1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

*یه سلام گرم به همه بچه هایه گله دهه هفتادی ودوستایه گلم*

شروع موضوع توسط مهربون ‏Jun 7, 2013 در انجمن بیوگرافی کاربران

1. :16:به میلادم نگیا

barfi از این پست تشکر کرده است.
  2. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,537
    50,770
    30,031
    چشم!:110:

Nayereh از این پست تشکر کرده است.
  3. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
    اقا یا خانم سامان تبعیذ میکنه؟؟؟؟؟اصلا خوب کاری میکنه!!! اختیار خودشو که داره!!
    اقا یا خانم من پی ام میدم میگم ابرو میبرم؟؟؟خوب کاری میکنم!!چون حتما مدرکی دارم!!
    اقا یا خانم از دست من شاکی هستی؟؟؟برو با دلیل سامان رو راضی کن تا برکنارم کنه!!چون دلیلی نداری!!
    از مدیریت سامان اینجا ناراضی هستی؟!راهتو بکش برو چون من یا خیلیای دیگه پشتش هستیم!!دیدی که لشکر انداختی دنبال خودت فایده نداشته!!
    میخوای مدیر بشی؟!نیازی به خودشیرینی نیست!!چون باید لیاقتت رو نشون بدی!!
    اصا من یا شیوا میریم برا خودشیرینی برا مدیر تا مدیر بشیم؟؟؟اگه مدرکی برا اثبات حرفات داری بیا بگو تا همه ببینم اگه نداری دهنت رو وا نکن و هرچی در میاد بگو!!
    تو که تویی خود سامان هم نمیتونه چنین ادعایی کنه که من رفتم واسش خود شیرینی کردم تا مدیر بشم ناموسا نمیتونه چون نکردم ...
    از اولی که اومدی تبعیذ موج میزد؟!چرا میزد هیچوقت از کسی حتی از سامان پرسیدی که چرا مثلا کلوچه هرچند همه میدونیم منظورتون به منه مدیر شده و فلانی نشده!؟
    اگه نپرسیدی من میگم....
    اینا منت گذاشتن رو سر سامان یا بقیه بچه ها نیست...حرفایی میزنید باید در دفاع اون حرفایی از من هم بشنوید
    من همه ی این کارا رو از رو علاقم به انجمن و بچه های اون کردم نه برا مدیر شدن...
    اینا تبعیذ نیست
    اینکه من چیزی میگم عملی میشه دلیلی نداره بین منو سامان چیزی باشه دلیلش علاقه ی سامان به من نیست!!خنده داره!
    در حال حاضر اولین کاربر انجمن سامان هست بعدش سارا بعدش من! انقد نگید فلانی قدیمی تره اگه به این باشه بعد سارا من از همتون قدیمی ترم...
    فعالیتم از خیلیای دیگه بیشتر بوده همیشه اگه الان کمتره برا اینه سه ماه نیومدم به خاطر امتحانام...
    اون موقعی که من اینجا اومدم فقط سامان و سارا رو میدیدم..دوست داشتم اینجا فعالیت کنم..البته که جز سامان و سارا کسی اونارو نمیخوند اما دوست داشتم اونقد که یادمه سارا بهم گفت مهدیه بسه انقد مطلب نذار ما نمیتونیم بخونیم...
    وقتی اومدم نرفتم سراغ یه انجمن همه ی انجمن هارو سعی کردم توش مطلب بذارم حتی روزی ده تا تو همشون تا همه جارو اپدیت نگه دارم...دروغ که ندارم بگم برین مطالب قدیمی رو ببینین..
    برین یه نگاه به امار پربازدید ترین مطالب سایت بندازید...جز اهنگ و فیلم پز بازدید ترین تاپیک سایت رو گذاشتم...نمیگم من برا شما گذاشتم...
    قسمت صندلی داغی رو که هیچکس سراغش نمیرفت رو راهش انداختم...هیچکی زحمت پرسیدن سوال رو از مهمونا به خودش نمیداد اما من هی پشت هم سوال پرسیدم که مثلا داغ بمونه اینی که نسشته رو صندلی نگه این چه وضعشه...برین ببینین تاپیک هاش رو...
    وقتی ناظم شدم چند نفر قهر کردن گفتن چرا حالا خودتو میگیری؟؟؟که پیشنهادش از من بود اما نگفتم من بشم خود سامان گفت...چرا قهر کردن و ناراحت شدن بچه ها؟!!چون همش بهشون تذکر دادم گفتم این خلاف قوانین اینجاست...حتی اگه کسی توجه نمیکرد هشدار نمیزدم چون بچه هارو دوست دارم نمیخوام نتونن بیان انجمن...
    چرا این پیشنهاد رو دادم که یه انجمن کانون هواداران به انجمن اضافه شه؟!برا شما!!خودتون هی نگفتین انجمن سرد شده بچه ها دنبال پست های غمگین هستن و خسته شدیم؟!!!من به خاطر شما گفتم این بخش اضافه شه که از خودتون نظر خواستم تاپیکش هست همه گفتن موافقیم خیلی خوبه...چکار کردین براش؟؟اخرش دیدم هیچکی همراهی نمیکنه برا اینکه شرمنده نشم که چرا یه بخش هست که فعالیت نداره تاپیک هواداران پرسپولیسش رو دائم اپدیت کردم
    هر بخشی ازین انجمن بدون فعالیت بود رو سرو سامونش دادم که خالی نمونه برین پستای بخش اشپزی رو نگاه کنید...وقتی اومدم یه ارسال هم نداشت گفتم سامان دسته بندی کنه تا راش بندازم...که انداختم...
    بازم پینشهادهای دیگه ای دادم که سامان ردش کرد چون نمیشد...میخواین اونارو هم بگم؟!:biggrin:
    سامان تبعیذ قائل میشه؟؟؟؟؟؟؟واقعا طرز فکرتون اینه؟متاسفم!!
    بازم میگم اصلا هیچ وقت دوست نداشتم این حرفارو بزنم که فک کنید دارم سر کسی منت میذارم ولی مجبورم کردین همه ی اینا برا این بود میخواستم انجمنمون مث جاهای دیگه باحال باشه کامل باشه...

