1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یا فاطمه جان

شروع موضوع توسط *امين* ‏Mar 26, 2013 در انجمن مذهبی

1. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)
    شهادت مادرم افسانه نیست ... !
    فاطمه جان ! عالم بی تو هرگز معنا نکرده و نخواهد کرد ... لولاک لما خلقت الافلاک ...
    فاطمه جان ! افرینش مدیون وجود ناز دانه توست که اگر تو نبودی ، امکان حیات از هستی گرفته می شد ...​
    فاطمه جان ! مبدا و سر چشمه حیات و آب زلال معرفت از وجود تو نشات گرفته است ، که خلقت فرش تا عرش ، آدم تا محمد (ص ) به نفس مسیحایی تو جان گرفته است ...​
    فاطمه جان ! قدم های تو ارض را تا ابد و عرش تا ابد دهر مفتخر به کرشمه های عصمت نبوی و ادب علوی تو ساخته است ...​
    فاطمه جان ! خطاست که تو را در ظرف زمان و مکان محدود بدانیم ...​
    فاطمه جان ! تو را باید فراتر از جفا کاری قوم جهول و عصبیت عربی در کوچه های بنی هاشم برای پس گیری سند فدک ، جستجو کرد ...​
    فاطمه جان ! غوطه وری تلاشگران ادیان غرب و شرق در زمین برای شناخت تو بی نتیجه و تلاشی عبس و بیهوده است ...​
    فاطمه جان ! تنها راه شناخت تفسیر و درک سخن حضرت حق ، در حق توست و لا غیر ... ! که فرمود یا احمد ...​
    " عن اللّه تبارک و تعالی : یا أحمد، لولاک لما خلقتُ الافلاک و لولا علیٌ لما خلقتُک و لو لا فاطمه لما خلقتکما " (1)
    (1) أی احمد، اگر تو نبودی ، افلاک را خلق نمی کردم ، و اگر علی نبود، تورا خلق نمی کردم و اگر فاطمه نبود، شما را خلق نمی کردم .

diamondpower، دختری آسمونی، h@m!d reza و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. دختری آسمونی

دختری آسمونی نوکری پیش حسین است که شیرین باشد

2,787
    27,973
    60,272
    یافاطمه الزهرا"ُُس"

diamondpower از این پست تشکر کرده است.
  3. داستان مادر ما افسامه نیست
    آنانکه منکرند بگو روبرو کنند

دختری آسمونی از این پست تشکر کرده است.