1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 9

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Aug 31, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    عاغا بعد عمری مارو دعوت کردن عروسی یمنم رفتم یه کتونی خریدم (150تومن)(به خدا)عاغا اینو پوشیدم با یه جذبه امدم سر خیابون تاکسی بگیرم بریم عروسی لب خیابون یهو یه نیسان آبی امد یه چرخش از نوک این کتونی رد شد(شانس آوردم بار نداشت)حالا پام هیچی کتونی پاره شد.................

hosseiN.1 از این پست تشکر کرده است.
  2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    با دختر عموم نشسته بوديم تلويزيون نگاه ميكرديم،موضوع برنامه ش انتخاب شغل بود.بعد من ازش پرسيدم:شيوا تو ميخواى چيكاره بشى؟(شيوا خانوم ٨ سالشه)گفت:من ميخوام خواننده شم چون هم خوشگلم هم صدام قشنگه!!!تو ميخواى چى كاره بشى؟؟؟ منم به زور خودمو سريع از آمپاس كشيدم بيرون و گفتم من ميخوام قاضى بشم.گودزيلا برگشته ميگه آره خب قاتل ها قيافتو ببينن از ترس زير ١ دقيقه اعتراف ميكنن!
    كسى ويلا آشنا سراغ نداره تو افق؟؟؟؟
    لايك=كار از افق گذشته تو بايد محو شى تو عمود!

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاغا دیروز رفتن برای خواهرم خرید،بعد وقتی برگشتن دیدم حدود یه تومن خرید کردن(داشتم از حصودی میمردم) منم امدم نشست پیش خواهرم ازلباساش ایراد بگیرم (که حرسش دراد)امدم مارک لباسو بکنم(از اینا بود که با یه نخی آویزون لباسه)عاغا مارک رو کشیدم لباس پاره شد.......
    هیچی دیگه الان توی خیابونم یه نیسان آبی افتاده دنبالم..........

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    ی بار دوستم اومده بود پیشم که تو جزوه نوشتن کمکم کنه اون عادت داشت همیشه خودکار رو می جوید منم وقتی خودکار رو ازش می گرفتم که جزوه رو تکمیل کنم درتمام فرصت های مقتضی خودکار رو می کردم توی بینی ام و چند دور هم می چرخوندم!!یک ساعتی به همین منوال گذشت تا بالاخره دوزاریش جا افتاد!کصافط رفیق نیمه راه منو با یه عالمه جزوه تنها گذاشت

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    چند سال پیشا ماشین آردی خریده بودیم داشتیم میشستیمش که زنداییم گفت ای وای چرا دارید ماشینو میشورید گفتیم چرا نشوریم میگه اخه الان خمیر میشه قیافه ما اینجوری شد@@ بعدا فهمیدیم که داییم سرکارش گذاشته چون خیلی سادست

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یه بار بابام یه بکس رب خریده بود منم داشتم باهاش برج میلاد درست میکردم که ربه افتاد وسرم شکست وخون اومد حالا مامانم میگه اااا چرا رب رو مالیدی به سرت یعنی واقعا فرق رب وخون رو نمیفهمه؟
    لایک=حقت بود

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    هفته پیش سفره حضرت اباالفضل داشتیم کل خانومای محل خونه ما بودن ما هم محل حموم رو عوض کرده بودیم یکی از این شیرای اتفای حریق تو حموم افتاده بود منم از فوتبال اومدم مستقیم رفتم حموم دختر عمه ما هم میره سر گاز و قابلمه آتیش میگیره و سیستم آب پاش اتفای حریق روشن میشه منم که یادم نبود هیچی تنم(هیچی یعنی هیچی) نیست ترسیدم یهو پریدم بیرون حموم خانوما جیغ کشیدن فرار کردن
    من:I
    مامانم:((((((((((
    زنای همسایه:((
    هیچی دیگه این یه هفته که نبودم درگیر اسباب کشی بودیم
    روم نمیشه سرمو جلو فامیل بالا بگیرم.
    :((((((((((((((

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    تو اتوبوس بودیم از زیر روگذر رد شدیم یه لحظه تاریک شدم خانومه کناریم به بچه تو بغلش! گف ببین مامان مث مترو شدااا! اونوخ من چهرم میخوندم میخواستیم از تونل رد شدیم بهم میگفتن سرتو بدزد نخوره به سقفش :-/

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اغا یه بار مسافرت رفته بودیم اصفهان یه دونه گودزیلا کوچولو هم باهامون بود اسمش مبینا بود تازه حرف میزد کلمات و خوب نمیتونست ادا کنه.جاتون خالی رو پل خواجو داشتیم قدم میزدیم مبینا خانم یه لباس استین دار پوشونده بودن بهش تو دستشم چند تا النگو بودش یهوی دیدیم مبینا نیس نگاه کردیم دیدیم وایستاده داره زور میزنه استینا رو بده بالا رفتم گفتم چرا وایستادی عمو گفت عمو استینامو بده بالا میخوام مردم طلاهامو ببینن از اون موقع من هنوز o-o اینجوریم درمانی هست آیا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    مخاطب فوق العاده خاصم : کامران ؟
    من : جانم
    اون : تو خیلی پسر خوبی هستی ،نماز میخونی روزه میگیری
    من: نه بابا منم پسر بدیم
    اون بعد از کمی فکر کردن : کامران اگر مردی رفتی بهشت میکشمت
    من : دی : آخه چرا ؟؟؟
    اون: آخه اون جا حور و پری هست ،بعد تو میری دنبال حور و پریا^__^ اصلا من راضی نیستم به تو حور پری بدن ، اگر رفتی بهشت چشماتو از کاسه درمیارم ^___^ ،دی : یعنی چه ، عاغا من دیگه حرفی ندارم فقط میگم یه همچنون وعضیه

Merjhoi و hosseiN.1 از این پست تشکر کرده اند.