1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

*یه سلام گرم به همه بچه هایه گله دهه هفتادی ودوستایه گلم*

شروع موضوع توسط مهربون ‏Jun 7, 2013 در انجمن بیوگرافی کاربران

1. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380

و اما یک خبر خوش در راه است ، گروه تخریب چیان به یک آرمان بزرگ دست یافت ، اطلاع رشانی هم در همین نزدیکی هاست ، حمایت کنید تا بگم !!! تا یه حمایته عالی نشه نمیگم چه خبره و باید صبر کنید:whistling::1:

barfi و magid202020 از این پست تشکر کرده اند.
  2. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
    سلاااااااام
    چه خبره اینجا ؟؟؟؟ مگه تخریب بدون سونامی میشه اصن؟؟؟؟؟:cautious: داریم عایا؟؟؟؟ :biggrin:
    هرجا سخن از تخریب است نام سونامی میدرخشد !!!!!
    حالا گردان 203 تکمیل شد :39:
    بززززززززن بریمممممم :195:

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  3. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,615
    29,359
    یا ابر فرررررررض مدیر داره الان اینارو میخونه:279:
    من بی تقصیرم،اصلا من طرف جناح بی طرفم:35:
    ملکه تخریب چیان:28:

مهربون و اتنا .. از این پست تشکر کرده اند.
  4. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,615
    29,359
    یا ابر فرررررررض مدیر داره الان اینارو میخونه:279:
    من بی تقصیرم،اصلا من طرف جناح بی طرفم:35:
    ملکه تخریب چیان:28:

5. منم مییییییخام جزو گروه تخریب چیان باششششششششششششششششششششششششششششششششششم :113:

6. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,486
    24,593
    62,563
    سلام
    ماشالا ماشالا یه سری همینجوری واسه خودشون حرفیدن...
    پستارو نصف و نیمه خوندم

یه توضیح میدم و بقیه با خودتون

اولا اینکه گفته بودم مدیرای سابق برنمیگردن ولی کلوچه رو برگردوندم دلیلش خواست کاربرا بوده، بعد از کلوچه هم نوبت شیوا هست، کاربرا خواستن ولی وقت نشده با شیوا تماس بگیرم، پس به احتمال خیلی زیاد اونم برمیگرده، بعد از اونم چنتا مدیر پیشنهاد شده که اونارو هم باز با خودشون تماس میگیریم هماهنگ میشیم بعد انتخاب میشن، البته بستگی به نظرات کاربرا هم داره، و اما اینکه فاطمه به مدیریت برنمیگرده خیلی واضحه، ایشون چندبار مدیر شدن و هربار هم سر یه چیزی یا کنار گذاشته شدن یا خودشون قهر کردن و یا خیلی مسائل دیگه که همه مربوط میشه به لوس بودن خودشون، البته باید اینم اضافه کنم کاربرای زیادی هم از اومدن ایشون راضی نیستن، من خودمم به هیچ وجه با حضورش نه به عنوان مدیر حتی به عنوان کاربر معمولی هم موافق نیستم.

تا به امروز سایت کاملا کاربر محور مدیریت شده و بعد از این هم با همین روال ادامه میدیم، به همین دلیل هم دهه هفتادی ها از طرف سازمان فیلترینگ جز چند سایت کاربر محور تو سایت پیوندها معرفی شده، ولی اینکه نظر تک تک شماها عملی نمیشه کاملا مشخصه، برای اجرای یه کار نیاز هست تا چند کاربر تائید کنن یا تمایل داشته باشن تا اجرایی بشه، وگرنه نمیشه با نظر هر کس یه ساز متفاوت زد

