1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 9

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Aug 31, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    عاقا ماتوزندگی ی مخاطب خاص بیشترنداشتیم اونم اوج محبتش تااین حدبود( البته اوج محبت موقع عصبانیتD:smile:حالاگوش کن:
    من:سلام
    مخاطب خاص:هن هن هم هم ن ن هممم
    من:چی?0_o
    م.خ:هن هن همم ن ن هم هممم
    م.خ:هوم هوم هن هن ننن
    م.خ:بروگمشو
    من:0_o
    مخاطب خاص بازبون خاص>:(_@
    مدرسان شریف:*_*
    همچین زبون بدیم نیستا^_^

hosseiN.1 از این پست تشکر کرده است.
  2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاغا یادش به خیر چه دورانی بود.
    یه لیوان شربت خوری بر میداشتیم(ینی شربت خوری بودا)یه پن شش تا قند مینداختیم توش میرفتیم میشستیم جلو تلویزیون.بیسکووییت ساقه طلایی همکنار دستمون.یه بیسکوییت برمیداشتیم تیکه میکردیم با دست منتها الیهشو میگرفتیم یه چن ثانیه می ذاشتیم توچایی خیس بخوره بعد می ذاشتیم تو دهنمون. اخخخخخخخخ که چه مزه ای میداد!!!
    حالا بدترین صحنش میدونی کجاست؟؟؟؟اونجایی که بیسکوییته زیادی خیس میخورد میافتاد تولیوان.ینی ضدحال بود در حد مرگ!!
    ولی خووووووب ما هم از رونمی رفتیم .اخر کار یه قاشق ور میداشتیم چایی واون بیسکوییتایی که رفته بود ته رو هم میزدیم دوباره می خوردیم.
    خداییش اگه شمام این کارارو میکردین لایک کنین!!!

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    مادربزرگمو بردم دکتر....
    دکتر بهش گفت اصلا چیزای تند نخوری مخصوصا فلفل و پیاز مادربزگمم گفت چشم......
    دبگه هیچی تو راه برگشت مادربزرگم گفت بریم بازار یکم خرید کنیم.....
    رفتیم تو بازار دیدم مادربزرگ گرامی ما رفته 2 کیلو فلفل قرمز از اون تندا خریده میگه بریم خونه یه ابگوشت بزارم حالشو ببریم چطوره ها......
    بعدا بهم میگن خشنم....... بابا مادربزگ دمت قیژژژژژژژژ

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    ســــــــلام ِِِِِِِِِ
    عاگا جاتون خالی دیروز ی سوتی دادم در حد کوه های آلپ
    با دوتا از رفیقام داشتیم قدم میزدیم بد من ی دختره رو دیدم با کفش پاشنه بلند وکلیپس و خیلی از این دم و دستگاه ها تازه شده بود هم قد من
    بد من اومدم مثلا ب دختره تیکه بندازم گفتم بچه ها من با این هم سنیم (جای اینکه بگم هم قدیم گفتم هم سنیم)
    هیچی دیگه بچه ها هر کدوم ی چی گرفته بودن داشتن میکردن تو حلقشون ک خندشون بند بیاد
    آخه من مگه چی گفتم فقط ی اشتباه لپی بود همین :279:
    لایک: برو افق تا اطلاع ثانوی پیدات نشه!!!!!!!

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اولین باری ک خواستم از عابر بانک شارژ بخرم فک میکردم خودش خطمو شارژ میکنه،همونجا مونده خط گرفتم،وقتی ش نشد، پریدم بانک 10 ، 12تا باجه بود.
    ب اولین باجه رسیدم داد زدم :خانوم دسگاتون خرابه، شارژ نمیکنه ک!!!!!!!!!!!!!!
    زنه لبخند زد ورفت!!
    بغل دستیم ک هم سن و سال خودم بود :نو این برگه کد داره مثه کارت شارژ خودن باس ش کنی گوشیتو!!!!!!!!!!!! D:
    هیچی دیگ منم اروم رفتم افق........
    فک کنم زنه رفته بود پولای گاوصندوقو بجواِ

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اقا دیروز با ماشین ( ایشالله بهترشو میخری ) رفته بودیم پیک نیک این گودزیلا هم بود 7 سالشه رفته توپ حرفه ای فوتبال منو (ایشاالله بهترشو بخری ) برده گم کرده یه توپ لاستیکی اورده میگه خدا رو شکر اینو پیدا کردم هیچ چی دیگه یه بزن بزنی شد مثل فیلم بروسلی
    قیافه من واکنش اوولیه :16:
    واکنش ثانویه :?
    قیافه اون :(((((((

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    چند سال قبل که داداشم کلاس اول بوده خانم معلمشون یه برگه به همه بچه ها میده و میگه امضا ولی رو بگیرین تا ببرمتون اردو . این داداش ما هم برگه رو میبره یه راست میده به بغال سر کوچه مون که اسمش ولی ا… بوده و میگه آقا ولی خانممون گفته اینو امضا کن میخوام برم اردو !!!D-:

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    سر سفره نشستيم داريم خنده بازار نگا ميكنيم ، بابام كانالو عوض ميكنه مامانم اعتراض ميكنه ميگه:
    إإإإإ! خودت ك ادا در نمياري ما بخنديم اينام ك در ميارن عوض ميكني ؟ ي همچين حالتيه مامان مام !

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاغا من اصلا عادت ندارم خيره به كسي نگاه كنم،اونروز از در خونه كه بيرون اومدم زير چشمي ديدم پسر همسايمون تيپش قشنگه،باخودم گفتم من كه عينك دودي دارم متوجه نميشه بذار يكم نگاش كنم،همينطوري كه چشمامو٢٢٠درجه چرخونده بودم سمتش يه دفه گفت:نكن بابا چشات چپ شد!
    أي أي أي خيلي ضايع شدم درس عبرتي شد كه بفهمم زير آفتاب چشم اززير عينك مشخصه!!!
    ديگه از خونه بيرون نميرم كه يارو رو نبنمش :279:

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یه بار دیگه ام رفتم سر جلسه امتحان اومدن برگه هارو پخش کردن بین بچه ها...
    عاغا من همینطور یه نیم ساعتی نشستم با خودکارم بازی کردم و هی بیرونا نگاه میکردم که مراقب صداش در اومد اگه بلد نیستی پاشو برگه ات رو بده و برو‍‍‍!!!
    منم با یه قیافه حق به جانب بهش گفتم عزیز من هنوز به من برگه ندادی چیو بیارم بدم؟؟؟

Merjhoi و hosseiN.1 از این پست تشکر کرده اند.