1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه نصحت به همجنسای خودم.....

شروع موضوع توسط Iron Man ‏Aug 8, 2013 در انجمن روابط دختر و پسر

1. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    سمنان

2. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    نه چرا شرمنده حقيقته
    كتمان حقيقت كاري رو درست نمي كنه

sepideh.S از این پست تشکر کرده است.
  3. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    واقعا حماقت بعضي ها ادمو ديوونه مي كنه

sepideh.S از این پست تشکر کرده است.
  4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    نه آبجی حماقت نیست ...
    عشق+کشش جنسی
    هرکی بگه به جنس مخالفش کشش نداره یه دکتر بره...
    من میگم اول عشق...
    اگه عاشق محض یکی بشی بهت بگه بیا خونمون بار اول و دومم قبول نکنی بار سوما قبول میکنی...
    اتفاقا پسره خیلی هم پاک تو هم پاک...
    واقعا دسته گل...
    تو خونه یه تماس بدنی خیلی خفیف یا یک بوسه از لب هم مساوی با انفجار شهوت در هردوتون...اینجاست که خود دختره خودشا در اختیار پسره میزاره...
    غافل از اینکه کارتون که تموم شد حتی اگه منجر به پاره شدن بکارت هم نشه دلش زده میشه پسره ناخوداگاه و حتی ممکنه بگه تو که به من حاضر شدی تسلیم شی با بقیه هم میشی...و دختر میمونه و کلی دلزدگی از دنیا و .......

Mahsa Na و sepideh.S از این پست تشکر کرده اند.
  5. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    من به این نتیجه رسیدم مقصر هردو هستند نه فقط پسر یا فقط دختر...
    به سلامتی پسرایی که به عشقشون دست هم نزدند تا اگه بهم نرسیدن بدونن همسر کسی دیگ را لمس نکردن...

Mahsa Na، sepideh.S و afsoon از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    كشش جنسي سركوب شده ست كه يهو با تماس هاي كوچيك منفجر ميشه
    اگه از همون بچه گي براي دختر و پسر تو ضيح داده بشه اين جوري نميشه انقدر كه تو كشور ما اين چيزا مخفي شده و راجبش صحبت نشده جوونا حريص شدن نظر من اينه كه بايد از همون اول براي بچه ها اين چيزا باز بشه كه وقتي به سن منو شما رسيدن حريص نشن واسه اين چيزا البته اين نظر منه :16:

Mahsa Na و sepideh.S از این پست تشکر کرده اند.
  7. این پستو هرکی نوست ازین تیریپ پسرایی بود که میخواست یه مطلب فمنیستی بنویسه خودشو پیش دخترا شیرین کنه

دخترای الان که اصلا بوس بغل خلاف سبکشونه مرد هم بالا سرشون باشه و نباشه فرقی نداره
    یه دختر میشناسم دوتا داداش قیصر داره تازه امسال دنبال دفترچه کنکوره خیلیم خانوادش آدمای خوبی هستن ولی دختره با این سنش اوپنه
    من خودم با یه نفر دوست بودم همش هم جاده خاکی میزد. بعدش فهمیدم تموم حرفاش دروغ بود بهم گفت همسنیم ولی دو سال ازم بزرگتر بود هم شوهر داشت هم بچه
    خودش به درک من خیلی ازین ناراحت بودم به اون شوهر بچه خیانت کردم تنها جواب که تونست به من بده این بود 14 سالگی شوهر کرد زندگی نکرد. الان میخواد زندگی کنه
    دخترا همشون نامردن فقط بازیگرای خوبی هستن

MHK1372 و دوستانه از این پست تشکر کرده اند.
  8. Iron Man

Iron Man ای روزگارچرا با ما بدی؟

1,089
    1,523
    344
    آقا من کاری ندارما ولی این مسله هم به دخترا و هم به پسرا مربوط میشه یه مسیله دوطرفه هست از طرفی من پسر همیشه دنبال ..... هستم .ولی تازمانی که خود دختر ... نباشه منکه نمیتونم بهش دست بزنم یا نگاه کنم شما برو شعر حجاب ایرج میرزا رو بخون میفهمی چی میگم...

9. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    دقيقا

10. Iron Man

Iron Man ای روزگارچرا با ما بدی؟

1,089
    1,523
    344
    آقا من کاری ندارما ولی این مسله هم به دخترا و هم به پسرا مربوط میشه یه مسیله دوطرفه هست از طرفی من پسر همیشه دنبال ..... هستم .ولی تازمانی که خود دختر ... نباشه منکه نمیتونم بهش دست بزنم یا نگاه کنم شما برو شعر حجاب ایرج میرزا رو بخون میفهمی چی میگم...

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.