1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یه لحظه به شوهرت فکر کن ...

شروع موضوع توسط azetrom_92 ‏Aug 12, 2013 در انجمن درد دل

1. sajad0g

sajad0g

681
    2,328
    422
    یاد یه خاطره افتادم،یادم نیس چرا اعصابم خورد بود ولی اونقدر خورد بود که داشتم تو خیابون دنبال یکی میگشتم که بهم بگه تو که بزنم لت و پارش کنم تا اینکه رسیدم به یه زن و شوهری که پسره اگه ته ریش رو نمیذاشت با دختر اشتباهش میگرفتی و دختره هم که از روسری به جای شال استفاده کرده بود و یه وضع افتضاح و فجیعی داشت که اگه نمیپوشید حجابش بهتر بود،ما رفتیم به پسره یه حرف ناموسی خیلی بدی زدیم و منتظر بودیم که دعوا شروع شه که پسره گفت برو گمشو تا زنگ نزدم پلیس 110 بیان ببرنت
    من:confused:
    پسره:sick:
    دختره:wink:
    مدرسان شریف:3:

sara از این پست تشکر کرده است.
  2. flor@ns

flor@ns دعا کن برای منو آرزو هام....

767
    2,105
    317
  3. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005

4. بله درسته. مردها باید خودشونو حفظ کنن اما هیچ کس نمیتونه تضمین 100 درصدی بده که به دخترای مردم نگاه نمیکنه!

afsoon از این پست تشکر کرده است.
  5. Azin

Azin بیخیال...میگذره

381
    1,471
    375
  6. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
  7. خواهش میکنم

8. SARAH

SARAH to be or not to be...This is problem..

190
    685
    189
  9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    من ازدواج کردم البته قبل ازدواج اتمام حجت میکنم و کاره فرهنگی:16:
    اما بعد ازدواج بهش میگم خانومه گلم تو هر جوری میخوای با هر قیافه و لباسی برو بیرون...اما بدون شوهرت و کسی که عاشقته و جونشا به پات میده اذیت میشه..همبن...اذیت میشه چشمای نامحرما رو بدن زنش ببینه...
    نه اجبار میکنم نه هیچی اما اگه دیدم توجهی نکرد به خواهش های من میفهمم عاشق من نیست...کسی هم که عاشق مردش نباشه و مردی هم که عاشق هم نباشن فردا یه خیانتی هم بهم میکنه و ....ته خطشا برید لطفا...
    پس اگه دیدم با خواهش من که قطعا در شرایط مختلف بهش میگم و با عاشقانه ترین صحبت ها توجهی نکرد میگم من عاشقتم اما تو عاشقم نبودی...
    من بعد ازدواجم با تو تو آینه اتاق پرو نیگاه هم نکردم تا تو فقط بپسندی لباساما...
    پس فدات شم الهی...برو با یکی دیگه خوشبخت تری و طلاق...
    البته این پروسه یک سال طول میکشه ممکنه چون من به مشاورهای با سواد هم اعتقاد دارم...
    بعدشم من یه سری اصول دارم که کاری با دین و اینا نداره...حسی و غیرتی...
    بهش میگم قبل ازدواج من اجازه اینکه همسرم با هرکسی از فامیل و غریبه دست بده و جلوشون بی روسری باشه را نمیدم فقط محارم...
    میخوای بخواه نمیخوای نخواه اما خط قرمزمه دیگه:smile:

کیا موافقن؟؟؟؟؟لایکو بکوبونن تهش

10. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    دلم بعضی وقتا واسه دینمون میسوزه ...
    فقط اسمشا یدک میکشیم نه مرام و معرفت و سلوکشا ...
    دینمون خعلی مشتیه...
    تو قرآن سبک زندگیمونا مشخص کرده...
    تو دو تا سوره مفصل در مورد حجاب حرف زده...کیا نامحرم هستن کیا محرم...
    اما خیلی راحت تو بعضی خانواده ها باب شده که نامحرم های فامیل باهم محرم هستن...من خودم ادعایی ندارم چون خودمم چند باری دست دادم با نامحرم اما امسال شب قدر به حضرت زهرا گفتم خودتون دستما بگیرید...من نمیخوام همرنگ جماعت بشم...
    البته اینم بگم من برا همشون احترام قائلم...
    اما خدا جون من نمیخوام اینطوری باشم میدونم تو دوس داری من خاص باشم واسه
    همین همه کاری هم برام کردی تا بهترین شکل و ایده آل ترین شرایطا داشته باشم...
    ببخشید من خواستم یکم تو انجمن با خدای مهربونم حرف خودمونی بزنم...
    حرف دل بود...اگه به دلتون ننشست بدونید اشکال از دل و روح پر گناهه منه...اگه به دلتون نیشست هم بدونید لطف حضرت حق

sahar h از این پست تشکر کرده است.