اینا یه توضیح در مورد مدیریت و روال کار

اما در مورد تغییرات یه سری آیتم ها مثل آواتارها و امتیازات کاربری و ... همونطور که اکثریت در جریان هستید سایت از خیلی وقت پیش تحت حملات سایبری هست که دوبارش منجر به هک سایت شده و بقیه موارد که خیلی هم زیاد بودن دفع شدن، بار آخری هم که زیر حمله بودیم یه چیزی دور و بر یک ماه طول کشید، تو این مدت شرکت هم برای کمک به ما و سایر سایت های روی سرور تصمیم به انتقال سرور گرفتن تا از این طریق سایت زیر حمله شناسایی بشه که هزینه چند میلیونی رو دستشون موند ولی خوشبختانه سایت های زیر حمله که 3 تا بودن شناسایی و از روی سرور حذف شدن، از اون موقع تا الان حملات خیلی کم شده ولی هنوز ادامه داره، شدت و تعداد حملات به قدری هست که گاهی اوقات پیش میاد من یا مدیران شرکت میزبان متوجه بعضی از موارد نشیم، آخرین باز هم یه فایلی که برای حملات ازش استفاده میشد و از طرف اسرائیل هم بود خودم پیدا کردم و پاک کردم، الان دیگه حمله خاصی نداریم، چون فایل اصلی حذف شده

همونطور که اشاره کردم برای پیدا کردن سایت های زیر حمله مجبور به تعویض چند سرور در عرض یک ماه شدیم ، طبیعی هم هست با این همه انتقال یه سری از فایل ها دچار مشکل بشن، دیتابیس هم همینطور، اخرین بار هم که سرور از طرف دیتاسنتر بسته شد و کاملا اختیارات از دست ما خارج شد، برای همین مجبور شدیم دیتابیس رو از فایل پشتیبان ریکاوری کنیم، چون فایل پشتیبان مربوط به چند روز قبل از بسته شدن سرور بود مطالب، ارسال ها، امتیازات و کلا هر چیزی که داخل دیتابیس ذخیره میشه و تو روزهای مابین بکآپ گیری و بسته شدن سرور ذخیره شده بود از بین رفت.

این توضیح رو برای الوین دادم که تو امضاشم اشاره کرده بود مدیر دستکاری کرده، خیلی خوب میشه اول بپرسید بعدا اظهار نظر کنید، این مشکل رو قبلا هم تو پروفایل خودم توضیح داده بودم اگه سر میزدید.

در مورد این تاپیک هم خوشحال میشم یکی یه توضیحی بده که مدیر چیکار کرده که کسی بخواد حال گیری کنه، هرچند انتظار ندارم دوستانی که از مشکلات فنی خبر ندارن درک درستی از وضعیت سایت داشته باشن، اکثریت دوست دارن سایت مثل ساعت کار کنه و مدیر هم گوش به فرمان یه سری از دوستان باشه و اونا امر کنن منم اجرا کنم، ولی این هم به هیچ وجه عملی نیست.

کسی بحث خصوصی هم داشت میتونه هم از طریق پیام خصوصی(دیر جواب میدم) یا از طریق شماره 09147383994 مسج بده و در تماس باشه و مخصوصا اگه الوین باشه که چه بهتر، میاد شهر ما بهش میگم با مهدی و محمد هماهنگ کن ببینمت، میاد محمد رو پیدا نمیکنه از دست من ناراحت میشه که تو منو کاشتی :16: ،عجب اوضاهی! شده

این تاپیک هم مثل بقیه تاپیک ها، کسی خواست میتونه سوال جواب کنه

Shiva، مهربون، ★ سونامی ★ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. یه سوال خودتون این همه رو نوشتید:18::24:

بعد جریان باز منو کاشتی رفتی چیه(تنها گزاشتی رفتی دروغ نگم.....:16:)

بعدشم جریان شماره چیه :35:

8. اصن جریانش چی هس من الان موندم :biggrin::confused::roflmao

9. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,486
    24,593
    62,563
    کمه؟
    همون تو اخرا توضیح دادم
    جریان شماره هم جریان خاصی نیست، ماشالا همه دارنش اما سالی یبارم نمیزنن