1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه کوچولو هم شده بخند 11

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Sep 12, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    دیروز مامانم زنگ زده میگه محمد پاشو بیا مدرسمون (مامانم معاون دبیرستانه) منم رفتم دیدم که مدیرشون افتاده رو صندلی و مامانم و همکارش دارن بادش میزنن میگم:چی شده؟؟
    میگه:هیچی کامپیوتر روشن نمیشه!!
    میگم مگه کاریش کردین؟
    میگن نه فقط تمیزش کردیم که ویروس نگیره!!
    من قیافم مثل پد موس شد!!
    میگم خب حالا چیکارش کردین!؟!؟
    یه همکارای مامانم با قیافه حق به جانب میگه!!
    من به مامانت گفتم که وایتکس نریز بذار من با جوهر نمک بشورمش ولی نذاشت فقط گذاشت من بهش مایع دستشویی بزنم!!
    من:eek:ö
    مامانم میگه چیزی نشد که!! بجاش خوب تمیز شد!!تو ای حین خانوم مدیر گف :محمد جون درس میشه یا من بد بخت شدم
    منم گفتم اتفاقی نیوفتاده فقط. ..
    اونم قش کرد...
    لایک:داداش تو حرف بدی نزدی!!فقط حقیقت رو گفتی!!
    لایک:راستشو بگو شب کجا شام خوردی چون مطمئننم مامانت خونه راهت نداد!!

2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    یک بار سر امتحان بودیم همه جا هم ساکت یهو یکی از دوستام مخش پوکید با صدای خیلی اروم گفت: کوشا میگه میچرخه توی سرم هزار تا...
    بعد یهو همه ی بچه ها با صدای خیلی بلند گفتن: هزارتا!!!
    اون یارو خودش سکته ناقص زد که هیچی مراقب بد بخت هم که در حال چرت زدن بود یه متر پرید هوا.
    اقا ما رو میگی داشتیم میمردیم(اون موقع گاز زدن مد نبود)

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دیروز رفته بودم مهمونی یه پسر داشتن یکم شیرین بود (جدی میگم) بعد بهم گفت بریم pes بزنیم منم گفتم باشه رفتیم سر جمع 3 بازی کردیم بازی اول 4 تا بهش زدم دیدم ناراحت شد ولی به روی خودش نیاورد منم دلم براش سوخت بازیای بعدی ی کاری کردم که ببره شاید باورتون نشه ولی اینقد که با هر برد خوشحال میشد برا تولدش نشده بود
    انصافا درسته بازیارو باختم ولی این باختا رو با هیچکدوم از بردام عوض نمیکنم چون ی شیرین عقل رو خوشحال کرده بودم

4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    امروز مامانم وسط سالن پذيرايى يه سفره پهن كرده بود داشت گوشت پاك ميكرد . منم آشغال گوشتا رو ميديدم حالم داشت به هم ميخورد ، بهش گفتم مادر من پاشو برو تو آشپز خونه پاك كن من حالم داره بد ميشه .! گفت به درك كه بد ميشه . چند دقيقه بعد گفت بيا سر اين گوشت رو بگير من ببرم گفتم بدم مياد يه پوز خند زد ! همون موقع در زدن رفتم در رو باز كردم ديدم زن همسايمونه با دختر 18 سالش .! كه گفت مامانت خونس!؟ گفتم بفرماييد . دارن گوشت پاك ميكنن.! اونم رفت تو سالن و با مامانم گرم گرفت دخترشم كنارش نشسته بود . اقا نميدونم چى شد كه مامانم گفت : پسر من از ديدن گوشت خام و دست زدن بهش بدش مياد
    زن همسايه : دروغ ميگى مگه ميشه !!
    من : مادر مزاح ميكنن . من داشتم كتاب ميخوندم براى همين نتونستم كمكشون كنم گوشت كه چيز بدى نيست.!
    مامانم يه تيكه اشغال گوشت برداشت و در عملى غافلگير كننده خيز برداشت طرف من بدبخت .! منم كه از گوشت بدم مياد چنان نعره اى زدم و خودم و از رو مبل پرت كردم رو زمين كه زن همسايمون و دخترش تا سه ساعت داشتن ميخنديدن .! جالبه مادرم ول كن نبود منه بدبخت و با اون تيكه گوشته همچنان داشت دنبال ميكرد منم از رو مبلا ميپريدم .!! فكر كنين يه پسر 24 ساله رو با اين حركات موزون و نعره هاى گوش فلك كر كن اونم جلو دختر همسايه داف و خوشكلش :279: بعد ببينين چى كشيدم من :279:
    خو چيكار كنم بدم مياد .!!!! مگه چيه :279:

