به مسوول امتحان گفتم من تو اون سالن تنهام چرا برگه امتحانی واسم نمیارید؟
    کلی تو برگه هاش گشت و از همکاراش سوال کرد به نتیجه ای نرسید اما وقتی کارتمو گرفت نگاه کرد جلوی همه بهم گفت که ساعت امتحانت 3 بعد از ظهره الان 8 صبحه!!!!

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    تولد من و دخترداییم یه روزه بعد امسال که روز تولدمون رفتم خونش گفت تولدت مبارک منم گفتم تولد تو هم مبارک!!!! اصن یه وضعی

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    خاطره از پارسال / عاقا عاغا اقا آقغا یه روز که مث همیشه زنگ اخر خورد رفتیم نماز بخونیم اتفاقا اون روز من بخاطر بدون اجازه گرفتن رفتم جای سطل اشغال که یه زباله توش بندازم که معلم ما نمره منفی داد هیچی دیگه اعصابم خورد بود اونروزم همه دبیرا بودن تو نمازخونه منم فکر شیطانی به سرم زد و رفتم بند کفش اقای... به هم گره دادم بعد 10 دقیقه معلممون اومد از شانس منم داشت با همکارش حرف میزد حواسش نبود که کفشاشو پوشید هم قدم اولو گذاشت که پخش زمین شد ینی انگار بمب اتمی به بچه ها زده بودن از بس خندیدن که ..... حالا همکارای معلممون نمیتونستن جلو خندشونو بگیرن حتی ناظممون روز باحالی بود بعد مدرسه داشتم به خونه میرفتم که پام به هم گیر کرد و تو چاله ابو و گل افتادم دیگه فرض کنین همسایه هامونو که ترکیدن از خنده و از اون به بعد بود که از درجه فرشتگی اومدم به ادمی و کسیو اذیت نکردم میگما اصن یه وضی

hosseiN.1 از این پست تشکر کرده است.
  7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    داشتم تو خیابون راه میرفتم مامانم اونطرف خیابون بود.رفتم پیشش یهو دیدم داره میخنده!!!! گفتم چرا میخندی؟! گفت داشتم با خودم فکر می کردم این دختره چقدر آشناست کجا دیدمش!!!!!! :279:
    باز حالا خوبه آشنا بودم!:279:

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    پسرای محترم لطفا اول توی خونه آواز بخونید و صدای خودتونوضبط کنیدوگوش بدیداگه صداتون قشنگ بود روی طرز خوندتون کارکنید<تحریرهاتون>
    اما جون مادرات اگه صداتون خوب نبود ساعت3ظهرنیایید توی کوچه ها و صدای اورانگوتان شمشیرخورده که پاشم شکسته بدید و آواز بخونید.متشکرم
    سازمان دفاع از حقوق خواب ظهر

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آقا((عاقا عاغا آغا آفا))دیروز تلفن زنگ زد.
    برداشتم گفت:مبلغ قابل پرداخت کارکرد تلفن شما****﷼ میباشد.شما میتوانید........
    منم هی ازون طرف تلفن میگفتم دهنت و ببند زنیکه ی بد صدای مزخرف
    باورتون نمیشه یهو گفت شما به اپراتور وصل میشوید...بوووووق...بعد یه صدای اون زنه اومد که میگفت بله؟چه غلطی کردی؟
    .
    .
    .
    ازون روز به بعد هروقت تلفنو برمیدارم میگه که مبلغ قابل پرداخت.....
    فرار میکنم تو حیاط!!
    در این مواقع من0_0
    اپراتور:smile:
    خانواده@*@

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دوستم تو عید نوروز اس داده:حالم را پرسیدند گفتم روبه راهم اما افسوس که کسی ندانست رو به کدامین راهم عید شما مبارک اخه من بهش چی بگم اینم شد اس ام اس تبریک نوروز.؟؟؟؟؟

Merjhoi و hosseiN.1 از این پست تشکر کرده اند.