1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه نصحت به همجنسای خودم.....

شروع موضوع توسط Iron Man ‏Aug 8, 2013 در انجمن روابط دختر و پسر

1. shakila_nanaz

shakila_nanaz ✓※ زنــدِگــے مـَــלּ ســآےز تــــو نــےـس ※✓

2,027
    31,782
    69,855
  2. Iron Man

Iron Man ای روزگارچرا با ما بدی؟

1,089
    1,523
    344
    روحت شاد...

3. Iron Man

1,089
    1,523
    344
    شما تو بحث شرکت نکن اگه بدت میاد اجبار که بهت نشده،،،،،

sepideh.S از این پست تشکر کرده است.
  4. mahsa.p

mahsa.p بی حوصله

799
    4,008
    340
    حرف ایرون درسته مرسی

5. sepideh.S

sepideh.S Ceramist

970
    3,329
    436
    100% نمیشه گف چنین چیزی در3
    ولی من واقعا متاسفم ک چنین وضعیتی اینجا ایجاد شده ک ما بیایم بخاطرش بحث کنیم.....................امیدوارم وضعیت به صورت نمونه و عوض شه
    I hope..................

6. Iron Man

1,089
    1,523
    344
    ممنونم

7. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ♫ بـآنـویِ آسِــمـآن هـآ ♪

2,622
    13,349
    3,688
  8. abje

abje

115
    271
    176
    هوووووووم . من همه ی تاپیکای این پست رو خوندم از نادر اتفاقاس پس نویسنده این تاپیک میتونه به خودش بباله. من اینجا بزرگترم همیشه هم از خونوادم دور بودم یعنی حدودا با امثال میشه 9 سال پس کلی اطلاعات تو ایم زمینه دارم . اول از اقایون شروع کنم که مدعی پاکین و هزار حرف نگفته اقایونی که تا به یه خانم میرسن فراموش میکنن این خانمی که جلو روشونه مثل خواهر خودشونه ،کلا فراموش میکنن و به خانم پیشنهاد س ک س میدن ،ادم حالش از این مردا به هم میخوره ،از اون مردایی که زن دارن و کنارش با صد تا دختر دیگه هم رابطه دارن جالب اینجاست که توجیهشون برا این کار زشتشون اینه که بهت میگن"مثل اینه که هر شب خورش بخوری ولی با مدلای متفاوت" ادم بعضی وقتا میگه ای کاش میمردم و این چیزا رو نمیدیدم ؛مردایی که تا یه کمک ازشون میخوای کنار این کمکشون یه چیز دیگه هم ازت میخوان زود صمیمی میشن"حالا شمارتو بده ،با شماره خودت زنگ بزن با شماره داداشت زنگ نزنیا " . میدونید دختراتشنه محبتن ،اگه یکی بهشون محبت کنه همه چیزشون ر میذارن ولی یه مرد چی ؟!یه مرد از هیچ چیزش نمیگذره . تو این روابط این خانما هستن که لطمه میبینن. من کلی ادم میشناسم که به خاطر همین موضوع خودکشی کردن ،به خاطر یه اشغال که اسم خودش رو مرد گذاشته طرد شده . تا یه چیری هم میشه میگن دختره خودش درست نبود اگه دختر پاکی بود که از این کارا نمیکرد ولی این جمله رو نمیگن که مردای ما خیلی اشغال شدن و حریص.ولش کنید بقیش رو، چون دارم عصبانی میشم فکر کنم اخر امسال به خاطر تنفرم از مردا یکیشونو بکشم ،خوبم میشه ها یه اشغال کمتر !!!!!!

Mahsa Na و magid202020 از این پست تشکر کرده اند.
  9. magid202020

magid202020 خوشا عشقو خوشا خون جگر خوردن

854
    2,911
    335
    امو ابجی ریلکس تر میفتی سکته میکنیااااااااا