یا فاطمه جان

شروع موضوع توسط *امين* ‏Mar 26, 2013 در انجمن مذهبی

1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

1. *امين*

*امين* *امین*

‏Oct 10, 2012
    8,446
    23,203
    1,169
    مرد
    السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)
    شهادت مادرم افسانه نیست ... !
    فاطمه جان ! عالم بی تو هرگز معنا نکرده و نخواهد کرد ... لولاک لما خلقت الافلاک ...
    فاطمه جان ! افرینش مدیون وجود ناز دانه توست که اگر تو نبودی ، امکان حیات از هستی گرفته می شد ...​
    فاطمه جان ! مبدا و سر چشمه حیات و آب زلال معرفت از وجود تو نشات گرفته است ، که خلقت فرش تا عرش ، آدم تا محمد (ص ) به نفس مسیحایی تو جان گرفته است ...​
    فاطمه جان ! قدم های تو ارض را تا ابد و عرش تا ابد دهر مفتخر به کرشمه های عصمت نبوی و ادب علوی تو ساخته است ...​
    فاطمه جان ! خطاست که تو را در ظرف زمان و مکان محدود بدانیم ...​
    فاطمه جان ! تو را باید فراتر از جفا کاری قوم جهول و عصبیت عربی در کوچه های بنی هاشم برای پس گیری سند فدک ، جستجو کرد ...​
    فاطمه جان ! غوطه وری تلاشگران ادیان غرب و شرق در زمین برای شناخت تو بی نتیجه و تلاشی عبس و بیهوده است ...​
    فاطمه جان ! تنها راه شناخت تفسیر و درک سخن حضرت حق ، در حق توست و لا غیر ... ! که فرمود یا احمد ...​
    " عن اللّه تبارک و تعالی : یا أحمد، لولاک لما خلقتُ الافلاک و لولا علیٌ لما خلقتُک و لو لا فاطمه لما خلقتکما " (1)
    (1) أی احمد، اگر تو نبودی ، افلاک را خلق نمی کردم ، و اگر علی نبود، تورا خلق نمی کردم و اگر فاطمه نبود، شما را خلق نمی کردم .

diamondpower، دختری آسمونی، h@m!d reza و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. دختری آسمونی

دختری آسمونی عاشق شده ام که دل ببازم آقا

‏Aug 24, 2014
    2,787
    28,077
    60,393
    یافاطمه الزهرا"ُُس"

diamondpower از این پست تشکر کرده است.
  3. diamondpower

diamondpower مادری دست به دیوار شود میمیرم...

‏Aug 20, 2014
    865
    13,954
    37,767
    مرد
    داستان مادر ما افسامه نیست
    آنانکه منکرند بگو روبرو کنند

دختری آسمونی از این پست تشکر کرده است.