1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 12

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Sep 16, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    اي خاطره كه ميگم خععلي واسم درد آوره
    همسايه بغلي ما يه درخت انجير داره تو حياتش كه بغل ديواره يعني وقتي من ميرم بالاي ديوار خودمون ميتونم از انجيراش بخورم عاغا پارسال من رو ديوار نشسته بودم انجير ميخوردم كه يه سنگ بهم خورد از ديوار افتادم پايين بعد يه صدا از اون طرف ديوار اومد كه گفت اگه يه بار ديگه بياي انجيرامونو بخوري با تير ميزنمت!!
    بله اون كه منو زد گودزيلاشون بود الانم انجيراشون رسيده ولي ميترسم برم بخورم
    آخه اينم گودزيلا انجير دوسته همسايمون داره؟

hosseiN.1 از این پست تشکر کرده است.
  2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    بچه ها کسی بوده که مثل من تو بچگی با شلنگ از پشت بوم هلی بورد (شایدم راپل) بکنه پایین خودشو؟
    خیلی حال میداد به جز اون قسمتی که پوست دستم زیر شلنگ کلن میرفت!
    ولی خودمونیم آیا واقعا با این کودکان آمریکا میتونه غلطی بکنه؟ :35:

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    رفتم یه بار مغازه آدامس بخرم،یه سوتی دادم در حد لالیگا
    گفتم ببخشید آقا یه بسته آدامس موزی با طعم توت فرنگی دارید؟؟؟؟
    قیافه مغازه دار : )
    من O--o

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    يكي از آشناهامون تصادف كرده تو بيمارستان بستري بود.باباش مياد ملاقاتش پسره ميگه باااااااااااااااااااااااااااابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ببين وضعيتم چي شده!پدره ميگه بيا يه هديه برات آوردم حالت خوب شه.رو ميكنه به پرستار ميگه اگه ميشه برين من با بچم تنها باشم.آغا تا پرستاره ميره پسره ميپرسه بااااااابا هديت كوجاس؟ باباهه ميگه اينم هديم كه الان بايد ببيني! پا ميشه يذره دست وپنجشو نرم ميكنه د بزن . اينقدر اين بچه رو ميزنه ميگه پدرسگ ولگرد زدي موتورو دربوداغون كردي هديه هم ميخواي؟
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    شايع شده اين فرد با 2هكتار بادمجون كاشته شده رو چشمش از بيمارستان ميره

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    تو خیابون رد شدیم یه پسره دختر نما ردشده از اینا که شال دور گردنشون میندازن تازه رز لب صورتی هم زده بودمامانم میگه دخترم این دختره چرا روسریشو نمیندازه سرش :279:
    نبینم تو هم از فردا مثل این دختر جلف(منظور پسر مذکوربود)تو هم از فردا روسریتو بندازی دور گردنت ها o-O

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    چند سال پیش خونه مادربزرگم بودیم زنگ زدن برای فروش کپسول آتش نشانی،داداشم برداشت(17 ساله) خانومه بهش گفت گوشیو بده بزرگترت،داد به دختر خالم(13 ساله) دوباره خانومه بهش گفت بده بزرگترت داد به من(11 ساله) سه باره به من گفت بده بزرگترت منم دادم به اون یکی دختر خالم(3 ساله) فقط نمفهمیدیم چرا خانومه گوشیو قطع کرد!
    ما :35:
    خانومه :279:
    سازمان آتش نشانی×_×
    کپسول آتش نشانی@_@

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دوستان این اتفاق جلوپاساژ علاعدین افتاده،خالم میگف توماشین بودیم1 پرایده با 3سرنشین اومد به صورت کج جوری که پشت ماشین جلوی ماشین خالم بوده وایمیسه که پارکبان میاد بشون میگه عاقا دنده عقب بیگیر صاف پارک کن.طی اقدامی 3نفر پیاده میشن پشت ماشینو میگیرن بلند میکنن صاف میکنن :279:||| اونوخ بعدش ازعلاعدین با کارتن کارتن آی پد اومدن بیرون..
    قیافه پارک بان وخالم تا امروز هنگه o_O

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاقا پسر خاله ی ما2ساله ازدواج کرده نشسه بودیم دور هم گفتیم ورق بازی کنیم..عاقا ما2به 2نشسیم پسر خالم با زنش بود.. هیچی تا ورق اومدیم سوالات عروس خانوم شرو شد،شاه وسط بود گف به شوهرش این کایه؟(k) اونم گف آره ،هی میپرسید من جای (j)بیام؟خشت چیه؟گیشنیز کدومه؟پسرخالمم کروکی میکشید واسش..هیچی دیگه ما قید بازیو زدیم پاشدیم رفتیم بعد2ساعت پسرخاله ما داش به زنش پیکو توضی میداد...
    خدا درو تخته رو جور کرده هاااا :279:|||||

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آآآآآآآقااااااااا.... به اين رفيقاي من هرچي بگين بازم كم گفتين واقعا يعني آخر سوژن به قران..(حالا باقيشو گوش كن).
    يه روز 4 تاي تو اتوبوس بوديم يكي از اين فلك زده ها(رفيقام) خواست كه تو ايسگا پياده شه ييهويي(ييحويي) نفهميديم كه چي شد اين بدبختو در حال پشتك كاماندويي زدن ديديم نگو در باز بوده و بله بقيشو حدس بزنين اين بيچاره قبل از اينكه آقا راننده ترمز كنه پريده پايين و دچار اين حادثه شده بدبخت.....
    واكنش من و بقيه رقيقام در اون لحظه..=...در حال قاز زدن صندلي هاي اتوبوس..
    بقيه مسافرا :35:))))))))))).
    راننده :279:.000000000
    راهنمايي و رانندگي :((((((((((((
    امور جاده سازي :(((((((((((((
    سوسكاي تو پياده رو :35:)) :35:))))‌ :35:))))
    بچه ها واقعا مرسي كه موجبات شادي و تفريح مارو فراهم ميكنيد.. :35:)

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آقااا(بله من یه ادبیاتیه متعصبم....حرفیه!!!!) یه بار داشتم صورت دخمل همسایمونو که یه گودزیلای 4 ساله دارن اصلاح میکردم از قضا گوودزیلاشون همراهش بود....
    بعععععععععععععععععله واس من آبرو نموند...دگ روم نمیشه تو چشم داداششه گودزیلا نگاه کنم....
    چون شب که گودزیلا رفته بود خونشون یه نخ برمیداره میبنده به دستش((مثلا میخواسته کارمنو انجام بده((اصلاح کنه)) میفته رو صورت داداشش...داداشه میگه این کارا چیه؟!
    وگودزیلا میگه میخوام از اون کارا که دخمل زاینده رود رو صورت آجی(خواهرش)انجام داد بکنم...
    من:من نابودم قیافه نمونده که نشونتون بدم که...
    داداش گودزیلا>:(-@
    خود گودزیلا:گودزیلا که نشون ندادن نداره دگ خودتون اوستایین