1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 5

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Aug 27, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    نام های من:
    بابام:اولاغ
    مامانم:بی شعور
    داداشم:اسگل
    بچه ها:میمون
    این باغ وحش من باز کردم!!!

2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دیروز با مامبزرگمو زنداییم رفتیم خرید که مامبزرگم کفش بخره زنداییم چون جاپارک نبودمارفتیم تومغازه اون تو ماشین بود مامبزرگم یه چنتاکفش پاش کردواخراز یه جفت کفش خوشش اومددیگه سایزو رنگو همه چی اوکی شده بود که یهو زنداییم تازه وارد شد شروع کرد به نگاه کردن کفش زنداییم:اقا اینو سایز38میارین برام من:279:خوشش اومد گفت منو اینو میخرم حاج خانم شما یه چیز دیگه پسند کن مامبزرگمo_O. فروشنده گفت:همین رنگ ؟؟زنداییم اره فقط سالمه دیگه؟؟من:نه تاریخ مصرفش گذشته. نگاه تاریخ انقضاشو مغازه رفت رو هوا و اینگونه بودکه کفش به صاحب اصلیه خودش بازگشت....
    مامبزرگم:35:
    من :yeeeeeeeeeeeeeeees
    زنداییم من تو ماشینم کارتون تموم شد بیاین:279:

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    به مامانم میگم مامان کی میریم که واس من کفش بگیریم؟دیم جواب نداد دوباره پرسیدم جواب نداد ی بار دیگه ازش پرسیدم میگه خاک برسر مگه نمیبینی تو افق محوم؟؟؟؟چرا مزاحم میشی
    ؟بعدشم مگه نمیدونی سکوت نشانه ی رضایت هس؟ی بار دوبار چن بار اخه؟
    من>:(
    مامانم:(
    حمایت از بچه های بی سرپرست:smile:

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    ی پسردایی دارم 9سالش که بود(اوج گودزیلابودنش)همه ی موهاش ریخت دیروزتوفیس بوک یه عکس دیدم تانیم ساعت باکل خانواده داشتیم تشخیص هویتش میکردیم(مانیتورتوحلقم اگه دروغ بگم)تازه فهمیدیم اونه خداییش فک وفامیله داریم عایا؟؟؟؟؟ یعنی اعتمادبه نفس اینواگه خلال دندون داشت الان درخت نخل بود....

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اصن بش فک میکنم میپوکم ا خنده... آقا ما رفتیم امشب واسه مام گراممون ناز بیایم
    برگشتم گفتم : ماماااان.. من دیگه خونه هام شم شده ا بس ... ^___^ خخخخ لال شدما
    میخواستم بگم شونه هام خم شده...مامان: بدو بذار تو فور جوک تا داغه مطلب...
    ( قابل توجه جدیدا تو خونه ههههرچی اتفاق میفته میگه بذار تو فورجوک ب فکر
    امتیاز منه بدبختم نیستن کههه این مامان خانومیه ما!!!)

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    بچه هادیروزواسه گودزیلامون روفلش فیلم بردم فلشوازدستم کشیده داخل فلشونگاه میکنه بش میگم چراهمچین میکنی میگه میخوام ببینم فیلمات چیه اگه چرت وپرته الکی حافظه کامپیوترموپرنکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خداوکیلی این تن بمیره گودزیلاس داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لایک:آدم دردبچه ی مریضوفاش نمیکنه ک
    لایک:موضو ازاده داداش

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    سرخالم اولین بارکه رفته بود آموزشگاه رانندگی ونشسته بودپشت فرمون بلدنبود ماشینو برونه آقا این ماشینوروشن کرده بود هی گازمی دادهی گازمی دادولی ماشین راه نمی رفت اومد پایین یه نگاه به دوروبر ماشین کردکه آجری چیزی زیرچرخ نباشه دوباره سوارشد هی گازدا افسره هم که بغلش نشسته بود همین جورداشت نگاش می کرد تااین که پسرخالم نگاهش به دنده افتادکه خلاس (خلاص)بود........................بدبخت اون افسره که میخواسته بهش رانندگی یادبده.خخخخخخخخخخ

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یــــه روز مــامـــانــم داشــت شــماره خــالمــو میگــرفــت مــن بـــدبــختــم داشــتم بــه مخــاطــب خــاص مــردشــور برده فــکر میــکردم....!حــالا تــوجــه داشــته بــاشــید:
    مــامــانم:عــلو مِـــیترا؟؟؟چــرا صــدات ایــنقدر مزخــرف شــده؟؟عــلو عـــه میـــترا چــرا صــدای گــاو در میــاری؟؟؟هـهههـه مثــل مژده حــرف مــیزنی(منظورش عـــمه گــرامی من بــود)
    کســی کــه پــشت خــطه:نــازنــین چــی میــگی مــنم مــژده!!!
    مــامــانم:ای وای مژده تـــویی ببخشــید بــخدا مــگه ایــن کیــمیــا(خودمو میــگه)حــواس واســه آدم میزاره شــماره تو رو گــرفته میــگه مــامــان بیــا ببــین کیــه صــداش مــثل گــاوه!!!دخــتره چش سفیــد همــمونو مســخــره کرده!!!
    من بدبـــخـــتo-O
    عــمه گــرامــی @-@
    نــه تــرو خــدا فــک و فــامیــله کــه من دارم؟؟؟

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    چند روز پیش هر6 تا عموم با زنو بچه و مامامبزرگو دایی های بابام همگی خونمون بودن سر سفره عمو بزرگم برگشته میگه:راستی عمو امسال میری چندم؟؟
    خواهر گودزیلام(دهه ی 80)قبل از من برگشته میگه:سوم دبیرستان. بعد با حالتی که انگار تمام بدبختیهای دنیا سرش خراب شده برگشته میگه:خدا به دادمون برسه امسال شیفتش صبحه صبحا بد بختیم واسه بیدار کردن این خرس گنده اینم که تنبـــــــــــــــــــــــــــل!!!!!
    ینی من اون لحظه دلم میخواست افقو بترکونم!!

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    چند روز پیش صفحه نمایشگر گوشیم خراب شده بود رفتم دادم عوضش کردن بعد تم گوشی رو هم محض تنوع عوض کردم. تم گوشیم خیل ساده س فقط ی گل پشت زمینش داره.
    بعد آبجیم اومد گوشیمو دستم دید یهو از دستم کشید 4 ساعت زل زد ب گوشی بعد بهم گفت فلانی تو رو خدا تو روخدا منم میخوام منم میخوام چجوری واست این گل رو گذشت تو گوشیت ؟!
    اصن تا اینجا هیچی آخه ادامش دیگه چرا....
    من هیچی نگفتم گفتم جلو جمع ناراحت میشه بهش بخندم !
    رفته گوشیشو داده به شوهرش ببره تعمیرات موبایل ک برا اونم گل بذاره
    قیافه ی من قابل نمایش نبود والا واستون میذاشتم
    فقط من برم بمیرم دیگه ....