1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

+* یـلـدآ +*

شروع موضوع توسط ♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ‏Nov 20, 2013 در انجمن معرفی کتاب

1. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ♫ بـآنـویِ آسِــمـآن هـآ ♪

2,622
    13,349
    3,639
    ســـلام همــگی . :13::12:
    امـروز هم میـخوام یه رمـان بهتـون معرفی کنم . رمـانی که شـاید اسمشو شنـیده باشین ، یا خـونده باشیـن و یا تعـریف نـویسندشو شـنیده باشیـن .
    رمـآنِ " یـلدآ " . . . :geek:
    اگـه یه کم بـا کارای آقای مودب پـور آشنـایی داشته باشین می دونیـن که کاراشـون با موضوعات جالب و طنـز و نویی هسـتن . :6:
    مـوضوع داسـتان از ایـن قراره که :
    :33:
    در رمان یلدا نویسنده داستان را به سمت پدیده ایدز سوق می دهد و با هدف مشخصی به طرح موضوع می پردازد . به همین علت و با توجه به موضوع داستان (پدیده ایدز) با این لحن هشدار نسل امروز بهتر و دقیق تر در جریان مسئله قرار گرفته و به عمق فاجعه پی می برد . همچنین از دیگر ویژگی های اثر می توان به مطرح کردن برخی ناهنجاری های اجتماعی توسط نویسنده اشاره کرد که به شکلی رک و بدون پرده به خوبی انجام گرفته است .
    خـب دیه بهترین تـوضیح بود . :31:
    :smile:
    امیـدوارم بخونینش و لـذت ببرید . :20

اینم لیـنک دانلود : :55:

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

SHAPARAK، •KOSAR•، Seyed Mahdi و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,159
    7,180
    رمانای مودب پور همشون یه قالب تکراری دارن...اونایی که همه رو خوندن میدونن چی میگم...
    رکسانا...
    پریچهر...
    یلدا
    و...

SHAPARAK، •KOSAR•، ♪ Saba Banu ♫ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ♫ بـآنـویِ آسِــمـآن هـآ ♪

2,622
    13,349
    3,639
    درسـته قبول دارم . پـایان های رماناش همـگی تـلخه و در کـل با اعـصاب آدم بازی می کنـه .:16:
    امـا یه نکتـه ی مثبتی که تو کاراش هـست نقـش های طنز کارش هستن . که واقـعا آدم با حرفـاش و کاراش شـاد میشه و می خنده . :31:
    امـا بازم حرفتـون کاملا درستـه و منم تایید می کنم . :33::55:

SHAPARAK، •KOSAR• و Merjhoi از این ارسال تشکر کرده اند.