1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

گلشيفته در حال رو كردن دسته گل هاي جديد!!!!

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Sep 18, 2012 در انجمن اخبار سینما

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    نمی خواستم دخالت کنم تو بحث اما چاره ای نیست، در ج دوستمون که می گفت به خود گلشیفته ربط داره باید بگم این آدم کثیف با مصاحبه هایی که در چند وقت گذشته داشته با حرف های کذب و .... که فقط در تخیلاتش می گنجه آبروی هنر سینما را دستمایه قرار داده و ادعاهای عجیب در مورد کارگردان های بزرگ ایران همچون اصغر فرهادی عزیز داشته
    آیا این فقط مسئله ی شخصی اوست؟
    اما در جواب این که فقط گفته بودید گلشیفته در فیلمی به کارگردانی یه افغانی فقط دراز کشیده عرض کنم یه بار دیگر ببین من که دیدم همه قسمت های مختلف بدن این زن کثیف مورد لمس قرار گرفت!!!
    ببخشید این قدر بی پرده صحبت کردم

nanaz asali از این پست تشکر کرده است.
  2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    نه اینکه نفهمند اما اطلاع درستی از وضعیت این زن کثیف ندارند....
    فکر کن اصغر فرهادی بازیگر هاشا بزنه!!!

3. عقایدشون یکم تحت تاثیره.
    شاید فک میکنن اینجوری خیلی با ابهتو جذابن!
    وقتی یکم مخالف عرف کشور اسلامیشون باشن:267:

4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    چون همه ی ما توی یه کشتی به نام جامعه زندگی می کنیم.
    حالا اگه یکی بخواد کشتی را سوراخ کنه و بگه قسمت شخصیمه خودم غرق می شم قابل قبوله!!!!!!
    شما چقدر باحالی که هنوز تعریف رسانه را نمی دونی شما بزن voaببین یه کلمه در مورد مشکلات مردم امریکا صحبت می کنه؟
    نه بی خیال بزن bbcببین اصلا مردم بریتانیا مشکلی دارند؟؟؟؟
    نه نمونه منطقه ای شما ،بزن الجزیره ببین اصلا مشکلی مردم عربستان دارند!!!!!
    خب عزیز دل برادر صدا و سیما ی ما هم همینطور نمی یاد فقط مشکلات مردما تو بوق کنه که!!!!
    رسانه چنین فضاییه همه می گند ما خوبیم اگر هم یه بدی از خودشون بگند کنارش صد تا خوبی بیش تر می گند این شگرد رسانه است....
    کتاب تئوری رسانه از نشر ساقی را بهتون توصیه می کنم....

5. حالا تازه اینقدر بدت میاد و کثیف کثیف میکنی !!! دیدی - بعد من فیلم خورشت آلو را گفتم !!! کارگردانش افغانی بوده :/ دوباره برم نگاه کنم .

6. فعلا که ایشون از کشتی پیاده شده است و در کشتی دیگری سیر و سفر می کنند !!! احتمالا کشتی ما ها از نوع کروز نبوده است :/
    در مورد رسانه من نه VOA می بینم و نه BBC من حداقل چندتا دوست آمریکایی دارم که باهاشون در ارتباطم !!! بعضی هاشون هم متاهل و دارای 3 تا 4 فرزند هستند !
    در مورد جامعه شون هم ازشون زیاد پرسیدم ! از جامعه شان نارضایتی نداشتند . ( اخبار واقعی باید از انسان های معمولی جویا باشی نه شبکه های خبر )
    خوشبختانه خوشبختانه به لطف اینترنت مردم کشور های اروپایی و آمریکایی دیدشان بسیار باز است و خود آنها اخبار واقعی را از دوستانشان در نقاط
    مختلف دنیا جویا می شوند .
    ( رسانه های خبری در این زمانه مثل توپ خانه هستند و رسانه خبری هر کشوری دست به تخریب کشور دیگر میزند و واقعیت را نمایش نمی دهند ) همان گونه که خودت گفتی

7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اون از کشتی جامعه پیاده شده نه از کشتی هنر اون داره سخیف ترین تهمت ها را به جامعه ی هنری ایران وارد می کنه...که حتما برای شما اهمیتی نداره....
    خوبه چند تا!!!دوست داری اونطرف.
    من فقط یه دوست دارم اونم تو منهتن آمریکا و یک دوست متاهل هم در کانادا اتفاقا هر دو از گرونی مواد مصرفی و بالا بودن مالیات می نالند اما صحبتشون اینه که اگه می خوای راحت پول در بیاری و زندگی کنی ایران بمون اما اگه می خوای سخت زندگی کنی و بدویی اما پیشرفت کنی بیا اینجا...
    حالا احیانا چرا بحثا عوض می کنی بحث سر رسانه بود نه زندگی در انواع کشورها...
    لطفا به بحث احترام بگذار و فرافکنی نکن.

Merjhoi از این پست تشکر کرده است.
  8. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خودشون هم می دونند که ابهتی ندارند اما همیشه به سبب این که خودشونو از توده مردم جدا بدونند سعی می کنند تا جایی که به وضعیت اجتماعیشون لطمه نزنده وارد این بازی می شوند...
    البته می تونه زود گذر باشه می تونه تا آخر عمر باشون همراه باشه مثل پیرمردهایی که کت و شلوار صورتی با کروات زرد می زنند !
    من خودم خیلی هاشونا دیدم همش می خواند به جای لذت از زندگی به دور و اطرافشون غر بزنند

9. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    ببخشید اگه نظرات پاک شد
    اگه این کارو کردم 1 برا اینه که جاش اینجا نبود بعدشم به خاطر اینه من مث قبل نمیتونم بیام اینجا اول به خاطر اینکه امسال نهایی دارم و همچنین میخوام کنکور هم شرکت کنم و شاید کلا تا تابستون نتونم بیام اگر هم بیام شاید پنج شنبه ها چند ساعت بیام برا همین دوس ندارم یوقت کسی کینه ای به دل بگیره
    بعدشم یه موضوعی که تا حالا کسی ندونسته ازین به بعدم نمیدونه:wink:
    دلیلشم این نیست که از حرف کسی ناراحت شده باشم
    قبلا هم گفتم من تو دنیای واقعی تا به این سن حالا هرچند کم تا حالا از کسی نرنجیدم که اینجا تو دنیای مجازی بخوام برنجم
    چند وقتی هم که هستم نمیخوام بحثی باشه
    لطفا دیگه کسی ادامه حرفم حرفی در این مورد نیاره...فقط گفتم که بخونید نه چیز دیگه ای
    :smile:

Merjhoi از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.