1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

*یه سلام گرم به همه بچه هایه گله دهه هفتادی ودوستایه گلم*

شروع موضوع توسط مهربون ‏Jun 7, 2013 در انجمن بیوگرافی کاربران

1. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    اون از نفوذیه گردان 203 اینم از نفر اولشون هرکی اسمی از جناح 203 توش باشه حذفه عاغا!!!

barfi و Nayereh از این پست تشکر کرده اند.
  2. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    خوش اومدی !! فعلا ظاهرا کار به مذاکرات کشیده !! صبر کن بینم بیانیه صادر شده!!:biggrin:

فرزانه و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  3. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,516
    50,682
    29,715
    الوین بخون میفهمی جریان چیه:16:

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  4. barfi

20,516
    50,682
    29,715
    کارت در اومده:16:
    باید بری حضوری ببینیش:24:

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  5. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    سلام مدیر خان عزیز!
    واژه "واسه خودشون" حرفیدن در شان یه مهندس نیست وجهه ی ما رو خراب نکن لاقل ، وقتی حرفی زده میشه مطمئن باش مسئله ای بوده، ینی می خوام بگم تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!!
    کاش مستقیم میومدی سراغ خودمو اصا نمیخوندی تا ماجرا رو بهت میگفتم! البته میدونم تو مرام نه اخلاقیاتت این نیست !!
    ببین خوشم میاد الان عینه روحانی میحرفی نمی خوام بعضی چیزا رو بگم یا بعضی پیام های یاهوتو که بیانگره اینه که ربطی به ماجرایه هک نداشته رو وکاره خودت بوده رو بنویسم تا کمتر مظلوم نمایی کنی!!
    ببین اونچه که بفکرت میرسه رو نگو مزه مزه کنی بهتر میتونی بیان داشته باشی عزیزم!! مسائل فنی شاید درست باشه اما تو بحثی که تو می خوای خیلیا رو بی ارزش کنی یا برخورد کنی که از افرادی که به ظاهر گفتن ما پشتتیم معلومه!!ما نمی خوایم امر کنیم تو اجرا کنی چون اخلاقتو خوب میدونیم و چیزی که ازت برمیادم خوب متوجهیم اگه منو حالا کاری به بقیه ندارم جاهل فرض نکنی!
    سامان !!! سامان بزار دهنم بسته بمونه ! التماس میکنم نزار بگم کی چی گفت کی چیا میدونستو پیچوند منو !! نزار بگم بعده اون قضیه چیا شد برام!!البته زیادم مهم نیست این مواردا!!

barfi و Nayereh از این پست تشکر کرده اند.
  6. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    خفه شو خواهشا توهین کلی نکن!!

barfi از این پست تشکر کرده است.
  7. barfi

20,516
    50,682
    29,715
    من تو یکی رو تغیر میدم :16:
    بعدش عذر خواستم بد اخلاق!!!!

مهربون و Nayereh از این پست تشکر کرده اند.
  8. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    من چون چیزی واسه پنهون کاری ندارم و ترسی از غیره خدا ندارم میدونی که همون اسلحه دزدیده شدمو می خوام رو مدیر تست کنم:laugh:
    پول چیه داداشم کله وجودم که مفتم نمی ارزه:biggrin: فدات بیا تو تیم ملی خودم!!خخخ
    کوچیکتم امین جون .فدات داش

barfi و ا مین از این پست تشکر کرده اند.
  9. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,653
    62,844
    خداروشکر سند داریم واسه هک سایت

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

حمله به سرور 5، دنبال کن تاپیک های مربوط به هک هارو، همیشه سرور شماره 5 که سرور ما باشه زیر حملات سایبری هست

وقتی تو داری تو امضات توهین میکنی و ندونسته میگی که مدیر دستکاری میکنه و تاپیک میزنی، منم تو همین تاپیک عمومی جواب میدم تا بقیه فکر بد نکنن در موردم

خداروشکر تو تاپیک قبلی که بحث بود خود کاربرا اعتراف کردن که خیلی وقته سایت نمیام و بهتره بیشتر شرکت کنم، وگرنه انقد مشغله دارم که وقت نکن به اینجا سر بزنم چه برسه بخوام امتیاز یا ... رو دستکاری کنم که هیچ سودی برام نداشته و نداره، خودتم بهتر از هر کس دیگه ای میدونی آی دی من کی بلوک شد و از کی با خیلی از اعضا ارتباط ندارم(شاید یه جواب سربسته باشه)

دوست داشتی بیا بالا بیشتر صحبت میکنیم

مهربون، barfi و اتنا .. از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. پارازیت:16:
    دوس باشین

مهربون، barfi و اتنا .. از این ارسال تشکر کرده اند.