1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

یادش بخیرقدیما...

شروع موضوع توسط TODELYA ‏Jan 9, 2015 در انجمن خاطرات خنده دار

1. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یادش بخیر یه برگ از درخت میکندیم میذاشتیم رو دستمون با اون یکی دست محکم میزدیم روش میترکید کلی حال میکردیم !

par.pari از این پست تشکر کرده است.
  2. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یادتونه قدیما موقع پخش فوتبال میگفتن “کسانی که تلویزیون سیاه سفید دارن بازیکنای مثلا پرسپولیس رو به رنگ تیره میبینن” ؟؟؟

3. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    کیا یادشونه وقتایی که معلم می خواست سوال بپرسه پاک کنمونو مینداختیم زیر میز که بریم بیاریمش

و تو تیررس نگاه معلم نباشیم ؟

4. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یادش بخیر :ﺑﭽﻪ ﻛﻪ ﺑﻮﺩﻳﻢ ، ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺭﻭ می شمردیم ﺗﺎ ﺟﻤﻌﻪ ﺑﺮﺳﻪ ﺗﺎ ﺑﺎ ﻧﺎﻫﺎﺭ ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ ﺑﺨﻮﺭﻳﻢ …
    ﻳﻪ ﺷﻴﺸﻪﻱ ﻛﺎﻣﻞ ﺗﻮ ﻳﻪ ﻟﻴﻮﺍﻥ ﻛﻪﺗﺎ ﺳﺮﺵ ﻳﺦ ﺑﺎﺷﻪ .

5. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    خیر :
    من کارم ، من کارم ، بازو و نیرو دارم ، هر چیزی رو میسازم ، از تنبلی بیزارم ، از تنبلی بیزارم …
    بعد اون یکی میگفت : اسم من ، اندیشه ه ه ه ه ه ، به کار میگم همیشه ، بی کار و بی اندیشه، چیزی درست نمیشه ، چیزی درست نمیشه!!!

6. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    یادش بخیر یکی از بازیای محبوب بچگیمون کارت جمع کردن بود با عکس و اسم و مشخصات ماشین یا موتور یا فوتبالیست ها یا ضرب المثل یا چیستان …

7. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    . .يادتونه بخاري نفتي ژاپني توئيست، همه دورش جمع بوديم با يك چراغ لمپاي نفتي، چون هر شب برق ها مي رفت...

8. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    روزا كه ميومديم خونه اول ناهار ميخورديم، بعد بازيگوشي مي كرديم تا ساعت 4 بشه از راديو برنامه كودك گوش بديم...

9. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    وحشتناك ترين زمان كلاس وقتي بود كه معلم مي گفت تمرين هاي رياضي روميز، چون بايد بعد مي رفتي پاي تخته، اگه شانست گرفت تمرين آسونه بهت بيفته و اون موقع مي شد بهترين زمان كلاس....

10. TODELYA

TODELYA خداحافظ

2,151
    9,917
    25,629
    صبح ها بعد از خوردن صبحونه برنامه بچه هاي انقلاب رو از راديو گوش مي داديم بعد مي رفتيم مدرسه.....