1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 6

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Aug 27, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    یه دختر عمو داریم 3 سالشه.گودزیلاس برا خودش.هروقت که مهمون میاد خونشون موقع رفتن بهشون التماس میکنه که منم ببرین. وقتی هم که مادرش اجازه نمیده به مادرش میگه برو گمجو حسوووووووووووووود و میره تواتاقش درو قفل میکنه!
    بخدا من تو 3سالگی نمیدونستم مهمون چیه.
    فک وفامیله ماداریم؟

hosseiN.1 از این پست تشکر کرده است.
  2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    گفت و گوی من با آبجیم ک یه سالو نیم ازم کوچیک تره ساعت 01:00
    _باورم نمیشه بعد از این همه سال که به پاش نشستم و عمرو جوونیمو واسش هدر دادم اون وخ سانازو بهم ترجیح بده...
    _کی؟ _خعلی بیمعرفته..._کییییییییییییی؟؟؟ _یادته همه منو مسخره میکردن که اونو دارم؟؟ولی من هیچی نگفتم و همش خندیدم؟؟
    _نه ...کیییییییییوووووو میگی آخه؟؟ سارا یا حرف میزنی یا میزنم درب و داغونت میکنمااااا کیو میگی خب(کم مونده بود اشکش دراد)
    _ایرانسل کصافططططومیگم دیگه بعد این همه سال رفته 50 تا پیامک درون شبکه رایگان به ساناز هدیه داده اون ک یه خط همراه اول ثابتم داره....
    _ایرانسلو میگی؟؟؟O.o
    _آره پس فک کردی کیو میگم؟؟
    _ساعت ییییک نصفه شب ، نذاشتی من کپه مرگم و بذارم هی گفتی بیا میخوام یه چیز مهم بت بگم ...این بووووووووووود؟؟؟ _اوهوم:smile:
    _این دمپایی ابری من کجاااااااااااااااااااااست؟؟؟
    _حالا ک اینطور شد میرم رایتل میخرم تا چشه ایرانسل درآد...تازه رنگ سیم کارتشم با گوشیم سته...فوز به دلش ل ووووو..... مگه نه؟؟
    شطلغغغغغغغغغغغغ پاشووو برو گمشووو روااااااااااانیییییییی بووووووووووووووووووووق
    آبجیه دلسوزه من دارم عایا؟؟؟
    لایک:خاک برسر روانیت لایک:اره مام درکت میکنیم از شکست عشقی بدتره لامصب لایک:غصه نخور خوب میشی اولشه

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    من : مامان برم ازسرکوچه ورق A4بگیرم ؟
    مامانم:نه مادر بابات میگیره میاره
    داداشم :من دارم با دوستام میرم سلسه جزایر هندجگر خوار
    مامانم:برو ماد رخداب همرات مواظب باش
    بلایک اگه دلت سوخت :279:

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اقا امسال عید نوروز که پسته گرون شده بود تصمیم گرفتیم یه سر به اقواممون تو رفسنجون بزنیم. مدیونین اگه فک کنین بخاطر پسته بوده نه اصلا! صله رحم واجبه! اقا خونه هرکی میرفتیم باید نیم ساعت دنبال فکمون رو زمین میگشتیم!
    لامصبا از شدت های کلاس بودنشون به جای ظرف اجیل ظرف پسته جلومون میگرفتن!
    اخرش هم چند کیلو پسته کاسب شدیم! یعنی خدا از این فک و فامیل کرمونی نصیب شما هم بکنه!

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    مکالمه من و پدرم؛
    من:بابامن آيفون ميخوام...
    بابام:واسه اتاقت...
    من:(⊙o⊙)؟

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یادمه یک روز خانوادگی داشتیم توی خونه پدربزرگم فیلم میدیدیم که وسط فیلم لیوان از دست بازیگره افتاد شکست و آب روی زمین ریخت.
    حالا واکنش پدر بزرگم:
    یا ابولفضل.....یا حضرت عباس......تلویزیون سوخت......تلویزیون ۲ میلیونی آب ریخت روش سوخت.....بدبخت شدم......خاک بر سرم شد.(گریه هم کرد)
    بعد از این واکنش خونمون از خنده منفجر شد طوری که همسایه ها شاکی شدن.
    پدر بزرگه که ما داریم؟ البته پدر بزرگ که نه،تاج سره

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    واقعا دوره زمونه عوض شده ها...!يه مدت پيش يکي از فاميلامون با زنش دعواش ميشه(تازه هم ازدواج کرده بودن)بعد زنش موبايل و تلفن خونه و لب تاب فاميلمونو برميداره با خودش ميبره خونه باباش،در خونه رو هم ازپشت قفل ميکنه روطرف...پسره بيچاره رو سه روز تو خونه زنداني ميکنه!!!آخه آدم باشوهرش اينطور برخورد ميکنه...؟؟حالا خوبه با کمربند نيوفتاده به جونه پسره بزنه بترکونتش...

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    يه روز مامانم بيرون بود بعد به خواهرم گفته بود که يه فيلمي رو از ماهواره براش ضبط کنه...!خلاصه مامان ما اومد خونه نشست که فيلمه رو ببينه بعد به يه قسمت خاک برسري رسيد بعد چون داداشه گودزيلاي ما نشسته بود زد بره جلوتر که بچه نبينه مثلا بدآموزي داره،بعد يهو بچه نيم وجبي برگشته ميگه مامان من اينجاشو ديدم،چيزي نيست،فقط همو ميبوسن!!!من وقتي بچه بودم وجلو مامان بابام ميديدم يه دختر پسر دست همو گرفتن شکل جعبه مدادرنگ 36 تايي ميشدم،بعد اين بچه...

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آقا،چند شب پیش مادر بزرگم مهمونی گرفت،خانواده ما و همسایه هارو دعوت کرد.
    از قضا یکی از همسایه ها که پیر بود،آلزایمر داشت.
    من tv رو روشن کردم و داشتم فیلم جنگی 3d میدیدم که وسط فیلم تروریسته تفنگ رو گرفت سمت تلویزیون و میخواست شلیک کنه.
    آقا چشمتون روز بد نبینه،پیرزنی که آلزایمر داشت ترسید،فکر کرد واقعیه!
    سریع قندون چایی رو برداشت محکم پرت کرد LCD تلویزیون شکست.
    حالا ما موندیم و یک عالمه علامت تعجب!!!!
    همسایست که مادر بزرگم اینا دارند؟

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یــه روز بــا دایـیم ایــنا رفتیــم جــاده چــالوس بــعد منــو داییــم و زن داییــم با مــاشیــن پــدر بـزرگــم اومــدیم(خداییــش خیــلی باحــاله)پــدر بــزگمم راننــدگی میــکرد کــه یــهو یــه مــاشیــن پـراید اومــد از ما ســبقت گــرفــت!!! زن دایـــیمم اومــد صــاف زل زد تو چــشم ما و گفـــت:وای اخــه کـــدوم خــری از ایــن جــاده مــیره چــالوس!!کــه ایــن پـرایدی داره میره!!
    وقــتی مــتوجه نگــاه هــای ما شــد اومــد ســوتیو درست کــه گفت:نــه منظــورم ایــن بود کــه یــارو از مــاهم خـر تــره!!!!
    مــا دیــگه داشتیـم صندلــی گــاز میزدیــم
    اخــــــــی بیچـــاره دوس داشت تو دریــا غرق بشــه!
    زن دایــی ســـوتی بــده من دارم؟؟؟؟؟