1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 12

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Sep 16, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    داﺩﺍﺷﻢ ﺩﻳﺸﺐ ﮐﻠﻲ تقلب ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍ ﺍﻣﺘﺤﺎن ﻓﻴﺰیکش ، صبح ﻳﺎﺩﺵ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﺒﺮﻩ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺩﺭﺑﺴﺖ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺳﺮ ﺟﻠﺴﻪ ﺑﻬﺶ ﺑﺮﺳﻮﻧﻪ !
    واقعا راضیم ازش …

mahsa.p و hosseiN.1 از این پست تشکر کرده اند.
  2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    سلام.خواهرم باخواهرزادم(3ساله) اومدن خونمون.خواهرزادم گفت چیپس می خوام،منم اینرو باخودم بردم سوپری که چیپس بگیره،دم ظهر بود سوپری هم شلوغ،یه پسره هم بود ابرو برداشته بود آرایش کرده بود موهاش روهم از پشت بسته بود.
    خواهر زادم یه خورده متعجب نگاش کرد بعد بلند بهش گفت بی ادب چرا روسری نپوشیدی توکه بزرگی
    آقا اینو گفت سوپری پوکید بدبخت پسره هم سریع در رفت.

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    بسه ها(همون بچه ها) یادتونه تو کتاب زبان فک کنم اول دبیرستان نوشته بود یه دانشمنده به جای تخم مرغ ، ساعتشو میندازه تو آب جوش بپزه . حالا من دچار بحران هویت شدم مثلا من وقتی موز پوست می کنم مغزشو میندازم تو سطل پوستشو می خورم آیا من عین این دانشمنده ام یا دانشمنده عین منه . فک کنم یه استعداد چکوفا نشده بودم خودم خبر ندارم نه؟ تازه این که خوبه یه دوست چکوفا نشده ی دیگه ای داشتم به جای پوست چیپس موبایلشو از ماشین پرت کرد بیرون بعد گفت بچه ها این چیپسه که انداختم بیرون فک کنم هنوز یه چن تایی توش مونده بود آخه سنگین بود ..............................

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    جونم براتون بگه دیروز عمه ام داشت با موبایلش بلند آهنگ پخش می کرد شوهر عمم بهش گفت چرا اینقد صداشو بلند کردی . عمه ام یه جواب داد که اگه مخترع موبایل می شنیدش همونجا خودکشی میکردو موبایلو اختراع نمی کرد
    بهش گفت تازه موبایلمو از شارژ کشیدم شارژه شارژه واسه همین صداش بلنده تقصیر من چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    ما هميشه وقتي سر صف واي ميساديم مديرمون ميومد رو سرمون ك مرتب منظم وايسيم و سرودو درست اجرا كنيم!!!!
    خلاصه اين مدير ما رو سكو ك واي ميساد 180 درجه گردنشو ميچرخوند به اين طرف و اون طرف ك همه رو داشته باشه در اين حين ك ميچرخيد بچه هاي پشتش از فرصت استفاده ميكرديم و حرف ميزديم يه روز زد و اين مديره ب دليل ليزر كردن چشاش عينك افتابي سياه زد در اين حين بود ك يكي از بچه ها گفت:: لامصب حد اقل عينكتو بردار بينيم كجا رو نگا ميكني ؟؟؟؟ سوتي نديم!!!

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    تو صف عابر بانک بودم یه دخدره که آستیناشو تا بازو زده بود بالا شلوارشم تا پوست تنگ بود و مانتوشم که دیگه معلوم بود،برگشته به من میگه گرمت نیست چادر پوشیدی؟؟؟؟؟؟یه نگاه بهش کردم با یه لبخند ژکوند گفتم جهنم خیلی گرم تره ها...همه افراد حاضر در صف رفتن تو افق!!

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاغا من یه خواهر گودزیلا دارم (4سالشه) خیلی رو ست کردن لباساش حساسه..
    دیشب چیزی رفته بود تو پاش داشت خون میومد, بهش گفتم بیا پاتو تمیز کنم, میگه نمیخواد رنگش (رنگ خون) به لباسم میاد.. (لباسش قرمز بود)
    بعلههه.. همچین گودزیلایی داریم ما..

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آقا مامانم تعريف ميكرد مامانم مجردي رفته بود مشهد با چند تا ازدوستاش. بعد تو هتل با يه زنه عربه دوست شده بودن.بعد اين زنه يه دختر داشت به نام مونا.يه بار دوست مامانم تو راهرو هتل يه پسره روديد شكل همون مونا يه ذره بزرگتر . رفت تو فاز عربي غليظ گفت به پسره:
    (هاااااااااااا هل اخوه مونا؟)يني تو برادر مونايي؟
    پسره هم رو ميكنه ميگه:برو بابا زنيكه ديوونه چي چي هي ميگي هل هل هل:smile:))IIII((((

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یادتونه دبستان که بودیم اگه چیزی رو ازمون می پرسیدن جوابشو نمیدونستیم میگفتیم ما فقط تا سر اینجا خوندیم ......!!!!

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یادتونه با اب و مایع ظرفشویی کف درست میکردیم بعد توی لوله خودکار فوت میکردیم حباب درست میشد ........ چه بچه های خلاقی بودیم واقعا
    البته اب کف هایی که خوردیم بماند !!!