1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 11

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Sep 12, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    عاقا مایه دوست داریم همزمان با چهارنفره!یه روز دوستم داشت میگفت که ادم توزندگیش یه بار عاشق میشه . منم دیدم الکی داره ژست وفادارا رو میگیره بهش گفتم : تو که با چهارنفری دیگه این حرفونزن ! اونم گفت : من یه عشق بیشتر ندارم بهت ثابت میکنم ببین اقای ر بی افمه . اقای م داداشم . اقای ب شوهرایندم . اقای س هم عشقم !

2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    )پسر بخونن (آدم وقتی با عشقش میره شهر باید سیاست داشته باشه ^_^
    مثلا خود من وقتی با الهام میرم شهر میگه کامران نگاه اون اتو مو چه خوجگلههه , یعنی کامران سریع برام بخرش که چشماتو از کاسه در میارم ^__^
    منم که میدونم اون اتو مو حد اقل هشتاد هزار تومن قیمتشه به الهام میگم آره ه ه ه تازه اون دوتا اتو مو کناریش هم خوجگلن ،اونم میگه آره ه ه ه ، منم که تیرم به هدف خورده میگم : خب عزیز دلم الان بریم خونه بعد تصمیم بگیریم کدومش خوجگل تر بود که بخریمش و به همین سادگی از محل خطر دور میشیم ، به این میگن سیاست , اصلا تو خونه به من میگن کامران سیاست باز ^__^
    حالا پسر بیان وسط , دست دست دست , جیغغغغغ , هوراااااا , همه باهم داد بزنید : کامران قرش بده کامران قرش بده , دست ت ت ت
    ))) ناموسن مدیونید اگر فکر کنید فرداش باید برم سه تا اتو مو رو با هم براش بخرم ^__^((( حالا دختراااا دست دست دست ,جیغغغغغغ ,هوراااااا, خب شادی دیگه بسه بسه این سبک بازیا چیه الان پلیس میاد فکر میکنه پارتیه!!!

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اغا یکی از اشناهامون از دستگاه دراز نشست های تن تاک گرفته
    همین اول که باز میکنه جومیگیریدش یهویی باسرعت میشینه روش تا ته میبره عقب؛
    الان یه هفتس ستون فقراتشو گرفته
    داره میره دکتر
    خو مگه مجبوری برادر من؟

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اغا اون زمانا که خنده بازار پخش میکرد«مدیر مدیره بوبوق بووووق»یادتون هس؟
    مدیر بابام تعریف میکرد :
    داشتم سر صبح میومدم دیدم گودزیلای همسایه منو اینجوری0_0 نگاه میکنه
    رفتم جلو گفتم عمویی چطولی؟
    زل زده تو چشام میگه:مدیر مدیره بوبوق بووووق!
    بعدم دررفته :279:
    :279:

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاقا دیروز به یه آگهی ماشین زنگیدم 20 بار زنگ خورد ، طرف با عصبانیت برداشت گفت وقتی برنمیدارم یعنی فروختم دیگه (نزدیک بود منو بزنه ها) گفتم به سلامتی ایشالا خرج اعصابت میکنی دیگه بعدم برای جلوگیری از شنیدن حرفای بـــــــــــــــــوق سریعن گوشیو قطع کردم.
    لایک=ای آدم ترسو
    لایک=تو خودت از اون بدتری
    لایک=از کودوم تیمارستان فرار کردی ؟؟

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    بامامانم رفتم پارچه فروشی... سه چهارتا پارچه گرفتیم.مامانم میخواست حساب کنه خیلی هم شلوغ بود گفت آقا این پارچه هارو بکش!! مازدیم زیرخنده دوباره چند دقیقه بعدش گفت آقا اینا رو بکش دیگه..!!!!!!!!! فروشنده پوکیده بود از خنده... به مامانم گفت خانم مگه پیازه که بکشم.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من که از خجالت اومدم بیرون...
    llllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeee

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    من همیشه سعی میکنم تو خونمون بابام آیفون رو برنداره...همین که برداشت میگه الو سلام علیکم...ملت دم در:O_O

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    مهمون داشتیم سر سفره نشسته بودیم همه داشتیم شام میخوردیم...اومدم واسه خودم آب بریزم دیدم هرچی میریزم اصن پر نمیشه میریزه زمین...
    یهو داداشم داد میزنه میگه خواهر احمق من دوس داری لیوان رو برعکس کنی...به جات بادمجون میکاشتیم بیشتر خاصیت داشت...
    تو فکر بودم حواسم نبود خوب...*_*

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یادمه مهدکودک که میرفتم دوتایمه بودیم یه هفته درمیون صبح وظهر. منم هفته هایی که تایم صبح بودیم همیشه یا سرم درد میکرد یادلم!!!!! اما تایم ظهر....سرحال...مثل شاخ شمشاد...!!!!!! آخه بچه ی 5ساله چی به سردرد...! اونم احتمالا درحد میگرن...!!!!!!!!!!!!!! من فقط اینجوری بودم یا شمام توی این مورد مشترکین!!!؟؟؟///.........
    lllllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkeeee

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دیشب رفتم خونه الهام اینا برنجو کبابو دوغو خلاصه هعییییی از چی بگم برات ؟
    الهام : مامان کامران میگه دوس داره خودم براش غذا درست کنم
    ))کامران به گور باباش خندید , چرا حرف میزاری تو دهنم , لامصب یه ماهه گوشت نخوردم , نکن عشقم ,نکن گلم , بترس از روز رستاخیز((
    مامانش: باشه عزیزم
    نیم ساعت بعدش اومد تا تخم مرغ و سیب زمینی درست کرده
    اون : کامران بخور ببین مزش چطوره؟؟؟ ^__^ بعد مظلوم تو چشمام نگاه کرد و منتظر جواب بود هعععیییی منم چشمم پیش برنج و کباب بود گفتم :
    من : به به مزه برنج و کباب میده
    وای ی ی مزه پسته هم میده
    الهام : کامران مسخرم میکنی؟؟
    کامران ن ن ن میکشمت
    من : فرارررر , و داد میزدم غلط کردم غلط کردم خوشمزس س س
    الهام : غذای منو مسخره میکنی بی احساس چشماتو از کاسه در میارم
    دی :16: :16: , اینم قیافه افراد خونشون @@ @@ @@ @@
    گروهی پرسیدن کامران مگه تو خودت خونه زندگی نداری هر شب خونه الهام اینایی , عاغا خب اون نمیاد خونه ما , منم دلم تنگ میشه براش