1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یغما در «بوك‌لند»

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Dec 29, 2014 در انجمن اخبار سینما

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    مراسم رونمایی كتاب «من رویایی دارم» جدیدترین اثر «یغما گلرویی» كه شامل ترانه‌های آن هنرمند است رونمایی شد و بیش از نصف تیراژ اول این كتاب در مراسم رونمایی‌ به فروش رسید

8328b83c1bdcb906882c627cb4da22e0.
    نصف تیراژ کتاب در یک روز فروخته شد

به نظر شما چند خواننده و ستاره موسیقی پاپ می‌توانند مراسم رونمایی از آلبوم‌شان را برگزار كنند و هزاران نفر را برای گرفتن عكس و امضا و خرید اورجینال آلبوم‌شان پذیرا باشند؟ چرا می‌خندید؟ مگر شوخی دارید با هم؟! اصولا مراسم رونمایی و نشست خبری در ایران چیزی جز «شو» و به رخ كشیدن قدرت تبلیغاتی یك اثر نیست و هیچ تناسبی با اتفاقات مشابه در همه جای دنیا ندارد. اما در این بین وقتی برای رونمایی از كتاب یك ترانه‌سرای پاپ هزاران نفر به «بوك‌لند» واقع در مركز تجاری «پالادیوم» می‌آیند، یعنی كه نمردیم و ما هم یك مراسم رونمایی واقعی و خوب و آبرومند دیدیم و این جای خوشحالی دارد.

پس لطفا پُز روشنفكری به خودتان نگیرید و نگویید «یغما گلرویی» را نمی‌شناسید. یا مثلا گوشه نگاه‌تان را كج نكنید و بپرسید: «همان ترانه‌سرای «نقاب» یا «كافه نادری»؟). دقیقا درست گفته‌اید و اصل خبر هم اینكه مراسم رونمایی كتاب «من رویایی دارم» جدیدترین اثر «یغما گلرویی» كه شامل ترانه‌های آن هنرمند است رونمایی شد و بیش از نصف تیراژ اول این كتاب در مراسم رونمایی‌ به فروش رسید. یغما از فرصت به دست آمده هم نهایت استفاده را برد و در گفت‌وگویی درباره این حجم استقبال گفت: «من تنها می‌توانم بگویم كه شاید آنها خود و روزگار خود را در آثار من پیدا كرده‌اند اما در هر صورت اتفاقی كه در مراسم رونمایی افتاد برای من دلنشین بود و انرژی مثبت مخاطب باعث شد شش ساعت تمام سرپا بایستم و كتاب‌هایم را برایشان امضا كنم.

همان‌طور كه شاهد بودید ما مجبور شدیم سه ساعت مراسم را كه قرار بود از ساعت‌چهار تا شش بعدازظهر باشد، تمدید كنیم و تا ساعت10شب حضور مخاطبان ادامه داشت و بیش از هزار نسخه از كتاب‌هایم در این مراسم فروش رفت. این برای من كه چند سال از مخاطبانم دورمانده بودم بسیار دلچسب بود. »

آخرین ویرایش: ‏Dec 30, 2014
    sargoli از این پست تشکر کرده است.