1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 3

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Aug 26, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    هرروز صبح که پامیشم میبینم آیفون خونمون خاموشه
    باخودم گفتم شاید اتوماتیکه شبا که مامیخوابیم خاموش میشه
    دیروزمشخص شدپدرخانوادمون 9به بعد خاموشش میکنه
    همه باباها کولر خاموش میکنن پدرما آیفون :279:
    ب کی بگم آخه؟؟؟

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و Goln@r از این پست تشکر کرده اند.
  2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اقا چند سال پیش دانش اموزای رشته کشاورزی مونو بردم مسابقات که تو دانشکده کشاورزی برگزار میشد با دانشاموزامون رفیم داخل اشپز خونه سلف سرویس ریس دانشکده هم اونجا بود یکی از بچه گفت اینجا چقدر کثیفه سلف سرویس مدرسه شبانه روزی ما از اینجا تمیز تره یکی از بچه ها گفت میخواین دست به کا ر بشیم اینجا رو تمیز کنیم رییس دانشکده هم گفت (البته با اعتماد به نفس کامل) مهندس بابا پور معاون دانشگاه هر وقت اومد اینا رو بگین یه کم خجالت بکشه شاید درست کنه اینجا رو یکی از دانش اموزاهم با ارامش کامل گفت مگه با شما گفتیم خجالت کشیدین که ایشون خجالت بکشه و در این لحظه بود که ما از خنده منفجر شدیم و رییس دانشکده هم از منطقه فرار کرد از در و دیوار سلف هم که چیزی باقی نمونده بود :35:)))

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    به دوستم میگم دلم گرفته میخام بایکی بحرفم...(بعدم میخام نازکنم میگم: ) اصن برم دوتا ژلوفن بخورم ک بخوابم.
    میگ: قرص چیه برو کباب بگیر بزن ب بدن!
    منم گفتم: باشه دیگ از این ببعد دلم گرف اس میدم ب ممد جیگرکی!
    اینجور ادمیه رفیق ما!!!‎:-D‎

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آقا(بعله منم ياد گرفتم) يكي از فاميل هاي دوستم با موتور تصادف كرده بعد آمبولانس اومده ببردش باباش اومده يهو همه ميان ميگن بچت چيزي نشده نگران نباش ميگه بچم به درک!
    موتورشو ميگم چيزيش نشده دو ميليون خريدم!

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاغا من نوشته هاتونو خوندم ولی قاطعانه میگم که هیچ کدومتون قدمن سوتی ناجور ندادید! واسه این که ثابت بشه یکیشومیگم فقط قول بدیدوقتی رسید به جایی که فناشدم یه فاتحه برام بخونید...
    عاغا من دوم بودم(دبیرستان) ساعت هفت صبح منتظرتاکسی که برم مدرسه که بالاخره یه تاکسی خالی واستاد هنومن این پای قلم شدمو نذاشته بودم تو که جرررررررررررررررررررررررررر...خشتکم جرخورد...حالاخودت تصورکن یه دختر(الان فهمیدید دخترم)تویه تاکسی خالی دیدم یارو داره میخنده...منم اصن به روخودم نیووردم که چه کردم...خیلی شیک ومجلسی تارسیدن به مقصد نشسته بودم.مرتیکه عوضی وقتی میخواس بقیه پولموپس بده برگشت نگام کرد خندید.منم اخمو پولمو گرفتم رفتم ینی وقتی رفت اینقد باناخون صورتمو خنج زدم که نگو یه دوقدم که رفتم یه فکری رسید به ذهنم گفتم نکنه یارو یه چیز دیگه برداشت کرده؟ ینی همونجاکف زمین ولو شدم...
    دلم میخواس اون موقع بدوم دنبال ماشینش پیداش کنم بش بگم والا به قرعان من نگو...یدم!!!!توروبه همو قرعان جای من بودی افق به دردت میخورد انصافا؟ من که اون لحظه باتموم و جودم میخواستم بترکم پاشیده بشم کف خیابونا!!!
    نخند...اغانخند...واس خودتم پیش میاد :279:

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    رفته بودیم عیادت یکی از اقوام که تو بیمارستان بستری بود(بخش اعصاب)
    کنار مریضمون یه پیرمرد 70.80 ساله هم بستری بود که حالش خراب بود ودوروبرش چند نفری بودن که واسه حالش گریه میکردن(ایشاالله خدا شفاش بده)
    بعد یکی از فامیلاشون که تازه از راه رسیده بود اومد خم شد صورتشو بوس کنه که مریضو یه تیک عصبی گرفتو یک تکون شدیدی خورد
    این بنده خدام از ترس یک جفتک بزرگی زد وافتاد رو مریض.
    دختراش :جیغ وهوار که بابامون خفه شد
    ما: مشغول حویدن تختای اتاق

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اقا سوم راهنمايي بودم امتحان علوم داشتيم
    بعد من يه نگاهي بيش به كتاب ننداخته بودم ، دبير كه سوال هارو گفت ، يكي از نقطه چين هامون جوابش "مساحت قائده بود"
    با كمال اعتماد به نفس زياد به جاي مساحت قائده نوشتم " مساحت قائدگيD:"
    هيچي ديگه بعد اينكه برگه رو دادم وقتي به عقب نگريستم ديدم دوستهام همه از خنده پهن شدن زمين D:
    قيافه دبير بعد از اون امتحان رو ديگه خودتون فرض كنيد ...

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    میگم :مامان پسره خیلی دوستم داره.
    میگه :محلش نزار!
    میگم :نمیشه اس میده.
    میگه :فک کن ایرانسله، راحت!!!
    بهترین مشاوره زندگیم بود... قانع شدم

❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده است.
  9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    ما سال چهارم دبیرستان یک معلم زمین شناسی داشتیم خیلی خوشکل بود بر خلاف تذکرات مدیر مدرسمون همیشه کاملا ارایش داشت یعنی کاملا هاااا
    ما با این خانوم زنگ اول کلاس داشتیم هممون زنگ اول توی چرت بودیم این خانوم هم که برامون داشت درس میداد احساس میکردیم یکی از فرشتگان زیبا روی بهشتی داره برامون لالایی میگه تا ما راحت تر بخوابیم
    جاتون خالی اصلا یک حالی میداد به جان شما
    اصن یه وضعی!!!!!!!!

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاغا یه بار دل درد خفنی داشتم با مامانمو داداشم رفتیم بیمارستان,بعداز اینکه بهم سرم وصل کردن (دقت کردین هر دردی داشته باشی سرم قندی_نمکی بهت میزنن!)پرستار به داداشم گفته بود مشکلش چیه؟داداش منم از اونجایی که خعععععلی مرض داره!گفته بوده دوستشو کشته,حالا از عذاب وجدان قرص خوردهکه خودکشی کنه,آخه مشکل روحی روانی هم داره!
    چشمتون روز بد نبینه نیم ساعت بعد دیدم پلیسه که ریخته بالا سرم!!
    ههههییییی خدااا, اینم داداشه که ما داریم؟!!