1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 11

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Sep 12, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    ما یه گودزیلا داریم که یه گربه رو از بچگی بزرگ کرده دیشب رفتم آشغال ها رو بزارم دم در گربه رفت دیگه برنگشت اونهم زد زیر گریه اول هرچی فحش بلد بود بهم داد بعد ازم دیه خواست اونم یک میلیارد تومن تا فردا صبح وگر منو میبره زندان خدا حافظ

2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دیروز میخواستم برم آرایشگاه به مامانم میگم موهامو چه مدلی بزنم میگه:
    سیفونی!!
    میگم هان!!
    میگه یه پسره رو دیدم از موهاش خوشم اومد مدلش رو پرسیدم گف سیفونی!!
    میگم مامان یه وقت تیفوسی نبود!!
    میگه چرا خودشه!!
    اه واسه آدم حواس نمیذارید که!!
    کفگیرم کو؟؟
    غذام سوخت!!
    لایک:خدایی خیلی ننت فشن کار میکنه!!
    لایک:راست بگو حالا موهاتو سیفونی زدی یا تیفوسی؟؟

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یکی ابهم اس ام اس داده یه رمزی رو واسم فرستاد.رمزو به عنوان شارژ وارد کردم میبینم error میده.ازش پرسیدم چیه این؟
    برگشته گفته شماره حسابمه پول واریز کن.
    ...هه هه.بیچاره نمیدونه من الآن کنار میدون در حالی که یه کاسه جلومه و پام از زانو به پایین تا شده تو پاچه شلوارم دارم از روی ویلچر واسه چهارجک پست میزارم.
    مردمم خسیس شدن.فقط بیشت پنج تومنی پنجایی میدن نامردا.D:

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاقا یه بار ما موقعه پیاده شدن از تاکسی پرسیدم اقا کرایه چقد میشه؟راننده هم یه جوری گنگ گفت 500 تومن من نفهمیدم چقد میگه پرسیدم,ببخشید چقد؟گفت:500 .من بازم نفهمیدم یه بار دیگه گفتم شرمنده چقد؟یهو قاطی کردباصدای بلند گفت خانوم میگم 500...منم یهو هول کردم گفتم:خو آقا نشنویدم!!!o--O
    راننده ه بهم گفت:برو پایین خانوم..بروپایین تو...هم کری..هم لال!!!O--X
    هیچی دیگه مونده بودم به حال خودم بخندم ,گریه کنم ...یهو افق اومد تو ذهنم الان تومسیر افقم...یکم جا باز کنید
    لایکم کنید لدفن من تازه واردم

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دیشب یخچال خونمون خراب شده خنک نمیکرد
    به مامانم میگم میخوای تعمیرکار بیارم درستش کنه؟؟؟
    میگه خفه شو از بس در یخچالو باز و بسته کردی خراب شده
    یه همچین مامان عیب یابی دارم من!!!!!!!!!!!

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دیروز داشتم کارگری میکردم برام پیام اومد دیدم )الهام : عشقم,نامزدمه ( پیام داده : کامران اعتبار ندارم با گوشی بابام اس دادم , امشب حتما بیا خونمون خدافظ ^___^
    منم پیام دادم : ** سر دو تا چشم خوجگلم , حتما میام ، دوست دارم عروسک خوجگلم خدافظ **
    اوستا داد زد : کامران پس گچ چی شدددددد ؟ عاغا منم سریع رفتم یه گونی گج بیارم
    خلاصه شب رفتم خونه , موهارو فشن کردم , تو اینه نگاه کردم وایییی چه پسر نایسی ^_^ خدا برا مامان بابام نگم داره ^__^
    البته یه چوچولو هم بهشون صبر بده !!! ,دی :
    خلاصه بعدش رفتم خونه عشقم , نشسته بودیم داشتم سخنرانی میکردم دیدم گوشیم یه صدایی داد : دی:
    این که صدای تحویل پیام بود @@ دیدم اون طرف گوشی بابای عشقم براش پیام اومد ، وای ی ی ی ننه جان همون پیام من بود که نوشته بودم دوست دارم عروسک خوجگلم ،باباش , نامرد با صدای بلند هم خوندش آبرو برام نزاشت اون لحظه فقط دوس داشتم زمین باز بشه گازم بگیره ، یعنی الان یادش میفتم تا سرمو نکوبم به دیفار سبک نمیشم ^___^

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یادش بخیراون زمان که تازه کامپیوترخریده بودیم دستمون رفت رومای کامپیوترازاون بابا اومدگوشه پایین سمت راست هرکاریم میکردیم نمیرفت بالا!!!!!بردیمش سراوساکصافطططط گفت بایدویندوزش عوض شه هیچی دیگه ویندوزوعوض کردکصافططططططططط نامردمگه دستم بهت نرسه

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    نشستیم داریم فینال چمپیونز لیگ (بایرن،دورتموند) نگا میکنیم دختر خالم اومده میگه دربی
    استقلال پرسپولیس که میگن اینه مام گفتیم اره بعد اخره بازی که داشتن جامو بلند میکردن
    گفت اینا که قیافه هاشون همه خارجیه
    من:16:
    اخوی:!!!!!!!
    اخوی دختر خاله:35:)))))))
    عادل فردوسی پور:;-)

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    بچه که بودم از تلوزیون میترسیدم فکر میکردم هر کس فضولی کنه میندازنش تو تلوزیون تا اون تو بزرگ شه!!!
    اون موقع بچه ها چی بودن حالا چی شدن
    گودزیلای عموم از سب تا شب پا بازی زامبی اونوغت من با این هیکل هنوز جرءت نکردم فیلم اره رو کامل ببینم.

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    بابام تعریف می کنه کلاس پنجم که بودم بچه درس نخونی بودم مامان بزرگم بهم گفت اگه امسال رفوزه نشی بهت پنجاه تومن پول می دم (اون موقع خیلی پول بود) اون سال هم رفوزه شدم توی کارنامه ام بزرگ نوشته بودن مردود . کارنامه را بردم نشونش دادم گفتم بیا نوشته مردود مادر بزرگم چون سواد نداشت رفت داد به دختر همسایه تا براش بخونه دید درسته از اونجا که معنی کلمه مردود را نمی دونست پنجاه تومن به من داد .من هم فرصت را غنیمت شمردم تا می تونستم خرج کردم آخر شب که برگشتم .بابام که موضوع رو فهمیده بود اونشب یه کتک مفصل بهم زد که خوش گذرونی اون روز از دماغم که هیچ از جفت چشامم زد بیرون.