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    بچه های دهه هفتادی اینو یادتونه؟؟؟؟؟

گل گفتی آی گل گفتی
    مثه یه بلبل گفتی
    جواب عالی دادی
    غنچه بودی شگفتی

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    من شبا کتاب میخونم اونم تا صبح.
    یه بار که داشتم می خوندم رسیدم به یک جای خیلی خنده دار کتاب.هیچی دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم زدم زیر خنده یه هو همه اهل خانواده بیدارشدن فکر کردن دزد اومده همینجوری همه جارو میگشتن بعد همسایه ها هم از سرو صدای اینها بیدار شدن بعد فهمیدن قضیه چیه مرو تا دو هفته از کامپیو تر و بقیه چیزا حتی تلوزیون و موبایل محروم کردن.الان بعد از دوره محرومیتمه که اینو دادن.

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    چرخ دوچرخم تو حلقتون اگه دروغ بگم ،
    دیروز داشتم تو پیاده رو دوچرخه سواری میکردم که یک یارو دیگه هم از روبرو با دوچرخه اومد از بغلم رد شد و نزدیک بود به ما بزنا ما هم که عصبانی شدیم یک دفعه داد زدم گفتم :
    هوووووو ، خیابون یک طرفست الاغ ،
    فقط نمیدونم چی شد که یارو با مخ رفت تو تیره چراغ برق ،
    قیافه ی من :(
    قیافه ی مردم :279:
    قیافه ی یارو #@$¥£=$ ..... بوق ، بوق ، hang .......

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آقایون خانوم ها سلام
    این تبلیغه هست در اینترنت به دنبال چه هستید رفتم عضو شدم حالا یه ایمیل پر از ترول برام فرستاده یکیش خیلی خنده دار بود
    نوشته بود:
    قدم اول شکم را پاره کرده و دستگاه گوارش را بیرون بیاورید
    قدم دوم دستگاه را سر و ته کرده و در جای خود قرار دهید
    قدم سوم شکمتان را بدوزید
    قدم آخر :حالا هی گ.و.ه بخور و غذا ب.ر.ی.ن
    می خوام این کار رو به شما پیشنهاد بدم خیلی جالبه آدم دیگه گرسنش نمیشه

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    تو کوچمون دعوا شده بود یکیشون بلند گفت گردنم گلفته زورمم زیاده میخوای چی کار کنی هاااااااااااااا؟
    یه پیر زنه از پنجره اومد بیرون گفت زورت زیاده برو دستشویی خالی کن!!
    همه دعوارو بی خیال شدن داشتن میمردن از خنده بنده خدا همونی که این حرفو زده بودم مونده بود چی کار کنه؟؟
    خداییش دمش گرم

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آغااا يه بار مهمون داشتيم كه خيلي خيلي باهاشون رودروايسي داشتيم اصن در حد نيوكمپ...يني مث عيد افتاده بوديم به خونه تكوني كه همه جا تميز باشه چند مدل غذا و اينا...همه چي مرتب بود...كه چشمتون روز بد نبينه....ما يه طوطي سخن گو تازگيا پيدا كرديم كه ظاهرا از صاحاب قبليش فقط فحش ياد گرفته ... يني از وقتي اينا اومدن تو خونه اين طوطيه هر چي فحش بلد بود بارشون ميكرد...هيچي ديگه الان چند وقته نميدونم چرا تماسامونو جواب نميدن شما ميدونيد عايا؟؟