انقد هم نگید سامان مدیره بدیه تبعیذ قائل میشه سامان فهم و شعور داره میدونه باید چکار کنه اینم بدونید اگه اشکالی برا انجمن من پیش بیارم بیرونم میکنه بدون رو در بایستی اگه تا حالا نکرده باید عاقل باشید و بفهمید که حتما کاری نکردم که بخواد بیرونم کنه...
    بازم چیز مبهمی هست بگین توضیح بدم:smile:

مهربون، اتنا .. و Shiva از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. barfi

20,537
    50,770
    30,031
    فعالترین کاربر تنجمن منم،نگاه به ارسال ها تشکر ها و نفرات برتر ماه ها پنداز،تو خیلی زحمت کشیدی،اما زحمتات به درد مدیری نمیخوره،تابستون سال پیش بودی،گم شدی تا اذر،اذر بودی،دوباره گم شدی تا عید،عید بودی،دوباره گم شدی تا الان!
    در مورد مدرکت هم،مدرک داشته باشی،اصلا به تو چه ربطی داره کارای من که بهوای ابرو ببری،اصلا دلم میخواد تن فروشی کنم به تو چه ربدی داره?!
    من چیکار تو داشتم تو انجمت که بخوای منو با تحدیدت بندازی بیرون!!!!
    تو واسه این انجمن زحمت کشیدی منم،زحمت کشیدم،برو ی نگاه به کاربرای زحمت کش بنداز
    خیلی هاشون من اوردم انجمن!!!
    این من بودم لینک هفتادیا رو رو فریاد و وال فیس بوک و کلوب نت ایران و صدتا جای دیگم گذاشتم!!!

omid xann، مهربون و اتنا .. از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. barfi

20,537
    50,770
    30,031
    منو کلوچه با هم خوب بودیم و هیچ مشکلی نداشتیم حتی تا یک ماه پیش،وقتی ناظم شدم تبریک گفت،مدیر شد تبریک گفتم کلی قربون صدقه هم رفتیم،تا یه روز که منو شیوا و کلوچه رو استاتوس با هم چت میکردیم،هر دوتاشون حرفهای تیکه داری بهم میزدند،تا چند روز بعدش که پی تم داد و تحدید کرد که اگه نرم ابرم میاد وسط
    من چیکارش کرده بودم که اینجوری گفت:87:

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.
  6. barfi

20,537
    50,770
    30,031
    در مورد قدیمی انجمن هم،اون موقع که بچه ها میگفتن من قدیمیم،وافعا قدیمی ترین بودم،اخه منم که همیشه بودم بدچن هیچ غیبتی،این شمایی که یک ماه هستی سه ماه نیستی!!!!
    تعداد افراد بازدید کرده از پروفایل منو ببینین حتی از سامان بیشتره،این یعنی خیلی ها منو میشناسن،که بقیه رونه!!!

مهربون و اتنا .. از این پست تشکر کرده اند.
  7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    خب اگه دیگه میخواستم جوابت رو هم بدم حالا دیگه به کسی که دلش میخواد تن فروشی کنه ج نمیدم چون واقعا در شان من نیست:smile:
    چنین ادمی معلومه درک و فهمش در چه حده! اصلا جایز هم نیست بحث باهاش!
    ____________________________________________________________________________________________________________

الویت تو هم بیخود در مورد سامان توطئه چنینی نکن که میام کبودت میکنم :16:

مهربون و اتنا .. از این پست تشکر کرده اند.
  8. barfi

20,537
    50,770
    30,031
    مهدیه جان سعی نکن کارتو توجیه کن با دست گذاشتن رو حرف من(تن فروشی)
    بچه های اینجا خوب میدونند،من چحور دختریم?!
    رضا،بهنام،رسول و هیلیا ی دیگه رمزمو دارن،کسی هم بهواد پی ام بده!!!
    عزیزم قبول کن اشتباه از تو بود،نباید میخواستی من نباشم!!!
    باید وحود منو قبول میکردی!!!

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.
  9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    اون الویت هم منظورم الوین بود:16:
    اینم اسمه تو داری؟:tongue:
    ادم نشناستت نمیدونه دختری یا پسر:whistling:

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  10. barfi

20,537
    50,770
    30,031
    خیلی اسمه قشنگیه،آدمای بروز میدونند،در صمن elvin وalvinداربم!
    هر دوتا صحیحه و بستگی به لهجه داره !

مهربون از این پست تشکر کرده است.